лъкитранс-70 ООД /img/frontend/nomap.png"

лъкитранс-70 ООД

Защо ли всички мнения за г-н Калинов,са написани от един и същи човек???Оставилият мнения си знае много добре, повече от ясно е,че като ти спрат кранчето, примерно да крадеш, шефа ще ти е виновен.
Питайте клиентите дали са доволни, а не един и същи човек, който пише тук???
Познавам г-н Калинов и мога да кажа,че много държи на работата, изисква от работниците, но интереса е взаимен. А и колко пъти е работил наравно с тях....той си е работохолик,но мрази лъжата.Просто и ясно е, като искаш пари работиш, като не ти се работи мрънкаш. Типично българска черта, а завистта ще ни погуби като народ.

Da nezabraviame ipo kakav nachin se e zdobil i sas kamionite kadeto gi ima

Maznik e mnogo rabota a pari malko triabva da si mu na razpolojenie denonoshtno kara shofiorite da prenasiat pari ot chernata targovia s meso makar che nesa inkaso i me napadna na 17.04.2015 pred restorant yjen polax s traba a da negovorim che pritesniava moite blizki sas oshte edin rosen koito darji benzinostancia na kcm tron po patia za asenovgrad i che mi shcupi staklata na seata

Napada rabotnicite s trabi

Калинов е пален идиот