Одесос Колор ООД /img/frontend/nomap.png"

Одесос Колор ООД

Бях кандидатствал там преди доста време. Явих се на конкурс първи тур, втори и накря ме назначиха. За 5 дни разбрах за какво става на въпроз. Бях назначен като МОЛ на склад. Ако собственика още  е Иван не отивайте там за ваше добро е! И накрая не взех и 1 ст.

Вземете си изтрийте вирусите от машините, писна ми да трия вируси след като съм посещавал някой от фото магазините ви!

До анонимния от 31.05.2009
Не слагай всички държавни служители под един знаменател, като не разбираш. Снимки правени в тая фирма вече не вземам.Само от нея-НЕ. Да ме обвинят в конфликт на интереси ако могат. Кой както го докара,или кой за каквото е учил.

То кой работи и не работи ще стане ясно ако г-н Германов разбере какви ги върши Управителката му в работно време. Как обикаля магазините да си избира парцалчета и как постоянно са с г-н Горов по кафетата. Грехота е в тази тежка криза и при тези намаляващи обороти да се дава заплата на човек, които да се шляе по центъра, при положение че същият този човек е довел магазините до укаяно положение и въпреки това се навсякъде при проблем повтаря "Има си собственик, мен това не ме интересува,обърни се към него ако ти стиска"!?! А ТИ ЗА КАКВО СИ СЛОЖЕНА, ЗА КРАСОТА ЛИ !?!

Знаем колко работят държавните служители!Затова недей се хвали,че работиш много.Затова си станал/а държавен служител....................Те мързеливите работят в държавните институции.Само се почесват и пари вземат.Не е за хвалба това.Хахаха

Znaete li,che stavate veche smeshni s vashite prostashki izkazvania!?Zashto ne vzemete da si izkazvate mneniata ochi v ochi s rabotodatelia vi i upravitelite si,a prevrashtate foruma na selska spiavka.Vie malko dostoinstva niamate li?Mai ne rabotite dostatachno,a se zanimavate s gluposti.Izobshto kak vi tarpiat na rabotnite vi mesta?Ne ste rabotili na drugi mesta da vidite kakvo e upravitel i kakvo e shef.A shtom ne vi haresva da rabotite v \"Odesos Kolor\" napusnete .A ne se li seshtate,che vie pravite losho vpechetlenie s izskazvaniata si tuk,tai kato i drugi rabotodateli chetat mnenia.I, ako niakoi den se iavite na interviu za rabota ne biha vi vzeli.Lichno az ne bih vzel takiva hora,sasipvashti firmata,na koito vse niakoi im e vinoven,a ne poglejdat sebe si...........................G-n Germanov mai mnogo vi tarpi-pone za tova mu blagodarete!!!!!!!!!!!!!!

Давам мнението си като дългогодишен доволен клиент и разочарован кандидат за работа. Опитвал съм услугите на главните конкуренти на фирмата и смея да твърдя че при Одесос Колор намерих най-качествените услуги. Това се дължи главно на кадърността на служителите, във Варна има и други фирми оборудвани с качествена техника, но некадърността на служителите обезсмисля и най-голямата инвестиция в машини. Много се зарадвах като видях тяхна обява за работа. Радостта ми обаче скоро бе заменена с голямо учудване от странното интервю за работа. Човек и да не е чел този форум, при едно такова интервю веднага ще се усети че има нещо гнило. За мен нормалното интервю включва максимално подробно описание на работата, на това което може да предложат двете страни: умения и трудови навици, и съответно заплащане и придобивки. Ако и двете страни са удовлетворени... но това е нормалното интервю. А това в което се опитаха да ме вкарат Германов и колегите му интервюиращи приличаше по-скоро на махленска седянка. Множество некоректни (повечето и незаконни) въпроси с ясно прозиращ подтекст. Цитирам по памет, може да не уцеля точните думи, но смисъла е важен. "Имате ли кой да Ви помага финансово (семейство, роднини, приятели... от какво живеете сега)", "Жилището в което живеете ваше ли е", "Плащате ли наем" "Семейни ли сте" "Колко деца" и т.н. с които се цели установяването колко пари на месец са ви необходими, ако имате много разходи - сори, не сте подходящи, на нас ни трябват хора дето се хранят главно с въздух. Поне аз така изтълкувах тези странни въпроси. Повечето от тези въпроси са част от анкета, т.е. нейде из фирмата има писмени доказателства за думите ми :) Предлаганото заплащане наистина е толкова, колкото едва да оцелее човек. Уважението... досещате се... ако ще е така всеки ден, не мерси. Мога да ги поздравя с това, че още на интервюто човек може да прецени за себе си дали да се захваща с такава работа. Има привилегии от рода на това: периодичните тестове на машините да се правят с лични материали, т.е. имаш да речем филмче за проявяване (даже е желателно да имаш), пускаш го на теста, ако се прояви - отлично, имаш си едно проявяване на аванта. Ако се прецака... е, голяма работа, винаги можеш да си купиш на преференциална цена друго, да снимаш същите снимки и да опиташ пак късмета си. В повечето фирми сигурността не е на ниво, така че и тук не очаквам да е различно. Работата на персонала наистина е натоварена, казвам го от гледната точка на клиент. Не мога да си обясня обаче, какво ги мотивира да работят сравнително съвестно при тези условия. Може би са хора които се поддават на такъв вид управление. Не знам какво развитие може да очаква човек в такава среда... освен ако не изневери на принципите си и премине в техния лагер... но и тогава се съмнявам. Аз лично съм работил в подобна среда и знам че колегите които се навиват на подобна работа са душички, приятни и готини хора. Поне като клиент, не мога да се оплача от отношението на служителите. При това работата с часове на крак и с химикали не е от най-полезните.

Не искам да давам оценки . Аз съм партньор на фирмата и ако г-н Германов чете тук ( а все уважащ себе си работодател " хвърля " по едно око ) да го помоля да обясни на управителя си на магазините , че един представителен мъж трябва да поддържа прилична лична хигиена . Не желая да напиша името си , но съм споделял и други колеги от бранша - те са на същото мнение . Непростимо е човекът срещу теб да " ухае " първично . От това могат да пострадат дори и служебни взаимоотношения .

тук е пална лудница начело с господинчото(собственика) днес се убедих за пореден път какво правиме тук бе хора луди ли сме и ние даите да се събудим вече

Некомпетентността на новите служители се дължи на неправилното им "обучение " . За това вина имат основно управителите . Но тяхната единствена цел е как да се осводят от неудобните служители , които са по знаещи от тях . Така , че дръжте се - " ловът на вещици " започна . Вече "изгърмя " първия .