Еколин ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Връбница, Квартал ВРЪБНИЦА - 1, бл. 507, вх. В, ет. 5, ап. 58&markers=София,Район р-н Връбница, Квартал ВРЪБНИЦА - 1, бл. 507, вх. В, ет. 5, ап. 58

Еколин ЕООД

Настояща служителка съм. Искам да благодаря на управителя за това, че винаги е готов да помогне. Наистина работата е натоварена, но пък за това няма място за интриги . Доволна съм от оценката на труда ми и бонусите са заслужени. Чудесна работна среда.

Отношение от управителите като че всички са им длъжни. Ниско заплащане не съответстващо на квалификацията и на средните нива за населеното място.
Плосък хумор, никакви менажерски умения. Интригантство и нулеви перспективи за развитие. Подходящо само за много отчаяни и изпаднали персони.

Понеже аз самата се влияя от всичко, което чета в интернет реших да дам обратна връзка.
Сутринта бях на интервю за работа в химическото чистене. Първо се срещнах с управителя, който ми разясни какво представлява работата и подробностите около нея. Заплащането не е лошо, тук вече е въпрос на лична преценка. До скоро работих като продавачка в супермаркет и заплатата, която взимах там беше по-ниска, а втората ми смяна приключваше в 22ч.
Това, което ми допадна е, че човекът ми предложи да отида един ден и да гледам, да преценя сама дали ще ми хареса типа работа.
Работи се и в събота, но работата е на смени и за мен това е добре, защото съм майка на първолак и ми трябва време за него.

Изключително ниско заплащане предвид натовареността, лоши колегиални взаимоотношения, арогантно поведение от страна на управител, без шанс за кариерно развитие и усъвършенстване.

разглеждайки наличната информация в интернет относно фирмата, в която работя, попаднах на горния коментар.
Изчитайки го внимателно, дума по дума, не можах да остана безучастна. Работя в компанията от самото и начало и смело мога да твърдя, че Еколин е коректнa фирмa, по отношение на заплащане и работни условия. От опит споделям, че компанията винаги е била ориентирана към своите служители, а цитираният от господина по-горе управител на фирмата винаги се е отнасял към нас с уважение. В компанията има установен ред и организация, улесняващи нас-служителите. Не мисля, че е редно господинът да коментира политиката на фирмата и да дава оценки, тъй като той дори не е бил наш колега. Да не говорим, че той не се е осмелил да напише истинското си име. Всички колеги сме в постоянен ежедневен контакт, особено с шофьора. И до момента, човек с името Иван, не е работил или кандидатствал за шофьор в компанията. Би било редно, когато някой реши да пише в подобни сайтове, да споделя пълна и непреувеличена информация.
Таня

Кандидатствах за шофьор във въпросната ф-ма за химическо чистене.Обадиха ми се и отидох на интервю.Общо ми нахвърляха условията ,като работно време от 8 до 17,30-18,00ч. работи се 3 съботи в месеца.Разбрахме се за пробен ден за шофиране.Отидох във въпросният ден и шофирах от сутринта до 8 вечерта- естествено безплатно и ми казаха, че може би аз съм човека за тях да им се обадя в края на седмицата.Обадих се и ми казаха да отида в понеделник и да почвам работа,като собственика на ф-мата ще бъде с мен да ме обучава по скоро да показва обектите. Заплатата е 600лв.като почиваш една събота в месеца.Отидох в Понеделник и почнах,след което ми казват,че понеделник и събота са натоварени дни и се остава докато не се свърши работата около 21-22 часа вечерта.Като това си е било така прието и никой от ф-мата не го оспорвал. За инзвънредно заплащане и дума не става ,ти си длъженда работиш колкото е необходимо.Колата е нова и драскотина не трябва да има ,всяка щета се поема от шофьора.Почнах аз и на 6 ден ми казва ,че 2 седмици съм на обучение и след това ще съм на  договор,което ми прозвуча ,че все едно е безплатно.Попитах за инзвънредните часове защото на месец стават много,и оттам нататък станах неудобен.На 8 ден един микрубус отваряйки вратата одраска калника на колата и стана голям проблем за мен.След което му казах, че напускам по този начин не мога да работя под стрес.Той ме увещаваше след това цял ден да не напускам,де размисля , да не бързам,няма проблем ще я оправим колата,а то просто бяха 2 точки на калника.Отидох на следващия ден той се появи по обяд и ми заявява,че е размислил и ме освобождава,та той не ме и беше назначил.Не можело аз да му поставям условията за заплата и работно време,загубил съм му времето 2 седмици.Попитах дали ще ми плати ,а той се възмути и каза ",как това е обучение,ти ми загуби времето, аз за 2 седмици 15 шофьора можех да пробвам,600 човека от обява съм спрял" и т.н.Просто внимавайте  времето е пари ,както за бизнесмените така и за нас.