Одесос Колор ООД /img/frontend/nomap.png"

Одесос Колор ООД

Како, кво става когато персонала стане по-малко от шефовете :)

най-фрапантния и показателен факт в тази фирмичка от бай ганьовски тип е че вече трети месец си търсят касиерка, а още не са намерили. Сами преценете дали да си правите труда въобще да проверявате каква е обстановката там. Обстановката е от средата на 90-те - нема прари за вас, ама вие действаите

Държа да подчертая, че не харесвам негативните изхвърляния в този форум, но този път ще си позволя да съм малко рязка.
Атмосферата никога не е била добра в тази компания, освен ако нямаш дълбоки и дългогодишни отношения с ......, и пак не е сигурно.
Била съм свидетел на фрапантни ситуации, прегазващи хората, които са били толкова грозни, но етиката ми не позволява да ги разпространявам.

Razligaveni tupi pikli slyshaite mnogo vnimatelno ako na nqkoi ne my iznasq si zaminavaa mn ste otvoreni mn vi znaqt golemite ysti zashto ne otidete pri ..... i ne i go kajete a shtot vi vijdam vsi4kite v magazinite licemerni patici takiva ysmihvate i se zashto ne kajete vsi4ko tova koeto beshe napisano tyk i na muja i a!? smelost li nqmate nali ne vi haresva firmata we otvorki mi zimaite si partakeshite i 4ypkata kakvo pulnite forymite s negativni mneniq aaa otnosno izkazvaneto na ".... ..." koito q poznava znae che ima dostatuchno akul v glavata za da ne napishe .podobno prostashko i dolnoprobno izkazvane zasramete se ot godinite si!!!..... ..... bil nz si kakuv smeshnici takiva ystite vi mn znaqt kogato pod 100 reda psyvni pishe anonimno ama ako opre do tova da go kajete v o4ite mul4ite kato mishki za tova ste tyk zashtoto ot vas nikoga nqma da izleze nsihto poveche ot edin jaluk zavistliv 4ove4ec jivyrkaite si mizerniq jivot i opluvaite nared qvno tova vi pravi shtastlivi !!!

Един чичо ми беше казал, "Шефът не ми е баща, но винаги може да ми е... майката!"
До персонала: пише Ви бивш служител, който е видял и хубаво и лошо от тази фирма, но винаги когато се връщам, влизам с удоволствие в магазините и ми е приятно да видя старите си колеги. Колкото и да плюехме шефа, всяко нещо с времето си! Така лошите спомени за Одесос Колор останаха в миналото.
До управителката: Деси, не се впрягай на глупости. До колкото те познавам, мисля че си над тези неща! На който не му харесва (като мен) си хваща шапката и изчезва.
До тези които работят и плюят: мисля, че никога няма да намерите мястото си. На българина това му е проблема - вечно се оплакава, че няма и чака все някой да му даде, а всъщност всичко зависи от нас самите.
Най-обичах работния ми ден да протича пред магазина с цигара и кафе, а в края на месеца да се чудя, защо заплатата ми е толкова ниска. Ами отговорът е, че за толкова съм работил.

То в България има ли някой доволен от шефовете си?То ни е черта май.Ако може да ни плащат за лежане май ще сме доволни.Ама като става дума някой да те кара да работиш никой не е читав.На калпавия все нещо му е кофти......Някой да слага пистолет на главата на започващия работа -не.тогава какво търсите под вола теле?Ми не работете тогава почивайте си и ще сте доволни!

za tazi firma nai-dobre govori fakta 4e po4ti permanetno si tyrsi novi slujiteli i tova e taka ne za6toto si ra6irqva deinosta a za6toto slujitelite i napuskat. Napuskat kakto ot magazinite taka i ot ofisa. Pri4inite ne sa vajni bilo to v otno6enieto , zapla6taneto v usloviqta za trud. Vajen e fakta 4e horata napuskat i ot li4ni nabludeniq znam 4e nqma slujitel po magazinite im, koito da e dovolen. Ako nqkoi vse o6te im raboti tova ili za6toto nqma alternativa ili za6toto taka e sviknal i ne mu se razvalq statukvoto. To vinagi 6te ima ludi da im rabotqt vyprosa e tova da ne ste vie!!!

Стига сте писали глупости колеги,който има да казва нещо на Деси да и го каже.стига сте говорили злобно и завистливо.Не ви прави чест пред нея сте мили и весели за проблемите ви може я молите за помощ после за благодарност пръскате до полуда.тъпо е!!

Моля не обръщаите внимание на предното мнение, това е управителката, която ще ви води интервюто казва се ... ... и е голяма интигантка. Тя се била скъсала от работа - смях, нейната работа е да седи на дясната седалка на един микробус и нищо друго не я интересува, за това и напоследък е много напълняла. Между другото баш управителката на фирмата .... ....., т.н. "кака" и е вдигнала мерника и скоро може да я изрита. Тази фирма е ненормална щом оставя хора като ..... да управлява персонала, проблемите идат от нея