Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Ново инфо за фирмата има ли?
Постоянно пускат обяви..
Важат ли още нещата за мизерната (700лв) заплата и за монотонната работа от която не се учи нищо?
Обстановката как е, шефовете държат ли си на думата?

Аз работех в тази фирма и съм умерено доволен.
Позитиви:
- местоположението на офиса - в центъра
- клиентите не ти се обаждат директно по телефона, работи се с тикет система
- взимат те на работа дори и без стаж и можеш да направиш такъв
- фирмата е стабилна и се разраства, като смятам, че ще продължи да е стабилна
- има тестова среда и свободата да я ползваш да учиш
- не те гонят за глупости от рода на това кога излизаш в почивка, стига да не се дъниш прекалено
- колегите в голямата си част са свястни
- има потенциал за развитие във фирмата

Негативи:
- заплати от рода на 650 -700 лв/месец
- МНОГО работа
- мизерни бонуси и редки освен това
- развитието се изразява много слабо финансово и дори за 2-ро ниво не очаквайте повече от 1200  лв., освен ако не дойдете по обява отвън за Л2
- като цяло кариерното развитие спира на Л2 и то ако има място в екипа за такава позиция. Скоро ще има и Л3, но предполагам с много мизерно заплащане в сравнение с останалите позиции в бранша
- не може да се научи кой знае какво. Ако човек е нов навлиза начално в нещата и почва да се специализира само в Софтуера, който поддържа. По такъв начин се придобиват специфични знания, които са неприложими почти никъде другаде и се изостава в знания за системна администрация и DB, които биха били много по - полезни

Като заключение - фирмата е създадена за да бъде аутсорснат софтуерния съпорт на НР в нея постепенно и да се плащат 2 пъти по - малки заплати, отколкото са се плащали в НР. Парите са малко, но - никой не е вързан там - като не му се работи за толкова да си намери за повече, вместо да мрънка (както и правят голяма част от хората). Според мен е добро място човек да придобие опит в сферата и някакви начални знания. Не бих препоръчал работата там на хора с опит в бази дании/системна администрация и амбиция да продължат в тази насока, дори да ги викат направо за Л2, тъй като ще си съсипят развитието

Георги, не се притеснявай, не си изгубил много :) Аз ходих на интервю в тази компания, но за финансов контролер :) Позицията беше за да подпомага в дейността финансовия директор, който отговаря за целия свят. От мен се искаше да го подпомагам, + това да правя payroll на 2200 човека, в Китай, Коста Рика и т.н. :) Исках им 1300 лв, нето, като смятах, че дори е ниско. В последствие от рекруитърската компания, която ме извика, ми казаха, че съм бил фаворит на финансовата директорка, но "след консултация с мениджмънта" е станало ясно, че "аз не съм човекът, който търсят". С една дума, беше ми намекнато, че е висока исканата от мен заплата :)))  СЛЕДОВАТЕЛНО, БЯГАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА, ПЛАЩАТ ОБИДНО НИСКО :) (още си търсят човек :D)

кандидат за работа. 1600 старт им се стори много. без обратна връзка след интервюто. хубав офис

ЦЕЦОООО, КЪДЕ СИ ТИ СЕГА????

от къде да започна. може би от това че се радам че напуснах фирмата. сега си чакам новата хубава заплата - 3 пъти по голяма от мизерните 650 лева. сигурно трябваше да работя 10 години в тая дупка за такива пари.
2ро, продукта който работех е боклук, но не толкова колкото човека който сложиха за главен в последния ми ден там. гърков е боклук с майчини комплекси и малка пишка който драпа само нагоре и зарива останлите за да остане чист. кофти че сега сигурно ще помете и целия екип след него, дори и хората които му вярват, или поне тези които му се правят на приятели. намираха се и добри колеги които обаче няма да останат разбрани и оценени, поне не в тая фирма.

хора, тревата е по зелена от другата страна, махайте се и се наслаждавайте как ще яде лайна и той и фирмата

Цецо беше тук!!!

Останал съм с добри впечатления от фирмата до сега. Има доста верни неща от тези, които сте изброили, но в крайна сметка при постъпването във фирмата, трябва да си знаете и цената, а не да се съгласявате на 600 лева и после да мрънкате, че плащат малко. Работодателите винаги гледат да плащат по-малко, но ако си разбирате от работата и сте ценен кадър, няма да ви изпуснат с предложение за такава ниска заплата. За колегите.. ами хора всякакви. За фирма в тази сфера наистина има какво да се иска повече, но като цяло работната среда е доста добра.

Заплащане: 4
Потенциал за развитие: 2
Местоположение: 5
Колеги: 5
Работна среда: 5

Наскоро напуснах и не съм доволна. Колегите бяха добре но собствениците са големи скръндзи. 700 лева заплата ли е за софия в 2013???