Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Работих там известно време и не останах с добро впечатление от тази компания, няма смисъл дори да коментирам...
От всички изредени неща по-горе само местоположението е добро.Абсолютно за нищо друго не си струва човек да започне работа там.
От всички места на който съм работил това е най-зле!
Напуснах предишната си работа за да започна в тази дупка и сега осъзнавам че това е било огромна грешка.

Но грешките се поправят.

Не са те одобрили на интервюто, защото от километри си личи, че си неадекватна (само по един абзац). Не давай непоискани съвети на хората, гледай себе си, защото надали някой ще те вземе теб точно на свястна работа!
Потресе ме направо фактът, че си ставала в 7ч сутринта и си тръгвала в 8ч и това го изтъкваш като какво?Това е стандартно 90% от хората са така и този режим даже го имат за лек. Работила ли си от 8 (да си там) до 22ч, включително събота и неделя с месеци? А знаеш ли изобщо къде се намираш? Имаш се за борбена, а според мен си поредната лигла с адските претенции и абсолютно никакви качества.

Иначе за фирмата: цяла София знае, че не става, текучеството е умопомрачително, а заплатите по - ниски от на магазинер.

Здравейте ,
Гледам компанията е почнала да си лъска имиджа след последните леко негативни мнения, но всеки нормален човек ще се сети , че последните две мнения са на Ася Порчева или Лачо Лапачо .
Вторият едва ли би писал мнение по скоро ще накара някой само поради факта , че е неграмотен видински ром.
Компанията не става и това е .
Поздрави

Колеги!

Нови начинаещи зайци и по-стари служители. Искам да ви кажа следното: бях на интервю в дадената компания отнеми 1ч само загуба на време след което казаха ,че ще се обадят и не ме одобриха което за мене е ОК. Не ми пука особено аз имам доста натрупан опит вече в тази сфера тъсена съм от много други компании. :) На тези от вас които мрънкат относно заплатата вместо да мрънкате,че не ви стигат парите вземете направете нещо по въпроса вместо да си хабите тук коментарите и времето. Инвестирайте във времето. Аз в началото си работех от 9-18 в една компания и взимах 900 лв и не се оплаквах. Нямам връзки и всичко до този момент съм успяла да изградя сама. Ставах супер рано около 7 часа да може 8 да тръгна. Ако имате силен борбен дух не се отказвайте заслужава си! Аз го гледам по друг начин Искаш пари? Искаш да живееш добре? Еми бори се трупай опит тогава вече имай претенции. Успех на начинаещите зайци!

Здравейте настоящи и бъдещи колеги.

Много неща се пишат за фирмата предимно негативни, затова реших и аз да споделя моят опит.

Започнах работа преди малко повече от две години. Както всички останали колеги започнах на стартовото заплащане.

Работех в един от екипи с доста голямо натоварване. Това никога не ме е спирало да си върша работата както се очаква, винаги съм идвал поне 20 минути по-рано в офиса за да съм подготвен за работният ден. Искам да подчертая, че нямам роднински връзки с когото и да било от мениджърите на фирмата. За тези две години получих 3 пъти увеличение на брутното си възнагражение което в момента е два 2 пъти по-високо от това което получавах в началото.

Всичко това съм постигнал сам. С много старание и желание за развитие, което фирмата никога не ми е отказала.

Всичко това ми се отплати и днес мога да кажа, че се развивам с темпове на които други фирми биха само завидели за подобно развитие.

Съветвам всеки един от Вас, да отдели тези 10 минути в писане на негативи в размисли как може да бъде полезен на фирмата и екипа си. Ако наистина желаете ще постигнете по-високо заплащане , но и по-големи възможности за развитие/изява.

Успех на всички.

Тек-експъртс е офшорна фирма. Местоположението на офиса е много добро, въпреки че самата сграда, макар и нова, е в ужасно състояние. Тоалетните миришат още при влизане в офиса. Това се дължи на факта, че за всички служители има пет на брой кабинки и 6 писоара.
Работните отношения са доста непрофесионални, въпреки че не се стига до ескалации.
Важно е преди да се приемете оферта да сте наясно, че увеличение на заплатата няма, няма и да има. Проектите, по които работи фирмата са най-различни и е много важно да искате около 30% повече от това, което първоначално сте решили.
Колегите са като цяло много читави, но висшестоящите са откровенно неквалифицирани да изпълняват задълженията си и скатават яко.
Общата атмосфера е неприятна и непрофесионална. Също така националните празници не се заплащат според законодателството.
Не мога да препоръчам Тек-Експъртс на никой, освен ако наистина не сте на зор.

Леля Ася Порчева е психично болен човек.

Понеже наближават Дни на Кариерата - съветвам всички кандидати и студенти, които са се подлъгали да се спрат на Тек Експъртс: недейте - не си заслужават.

Ако все пак поради някаквва причина трябва да повисите там - работете над това да научите нови неща - в личното си време Тека мразят да инвестират в каквото и да е било освен ако не им носи инвестиция, след което напускате, като преди това си търсите друга работа.

Ето един гайд как да работите в Тека:

Следвайте го съвсем точно и помнете - не си давайте зор защото няма смисъл в Тека: какво и да ви казват.

ето още интересни неща, който открих

Здравейте на всички ще бъда кратък, защото много за компанията няма какво да се каже.
Колеги повечето случаи страхотни!
Място повече от удобно!
И до тук с хубавите неща, мениджърите са крайно крайноо нек.ъдърни и неспособни в 99% от случаите и хора свързани с Лъчинко новият меринджей на фирмата, а ако не са скоро ще си отидат гарантирано!
Заплащането е подигравателно ниско, дори смешно 700-900 лв Левел1, Левел 2 1000-1200 и левел 3 между 1300-1700 лв ама левел 3 ще станете след 10 години ако умре някоя левел 3-ка иначе си остава една мечта!

Искам и да спомена един краен натегач, който излъга целия си тим и си замина лъжейки, че имал проект извън БГ въпросния господин направи кариера на гърба на целия тим и отиде в конкурента фирма, но дори и тогава не намери смелост да каже истината, ако го срещнете някъде по другите фирми знайте този човек и майка си ще продаде за да успее г-н Петко Желязов мисля му беше името имайте си просто едно на ум.