Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Аз пък се кефя на фирмата и на колегите. Локацията е супер, допълнителни придобивки си имаме- ваучери за храна, здравно осигуряване, кафе, пици, масажи.От към натоварване- зависи от екипа и от броя на хората в него. За мениджърите- за момента нямам лоши впечатления, доста са млади и са затрупани с работа, но пък, поне при нас- позитивни, поздравяват, обръщат внимание, шегуваме се постоянно. Аз съм си ок и за момента не съжалявам, че съм тук. Всеки да си прецени, разбира се.

Ама големи глупости се пишат за фирмата! Не знам кой колега или бивш такъв може да роди подобни простотии...Парите са ок (е,винаги може да се преместиш в друга фирма за повече,ама ако си мислиш, че там ще ти е лесно...), екипът ми е готин, и много неща се променят и подобряват, и въобще фирмата си е супер. Честно да ви кажа- тоя хейт и глупостите във форума, се пишат явно от хора, които идват на работа, за да киснат на по кафе и цигара навън, да плюят но всичко и всички, да вдигат ръце "искам L2, че ми е много труден кейса и не ми се занимава" и накрая очакват, че като не са си мръднали пръста, и ще им се увеличи заплатата ей така.Еми няма как да стане! И докато вие си хейтите, ние ще си работим и да- ще имаме и бонуси,и увеличения... Айде стига сте си губили времето да пишете глупости, ами вземете разберете как и защо порасналите хора ходят на работа (и да, носят нормални дрехи, а не вмирисани тениски и шорти)!

Заплащане (-5)
Скръндзи, Тек Експъртс(пфф..) не обичат да дават по много, това което и изброено като заплащане е истина, това за чистачките от колегата също е истина.

Уважение (-5)
На Тек Експъртс(пфф..) не им дреме за теб. Има изключения с разни кърлежи, които са си намерили мястото и комфорта.
Хората по долу с интервютата което са написали - пак е вярно, да толкова смотани са.

Привилегии (+1)
Ваучери за храна и няк'в допълнително осигуряване. Т'ва е.
Трейниниг? Не Тек Експъртс(пфф..) са прекалено стиснати за това. Вместо трейнинг, е тука за седмица, две ще хванем един колега да те учи, после каквото си схванал, няма значение, пускат те да работиш и като оплетеш нещо, я те разкарат, я те смъмрят. Вероятно преди това ще ти се подчертае, как видиш ли те си хабят ценото време и това на продуктивния колега с твоя трейнинг.
Пълни нещастници. Щом и персонала си не могат да обучат както тряба, сами си представете как трябва сам да се донаучаваш.

Фирмена сигурност (-5)
Ако си им неудобен или си сгазил лука, може да те разкарат, не им дреме.

Натоварване (-5)
Угаждаш на индиици и араби, и след това на колегите, които са L2 и прочее.

Потенциал (-5)
Я получиш повишение, я не... И те май не знаят. Може да си стоиш на начална заплата с векове. И не си мисли, че ако се стараеш и си послушко ще получиш повишение. В повечето пъти и това няма значение...

Местоположение (+3)
Едиснтвеното нещо с което нямам проблем. Те и на това разчитат да ги харесаш.

Колеги (+1)
Зависи в кой екип си, но можеш да срещнеш всякакви - от пълни идиоти до готини и разбрани хора.

Работна среда (-3)
Офиса не е зле, но с тая префърцуненост с дългите панаталони - еми айде сега Тек Експъртс(пфф..) са вече от голямото добро утро. И те искат да са като батковците им от Microsoft и HP. Или поне това искат да си мислиш като правят онея събирания в стил Къци Вапцаров... Само дето при тях cringe-а е още по голям.
Също така зависи дали си под климатик или не, тъй като разпределението на кюбикълите е малоумно на моменти.

Като цяло Тек Експъртс(пфф..), не стават. Има по добри места за хора с малко или никакъв опит, в смисъл не че са по зли, или по добри от Тек Експъртс(пфф..), но поне плащат повече и шанса за развитие е по голям от колкото тази пародия тук. Както беше казал един бивш колега като напускаше - стават да покиснеш няколко месеца, докато си безработен и търсиш това което ти трябва. Сега чух, че някакви нови екипи мъчат там с Microsoft са консумирали брака, но си остават същата гнила ябълка. Освен ако не си секси мацка, или не си на по респективен пост - това не е перспективно място за теб.
Сори

последните новини: Г-жа Ася Попчева лично се погрижи да получа дължимите ми пари от фирмата 3 месеца след като напуснах. Благодаря й за това.

Що за IT компания е тази в която чистачката взима повече пари от служителите й?

Забраниха Firefox :(

Явно ще трябва да мина на RDP от вкъщи, защото IE, Edge или Chrome няма да ползвам.

Половината хора им орязаха аксеса с ФФ, просто ей така в работно време без да е имало предупреждение.

Пълна пародия...

Съгласен съм с предишния коментар. И аз имах опит с тази компания с изключително некоректно отношение по време на интервютата. Особено един очилат мишок, даже не си спомням името му! Чудя се как е възможно във фирми, които претендират, че извършват уж сериозна дейност да работят само някакви деца на по 20 години, предвождани от очилати мишоци на около 25, които го дават в стил все едно работят в Епъл или Майкрософт. Тъжна и жалка картина е и подбор на три етапа за 400 евро месечна заплата в уж Европейска България!!!

Бях на интервю преди месец.

Не знаеха, че имаме интервю.
Не знаеха кой съм.
Объркаха ми името 10 пъти.
Не можаха да ми намерят резюмето.

Месец по-късно не съм получил обратна връзка.

Какво повече да говорим.
После се оплакват, че нямало кадрри. Жалка история.

Много добро място за придобиване на първоначален опит в сферата на ИТ съпорта. В екипа който бях в продължение на 2 години и половина проблема идваше от лошия мениджмънт, според който виновни за всички проблеми са служителите, докато просто силите на хорате не стигат да се справят с количеството работа. Преди 2 години и половина тима наброяваше около 33-35 човека Л1 и 8-9 Л2. При напускането ми през май месец 2017 бяха останали 10 броя л1 и 4 броя Л2. Количеството работа не беше намаляло значително. В същото време ръководството очаква резултати които са постигани от 33-35 човека от 10. За заплащането -> хора без опит се назначават на много ниски заплати, хора с опит получават суми сравнивими с други фирми в бранша. Цифри няма да споменавам. Лошото е, че компанията не се стреми да запазва добрите си кадри и от там идва големия проблем. Лошо впечатение ми направи, че при напускането ми, си спестиха да ми платят бонуса който си бях заработил за последния месец който изкарах там и обяснението бяха някакви оправдания. За щастие сумата е малка и не си струва да се разправям за нея.

Фирмата е на добро ниво за БГ реалността.
от към социална политика се правят много евенти и си личи че се отделят пари.
Работата е на моменти лежерна и спокойна. Има хора които просто не се справят и предпочитат да хейтят по цял ден, но не напускат защото просто няма да си намерят работа в ИТ после.
Ако искате да се развивате и да трупате знания в поддръжката на софтуер, това е доста добро място за старт на кариера.