Лекс Груп /img/frontend/nomap.png"

Лекс Груп

Бягайте далеч от тази фирма , преди години фирмата беше друга , но от както властта се пое от следващото поколение нещата не са същите . Фирмата се превърна в селска фирма с големи претенции .Заплатите може да са им били актуални преди 7 год. , но не и днес .

Фирмата е чудесна, всички уреди в кухнята са техни като фурна, плот, аспиратор, съдомиялна и микровълновата. Ползвам ги постоянно както и се грижа за тях защото при небрежност се появяват и проблемите, но служителите на фирмата са толкова отзивчиви и любезни че каквото и да се случи ще те свържат с точния служител както направиха с мен. Аз имах лек гаф с съдомиялната понеже я задръстих и след протичане тя не се включи а пробвах какво ли не. Искам да Благодаря на служител в отдел сервиз в гр. Пловдив на име Борислав който ми помогна да се справя с ситуацията и сама да я оправя с много точни инструкции и много важно да повторя с много любезен тон с който повечето служители в други фирми не контактуват. Благодаря още веднъж на целият екип.

Не знам какви са заплатите, но видях, че септември имаха  обява за Варна за сервизен техник, сега отново има обява,пак за Варна и пак за сервизен техник, което според мен не говори добре. Магазинът им е доста намазан, но две обяви за два месеца....малко ме съмнява. В град като Варна има добри сервизни техници на електроуреди, но искат съответната цена за труда си. Последното ме навежда на мисълта, че са се ориентирали към ниско - платени кандидати, тъй като в обявата има посочени доста дълга редица изисквания, но не става ясно какво заплащане предлага компанията е предвидила от своя страна, в случай, че кандидата отговаря на голяма част от тях. Лично за мен е малко тъпо да се разхождаш по интервюта и да чуеш заплата 500-600 лв, при положение, че добър сервизен специалист се изгражда с години, и са нужни доста голямо количество четене,  специализирани труд, и специализирани познания.  Хазайката ми като  продавачка в мола 800-900 лв ги прави всеки месец без бонусите,а от електроника и ел. измервания разбира точно толкова, колкото циганин от ядрен реактор. Като се има предвид, че техниката им е доста скъпа, за тези изисквания следва да са в състояние  да предложат най-доброто като заплащане. Лично аз очаквам да ми предложат заплащане, което ще ме накара да мисля само за работата. В това отноешение компромис не правя, и ако някой очаква да си продам труда без пари, просто няма да съм този, който би работил за такъв работодател.
Написал си обявата, напиши какво предлагаш за тези изисквания. Най- малкото може да се окаже, че съм си загубил времето да ходя на интервю и да чуя обидна сума. Като ходих да си купувам колата, автоджамбазина ми каза следното : има хора, които искат много, а нямат пари. Един човек можеш да го разбереш колко е сериозен по парите, които е готов да плати за дадена работа. Хайде със здраве!

Някой може ли да сподели какви са в момента заплатите на сервизните техници, навреме ли се плащат, работи ли се извънредно...