Престиж Аква /img/frontend/nomap.png"

Престиж Аква

Работната среда е приятна - подсигурено е всичко необходимо. Заплащането е на средното ниво в страната и никога няма закъснения! Относно ръководството: смятам, че фирмата се управлява от интелигентни и възпитани хора, които си разбират от това, което работят и до момента никога не съм видяла лошо отношение от тяхна страна. Ако са ми правили забележки, то са били заслужени и винаги с нормален човешки тон. Работното време се спазва,рядко се налага да оставаме извънредно.
Естествено си има някакви дразнители, но то си ги има навсякъде, където има повече хора, събрани на едно място :)

Тази фирма има голямо текучество на шивачки и окачествители. Защото сключваш договор за едни пари, а се заплаща по-ниска заплата за тази, за която си се договорил. Претрепваш се от работа и накря ти обясняват, че не си си изпълнил нормата и затова трябва да получиш по-ниско възнаграждение. Аз бях назначена на 400 лв. заплата и реално за месец ми се заплати 200 лв. Работи се вътре като в концлагер. Почивките са под час по две по 10 минути и на обяд една по 30 минути, също се работи и всяка събота.
Голяма експлотация и хората си тръгват, след като не могат да издържат на това напрежение и ниско заплащане.