Одесос Колор ООД /img/frontend/nomap.png"

Одесос Колор ООД

Към всички писали - защо един от вас не си написа истинското име? Или ви е страх да го направите ? И всички писали тук са от служителите , които работят в магазините ? Всички вие , които сте писали , ме познавате и знаете , че на никой , който се обадил с молба или въпрос , съм отговаряла . Смея да твърдя , че голяма част от нещата ( за заплата и работно време ) не отговарят на истината . И ако имате да казвате нещо на работодателя си , елате и го кажете " право куме в очи " . Но пък къде къде е по- удобно да се крием за никове ...

MAIMUNARNIKA :)
TUK TOLKOVA SE ZA4ITA MNENIETO NA RABOTNICITE,4E DORI NE SE SMQTA ZA NUJNO DA SE OBORI :( ILI SA SYGLASNI 4E VSI4KO E VQRNO,KOETO SI E TAKA
MAIMUNARNIKA :)

Каквото и да пишете, според мен причината да е кофти тук е само една и това е т.н. "управителка на магазините", жената която не дай си Боже да ви е шев. Никакъв такт няма към персонала си, поради не до там високата си социална интелигентност. Половината и ден минава в мотане по кафета и магазини(за някое ново парцалче), другата половина минава в лъжене на персонала и неговото хулене зад гърба му(такова е отношението й и към собственика). Незнам дали е провадииска циганка, но със сигурност лъже като циганка. Персонала лъже, че търси решение на проблемите му. Шевът си лъже, че работи. А себе си лъжи, че е отслабнала :)

Ot edno izvestno vreme polojenieto stava vse po tegavo i nikakvi izgledi da se promeni. I kak da se promeni kato nikoi ne priznava i za pet pari personala,vsi4ko idva ot sobstvenika,koito bi trqbvalo da se konsultira s psihiatyr ako ima nqkakvi problemi s razsydaka si (demenciq).Toi e nazna4il da mu rykovodi firmata edin tip deto vse si qde sopolite i u6nata kal i si 4e6i postoqnno nemitiq zadnik (TOVA NAPYLNO SERIOZNO) i edna jeni4ka sprqla na etap pubertet,za neinata li4na higiena nqma da si otvarqm ustata sega.
Kolkoto moje po-dale4 ot tezi koko6kari!!

не е лошо да видите и тук http://www.karieri.bg/forum/job.php?topicid=424922&view=1&p=0#postcom

колкото и лоши неща да са изписани за тази фирма, приличаща на робовладелси концлагер, винаги може да се добави още някоя друга истина, която да възпре кандидатите да си трошат нервите там. Ще почна подред:
1. В договора ви ще пише, че сте на нормално работно време т.е. 40 часа на седмица, но вие ще работите 52-54ч.!!! Това за да си го представите колко е все едно да работите от понеделник до събота, а в неделя до обед
2. Някога влизали ли сте в фото, ако не влезте преди да подпишете. Вонята, която усещате се нарича химия използвана от машините за снимки. Тази химия трайно ще увреди вас, а ако решите да имате поколени неименуемо ще засегне и здравето на децата ви.
3. Ще ви командват двама управители М.Г. и Д.Н., които така са се привели пред собственика, че надали някога ще са способни да си възвърнат достойнството и да погледнат персонала си в очите. Не случаино се чува че имат прякори сред персонала равносилни на "женски полов орган" и "лека жена".
4. Отпуска-забравете особено ако сте тръгнали да напускате, тогава се оказва че дори имате да връщате дни.
5. Единственото нещо, което се спазва в договора товае ТРИ МЕСЕЧНОТО ПРЕДИЗВЕСТИЕ, ако не го спазите ще дължите обещетение.
ТОВА СА ПЕТ ПРОСТИ ПРАВИЛА, АКО ГИ ЗАПОМНИТЕ НЯМА ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМ, ЗАЩОТО КРАКЪТ ВИ НЯМА ДА СТЪПИ В ОДЕСОС КОЛОР!

Нямам нишо общо с тази фирма, видях им постната и неграмотна обява за продавач и реших да ги видя що за работодател са. Е не съм се излъгал, че зад толкова грозно написана обява стои един крайно груб работодател. Аз ще пасувам, не искам неграмотници да ме управляват

Стартово тук се започва на 350 лв?????
Максимум заплатата ти може да стигне до 450 лв, при това през силните летни месеци, когато се гърбиш като вол. Свободно време не ти остава много много защото се работи събота и неделя по цял ден, другия вариант е да работиш на график 4 дена по 12ч. и почиваш два след това. Отпуски няма,защото няма кой да те замеси, не могат да се попълнят местата на напусналите а те през последната една година са около 30-40%. Забравете за отпуската въобще тя няма и да ви се плати дори, просто липсват такива навици.

Абе хора що ли се оплакваме като никой май не чете какво пишем. За ония горе сме "нищо". Просто знаят, че винаги ще се намерят бедни хора, който ще работят и за малко пари. Щом изгониха дори кадърни и знаещи хора, какво да говорим повече. Въобще на тях все им е едно дали си ти или някой, който не разбира от нищо. На тях не им пука какво става в магазините, пък ние ли да мислим. Вземат на работа, нарочно млади/не кадърни и не можещи/,защото им плащат по-малко и са съгласни да бачкат. Все още има недостиг на персонал в магазините и за това всички са опънати като волове По-малко хора - по-малко заплати, по-малко осигуровки, по-малко разходи!!! Иначе оплаквания и после кой виновен пак ти, вярно е нали? Та след всички приказки май е все същото в Одесос колор няма оправия. Е не са добро място за работа и няма да бъдат. Лошото е, че някой като мен се осмеляват поне да пишат, ама другите бачкат и мълчат. Хора докато е така нищо няма да се подобри - нито заплатите, нито условията на труд, нито отношението на шефовете към работниците. За тях си оставаме "безгласните", които са длъжни да работят и имат само задължения, но не и права. Това е. Щом сме избрали да работим тук ще изтърпим всичко това.

Ocenkata mi sama govori za mnenieto mi

ОТ Администратора: Оценката е нулирана поради повторение!