Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Получих предложение L2 Support за Dynamics - 1800 лв Бруто. Моля за мнение , ако някой настоящ служител има фа каже нещо и по проекта . Благодаря :)

Защо изгониха Тошко мениджъра?

През периода в който работех станах свидетел на много промени. Няма точно определи зададени правила на работа и да има винаги се пренебрегват. Кейсовете се раздават хаотично и със симпатии. Отношението на мениджърите ( хахах хора нямащи никакви правомощия и виждане, които само се подмазват и гонят собствен интерес, а не екипна работа, държащи се с надменно отношение до момента, в който не им потрябвате за нещо) Няма изградени трейнинги със необходимото спокойствие и тишина за да ги разберете. Няма опитни хора, защото стратегията на фирмата е да спести 100 лева и да не задържи опитни кадри, избира да наеме нов персонал неопитен и подаващ се на маниполации ( докато човека не се осъзнае, което му отнема месец). За времето което бях там в екипа ми се смениха повече от 20 човека може и повече и 5 мениджъри. Това нито е номарнолно нито здравословно за създаване и работа в екип. Не мисля, че мога да коментирам teem building защото нито една фирма не е длъжна да организира това. За заплати също защото сам човек определя за колко пари да се съгласи все пак за това се подписва тоговор. Но отношението което получвате за това никъде не се подписвате. На едно място можете да видите хора,които имат страшно много потенциал и са на най- ниското стъпало и хора с нулев капацитет най-горе. Всичко е хаотично. Няма точни правила как може да постигнеш нещо повече от L1 , как може да се развиваш, кои стъпала трябва да изкачиш за да постигнеш целта си. Фирмата има страшно много потенциал, но не използва правилно ресурсите си. Чудесно място за придобиване на стаж. За жалост не е място от което можете да придобиете знания за напред. Мястото се превърна в кол център , всичко се прави за събиране на оценки . След смяна на няколко мениджъра видях как новите ми колеги нямат обучение,а просто им казвха ето работи и разбира се всеки незнае какво да прави и се допускат грешки и се получват сконфузни ситуации. Тези грешки трябва да бъдат поправени от мениджърите, те да се борят за екипа си да разпределят задачите правилно, да познават хората в екипа си да знаят кой в какво е добър. Това разбира се не се случва.
Нека сега малко и по работните условия. Сграда в центъра, добра локациЯ. В сградата е задушно и не се проветрява, има дни в които климатика не работи и вътре става невъзможно за дишане и горещо. Място за хранене има. Място за отдих има, къде да си починеш за малко. Работното място е тъмно и задушно в зависимост в коя част на офис си. Всеки си говори и се раЗхожда изполват се изрази, които не са за офис среда и това е номарно все пак казах , че няма изгрдени правила.
Колеги ,те са за всеки го по нещо, има хора които избутват деня си защото някой друг има решава кейсовете, има такива които не си говорят с никой, тези които се мислят за нещо специално само защото някой от "мениджърите" им казва здрасти и тез които се скапват от работа и се бъхтят за този дето духа. Сигурна съм, че ще има хора които ще кажат, че това не е вярно, ще има хора които ще ме подкрепят. Това е което аз видях и това с което се сблъсках.
Разбира се има хора които им харесва какво правят и са добри в това, има хора на ръководни длъжности които наистина ги заслужават и са добри, но за жалст впечатлението с което оставаш и си тръгваш е негативно и лошо.
Да не забравяме, че все пак това е бизнес и на някой тази форма на управление ги устройва защото в крайна сметка те си прибират печалбата, независимо от това колко ще изнамогвате от работа, за това че няма хора, които да разбира от продукта .
Успех на всички :)

Защо изгониха Тошко мениджъра?

Върнете Анна и Пепита на рецепцията и всичко ще е ок както преди. :D

Супер място да започнеш кариерата си и до там хубавите неща се изчерпват. Неуважително отношение от страна на мениджъра и постоянно преследване за телефонни обаждания и сървеи. Ако ви говорят, че не е кол център - точно такова е. Новите правила са да звъниш при отварянето на кейса от клиента, за ъпдейт и при затварянето. Друга "готина" част от деня са сутришните мийтинги на които ти казват колко са зле статистиките колко не струваш в работата си заради това . Определено не бих препоръчал фирмата на хора с опит.

Ами, колко добри да са тим лидерите като взимат заплата от по 2к..или малко повече и говорят един език (Български).
За оня с костюмчето мога да му кажа да си пази работата здраво, че с този английски и интелект ще е чистач на начално училище.

Само да кажа, че майката на блъснатото момче Десислава Пешева е роднина на една тийм лидерка от мсфт отдел! Мафията и корупцията са навсякъде!

Много са изказали правилно мнение, но да кажа и аз. Не си струва. Като започнем от върховете да стигнем то тийм лидерите. По върховете цари невежество и малоумна олигофрения която се предава надолу по веригата. Преките ръководители са тотално некомпетентни кретени! Няма да цитирам имена, те си се знаят. Определението за преките ръководители е следното: ако това ми беше кракът, щях да си го отрежа! Всичко е подчинено на 5те звезди. Сакралните 5 звезди. Защо си получил 1,2 или 3, никой не го интересува. Това, че е by design или някой друг е виновен се приписва като невъзможност да доставиш лоши новини. Лична грешка. Фирмена грешка не същесвува. Фирмата не е виновна за нищо, никога. Взимат се нови хора за да се попълнят напускащите. Хората са принуждавани да напускат "доброволно" ако имат CSAT по-нисък от 4! Как става това ли? Ами прекият ръководител ти сговнява живота по устав. Климатиците като работят е 12 градуса, като не работят е 30 градуса. Разни прости селянчета, отритнати от обществото са много котирани. В свободното време се говори само за жени, пиене и игри. Висшата цел е да се напиеш. На работа и след работа. Тотална некомпетенция от Мениджмънта. За придобиване на опит става. Препоръчвам не повече от 6 месеца, след което се спасявайте!

Изключително некоректен работодател. Явно Българите им излизат скъпо на тия еврей понеже сега биснеса ще се изнася в Нигерия. Това ще обхване всички нива рано или късно, ако някои мислят, че това няма да ги засегне тях много се лъжат. Защо да даават 2,3К на мениджер тук като там могат да дават 500лв.?