Кино Арена ВТ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес парк 3&markers=София,Бизнес парк 3

Кино Арена ВТ ЕООД

Документите ми стояха 5 месеца при тях с уговорката "от утре почваш работа"...адски зле..направих огромна грешка, че се надявах, но надеждата не умира последна, а търпението..егати и подигравчиите..

Безперспективна работа с ниско заплащане, големи изисквания и никакво уважение от богопомазаните (шефовете). Всичко се върши "за вчера", защото някой си от горе бил дал зор. Постоянно се бием в гърдите, колко велика е фирмата и колко нови технологии се вкарват, а заплатите не мърдат или ако мръднат случайно, е с 50лв. на 4-5 години, което е абсолютно неадекватно, спрямо икономическото положение в страната... Да не говорим, че в София заплатите са почти двойни за някои длъжности, спрямо тези в "провинцията", както я наричат. Хубавото е, че рядко ги бавят и е с не повече от 2 седмици, ако се случи. Смените са дълги. Осигуровките са на, това което се плаща. Колегите са ОК, в повечето случаи, като на всяко място си има неприятни хора, но това не е проблем.
Мениджърите по кината са просто едни изпълнители на нареждания, за лидерство и мотивация на персонала не може и да става дума.
Не очаквайте нищо и не го приемайте, като възможност за развитие, а като нещо временно, докато учите или си намерите по-добро, защото иначе ще останете силно разочаровани и фрустрирани.
Дано съм бил полезен.

Дано съм бил полезен.

Добре е ако си мълчиш на простотийте измислени от управляващите. Изискванията не са големи,но заплатите са смешни,става ако си студент и мама и тате дават. Доста от хората работещи тук са или такива или някакви безперспективни типове. Минуси в касите и мрънкане винаги има,липси в склада също винаги има . Колектива е готин,но според мен има много по добри и като пари и като възможност за реализация и като работа длъжности отколкото продавач на пуканки,чистач,и касиер за да се затормозява човек с тези шизофреници.

Здрасти на всички.
  Съветвам всеки уважаващ поне малко себе си човек да не си и помисля да ходи там. Киното е голямо, популярно, но работата, работната среда и други фактори са максимално нищожни и несериозни. Паричките са наистина кофти, винаги ще ти намерят минус в касата след прикл. на работния ден, за да се бръкнеш да платиш, за да е точна. Тъй като едвам изтраях и управителите си бих камшика с предизвестие, което не са завели и впоследствие си поглеждам трудовата книжка, че съм освободен по чл. 71, което е равнозначно на "уволнение". Не очаквах да са чак толкова жалки, но това е. Ако Вие самите не струвате, то мястото Ви е там ;) Отделно минусите, които отбелязвам не подлежат на коментар. Много зле, а охраната е дебела и негодна. Можеш да откраднеш кино зала без да те хванат...

На фона на всички , предлагащи работа в момента, кина Арена са на доста добро ниво, работната среда е супер, колегите също, заплатите ги бавиха преди, ама не за дълъг период, имаш доста свобода и ако си съвестен ще се справяш с работата и ще си на "ти" и с шефовете, имат понакога безумни изисквания, но бързо им минава :) Никъде другаде не те осигуряват на парите, които получаваш.

Аз съм много голям привърженик на филмите - киноман.. В седмицата съм по 3 или 4 пъти в киното в - The Mall. Касиерките ме познават почти всичките. И хората дето проверяват билетите. Искам да кандидатствам за там да работа, но не знам къде..

Коректни според мен, за това ниво на работа което не изисква квалификация и някакви специални умения е идеално да се работи там, коректи са в изплащането на заплатите,осигуряват реално и работата може да я върши всеки стига човек да не се впусне в интригите на останалите СОЦ служители които ги има навсякъде и хем си мрънкат,хем обаче не напускат защото знаят че никъде няма да ги вземат.Според мен стават аз остана хс приятни чувства от тях.

даваи Ники но ако 500 те лева ти стигат кат чистач и ти пожелавам да варшиш само това

Искат ме в кино Арена - новото кино в новия Мол на Цариградско шосе за 500 лв чисто като общ работник-да чистя кино залите.
От 7.00 работно време до 16.00 и от 9. до 17.30
Да приемам ли?