Одесос Колор ООД /img/frontend/nomap.png"

Одесос Колор ООД

Преди време работих там за кратко. Еми не съм доволна. Изискванията бяха големи, очакванията ми също, но уви не се оправдаха. Още първия месец видях на къде върват нещата - никакво уважение към персонала, третираха ни като роби, следяха ни за всяко нещо. И все пак има начини да се лъже в магазините, тия начини се предават от уста, на уста. Персонала обаче, не го прави ей така - ами щото им е писнало от постоянните удръжки. Издържах за кратко и се махнах.

балами почти не се намират бе мойто дете. с трици маймуни не се ловят.огледайте се и вижте заплатите на други места.

Браво бе колеги още малко и с тези темпове ще сме на първо място. Като не ви е харесвало защо изобщо сте останали след изпитателния срок? Много се кефя колко смели стават хората, след като си подадат молбата за напускане. То е ясно, че на който не му харесва си е тръгнал , а на който му харесва е останал, а тези които тепърва ще дойдат нека сами решат, дали им харесва или не.

М91, предполагам, че сте от шефовете на фирмата.
Като бивш работник в Одесос Колор мога да кажа, че истината изречена от много хора БОЛИ.

До М91. Тези които пишат тук са работили повече от 1 или 2 години и са видели какво става там.И никой не търси "на хляба мекото". Ти ако почиваш на национални и официални празници, там не се почива.И.Г няма наяждане. Има още много, много какво да се желае, не да се измислят простотии и лизачите да са на почит.И "Тихата стъпка " да се научи да общува с хората, не да се прави на велик.Нито почивките са почивки, нито заплащането е заплащане там.Те и затова хората поседяват малко там и бягат.

Единствено не мога да разбера защо всички писали тук не казаха колко време са работили във фирмата ? и как са били на изчакване ? Работело се по 13 часа... от тях колко ефективно се работи ... или сме свикнали на работата лекото и на хляба мекото . А това , че през останалите дни се работи по 6 часа - кой не иска да идва в 8.30 и да си тръгва в 14.30. Или се почива и през седмицата . Нямало връзка - работник- шеф ? А вие пробвалили сте ? Или стигате само до управителите ? И каква е връзката с образованието - като не искате да ви управляват по- нисши , ми намерете си работа за съответния ценз , който имате .

Това за "Безвредната химия" сме го чували и преди.НЯМА БЕЗВРЕДНА---ЗАПОМНЕТЕ ГО.в магазините от "безвредната химия смърди на клоака.

Работи се до откат.Няма ни официален , ни национален празник.И.Г не зачита нищо.Заплати- колкото да не умреш от глад.И постоянно се глобяват служителите, за не не вземат долу-горе някой лев повече.Иначе " Тихата стъпка" дебне,дори и от отсрешния тротоар.Сметкаджия от класа.Хората бягат от там, а други малко изкарват там.текучество--голямо.Балами няма за там.На почит са клюкарите и доносниците и лентяите,благодарение на магазинната управителка.фирмата залязва.

Хахха..това последното го е писал някой от шефовете или от подмазвачите...изобщо не е вярно...Точно шефовете... "баш шефовете" се държат надменно с работниците по магазините, които им изкарват парите и дори едно браво няма,а само удръжка за това или онова...ЛИПСВА ВРЪЗКАТА РАБОТНИК-ШЕФ !!!!Управителят на персонала е със средно образование и по цял ден нищо не прави, а камо ли да защитава нечии интереси- все пак си пази мястото,щото на друго такова едва ли ще го огрее.Двама трима опъват, а другите са на гърба им...Те и от колегите кадърните заминаха...фирмата залязва..малко и остава..............

Добър колектив, заплащане долу-горе нормално, може и повече, отлични колеги и шефове които разговарят и не се държат надменно със служителите си.