ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Много интересни и тежки "обвинения" . Ей в някоя индийска сапунка трябва да ви наемат, като режисьори. Кой чул и кой недочул. Някой на интересен решил да се прави и хайде и ние като овце подир него. А някой спрял ли е да помисли ей така за момент? Или то мислинето не е модерно. Ама разбира се, кой да се сети , че тези хора имат семейства! Имат чувства и достойнство, които вие мачкате с лекота , понеже не сте на тяхното място. Ами ако това бяхте вие?? Тогава картинката нямаше да ви е толкова розова. Нека бъдем стадо овце и то с претенции!! Това било Българска работа, онова било Българска работа. Ами то това вашето какво е? Тъпчем , мачкаме и злобеем. И винаги вие сте прави! Имате правото да унижавате хората по такъв долнопробен начин. Имате право да вярвате на лъжи. Имате право и да злобеете. В правото сте си да лепвате разни епитети на другите, но без да поглеждате себе си . Но не забравяйте , че имате право и избора да бъдете поне-малко хора!!
И да изясня , не защитавам никой , показвам ви в каква ситуация се намираме и колко неприятно би било ако ние бяхме под прицела на всички тези словестни бомбардировки и злоба!!!

Определено колега си прав който има проблем с теб да си го казва или с колегите от Своге и Перник,всички сме хора и се мъчим да оцеляваме в смешната ни държава!Ооо и стига сте писали едни и същи локуми за се защитавате,смешни сте!Охх изтъркахте се вече с това че другите не си гледат работата, вие сте перфектни и все някои ви се меша в живота!Eх с тази вашата любов Плужек и Ванче фирмата ще пропадне, хващайте се за ръчичка и дим да ви няма през враатичка...хората виждат и няма да оставят така да ни разигравате колкото и да се правят по -висшестоящите,че не виждат...Ооо да и не ни е срам за нищооо да знаеш ти точно безформеното момченце,г-н "старши оператор"...и ще продължаваме все така да не ние срам!

Тия коментари са си чисто злато. Ако не ми бяха показали тази "дискусия"- щеше да си мисля, че работя с много печени хора. Но се оказа, че работя с истински злобари, лицемери и най- вече - тотални страхливци. Ако имаш мнение по нещо - е хубаво след като го изкажеш, да застанеш зад него и да си поемеш последствията. Чета си и се смея със сълзи на места. На други направо ме е яд, как от злоба, интелигентни хора не може да съберат две и две. Като например: "Защо графика се съобразявал с Перник и Своге?" С цялото ми уважение към колегите от София, които използват градски транспорт за да стигнат до работното си място (наистина ви се възхищавам на смелостта и търпението), но едно е да пътуваш по 20 км на ден и друго е по 80-100. А разхода? Най- грубо- 10 лв на ден - само за гориво. Повтарям на ден - при 22 дни работни на месец (грубо)- 220 лв разход за само гориво. А като сложиш и допълнителните разходи за автомобила... става ви ясно за какво говорим. Не знам дали колегите от Своге, са успели да обяснят, и на началството, и на по- любопитните колежки и колеги, какво точно искаме ние. А то е много просто - да няма оператор от Своге, който да пътува сам. Това е. Може да сме разпределени във всички смени, може в една смяна, може в две смени - няма никакво значение, стига да не остане някой сам. Защото той фактически ще трябва да работи само за този пътен разход. За съжаление няма работа по нашия край, няма работа и по Перник предполагам, защото, ако имаше - никой нямаше да се навие да пътува. А защо съм бил ял баница в 7.40 и съм ходил през 20 мин до тоалетната (друг от Своге не яде толкова рано, за това знам че за мен става на въпрос)- не дължа обяснение на никой за това, особено на анонимен страхливец в интернет. Но ще направя изключение: Когато имаш проблеми с бъбреците - било то песъчинки, баластра, камъни (които не са скъпоценни за съжаление) понякога сутрин те буди не алармата за работа, а една много гадна болка, за която не ти помагат никакви хапчета, и единственото решение е да хапнеш нещо и да пиеш МНОГО вода, надявайки се някак си да се разместят и да отшуми болката... и когато последните 4 месеца си на тоя принцип поне 2-3 дни в седмицата, и когато лекарите ти казват, че не може да се направи нищо, и просто трябва да се пие вода и да се стискат зъбите- ви е пределно ясно, колко тъпо му става на човек, след като прочете, че някой си е направил и труда да му засича колко често ходи до тоалетната... Но го пиша това, не за да се оплаквам, а за да разберете скъпи колеги, че всеки един човек около вас си има достатъчно проблеми вкъщи- било то здравословни или от лично естество. На никой не му е нужно да чете клюки и обиди по свой адрес. Да се мешат в личния му живот. Да го разнасят, че бил еди какъв си и спал с еди кой си. Разбирам, че е интересно да знаеш и да питаш, и да си клюкарстваш с колегите, за да минава време- всички го правим. Но до там! Да започнеш да злобееш по този начин, да се опитваш да се мешаш на хора, с които дори не си разменил и 10 изречения през живота си. Е извинявайте, ама наистина прекрачвате граници. Много съм разочарован от вас. Не, че ви пука особено за моето мнение. Но поне не ме е страх да си сложа името над него. А ако пък си извадите главите от задниците и преглътнете тия остарели предразсъдъци, и си направите труда да поговорите с хора, които до този момент, нещо ви е спирало дори да поздравите- ще се изненадате какви големи приятели се крият в тях. Но ваша си работа- с тая злоба, друго освен язва на стомаха, няма да постигнете...

Хора не разбрахте ли че най- големият проблем на тази държава е шуробаджанащината.Ако някой се издига през кревата на друг това не стимулира персонала да се старае.На всички е ясно,че опроверженията се пишат от някои от ,,великите,, отговорници.Тук и Бил Гейтс да открие фирма българската управа ще я побългари.

Хора, спрете вече! Не си помагате с нищо по този начин! Всеки е недоволен за нещо, няма как. Хора сме. Работим в производство, угодия на всички няма как да има. Хората се стараят максимално да улеснят работата. Има проблем - казва се - намира се решение. Спрете да се тормозите вие и хората над вас. Ваня и Ангел имат връзка? Чудесно, живи и здрави да са. Недейте да се ядосвате за това. С нищо не пречат на вас, на семейството ви, на важните неща за вас. Работата си е работа. Нека я вършим и да не се напрягаме с такива НАПЪЛНО излишни драми. Нека покажем че можем да сме екип. Когато спрете да се занимавате с чуждите драми тогава и на вас и на тези над вас ще е по леко. Не го казвам да защитя някой или да оспоря написаното от всички вас. Напротив. Всеки има мнение, на всеки е различно споделяйте мнението си няма никой да ви върне. Но не е тук и това начина. Отделете 15мин и говорете с ЧР. Очи в очи се правят нещата ако искате да има резултат. Исках само да ви кажа да спрете с лошите изказвания. Фирмата е хубава. Плащат редовно. Парите не са малко. Имаме ваучери. Недейте да правите лошо име на фирмата заради вътрешен яд че някой са го предпочели пред вас. Замислете се малко преди да се ядосвате че някой са го забелязали. Гледайте себе си и работата си и ще ви е по спокойно ще видите!

Скъпи (и не толкова скъпи) ми колеги които все още не са разбрали проблема на работническия пролетариат. На никой не му пука кой с кого и къде се мушка! Проблема е там, че за едно правила има а за други няма. Проблема е там, че въпросната двойка си навира връзката в лицата на хората и това дразни. Не е нормално по старомодния начин да се случват нещата. Ако ще и с папата да си легне не ни пука. Въпроса е принципен. Дразни ни факта, че затади това тяхно мушкане човек без да е обучавал, без да е работил на всички линии го местят на нова линия и го првят старши като съответно и паричките в гушата му се трупат. Как па не повярвахте на масата народ като ви казват нещо а продължихте да го издигате и него и сестричката? И да! Има много кадърни от нас които се скапват от работа да ви правим прословутите бройки и за нас нищо! Трябва на всички да ни е се тая и да се размотаваме като въпросния. Да висим през работно време по 15-20 мин да си говорим с колеги както правят пернишките тарикати. И всички си траете за това нали? Щото не ви изнася да оценявате хората според качествата им на работа. Щотот е по лесно някоя си незнайна провинциалистка да ви каже той работиии той можее тя работии тя може. И вярвате. Вярвате на всички лъжи изречени от един човек! Малко ли мръсно прави на колегите си за да изпъкне? Ама не. Продължавате да давате зелена светлина. Не 13 ще са обявите. 113 ще станат. Много хора напуснаха точно заради това! Но... Явно е все тая. Няма смисъл вече да се пише да се говори и да се мъчич да се променят нещата. Сега поне като ги разделихте няма да е чак такова бутане да изпъкне. И като сменяте графика не го правете от сега за след малко. Все пак имаме семейства и ангажименти. Не е хубаво заради този турски сериал където работим да си променяме плановете. И яна да ти кажа такива изказвания не ти прилягат. Всеки има право да каже ако не му харесва перник не са единствени!

Как пък всички са крадци и мързеливци,как пък за толкова години не намерихте точните хора?Не е ли вярно че карате работниците първо да подписват молба за напускане или че се работи 6 дни ,без да се заплаща извънреден труд..Искам само да кажа че за 6 месеца имате,13 обяви за работа подчертавам 13 за 6 месеца!!!Защо ли никой не се задържа????Пък вие си пишете опровержения,колко добър и готин е шефа.

Добър ден! Изказването ми е свързано със предишните меко казано груби коментари. Нека започнем със това , че вие плюете поради вътрешната ви злоба , защо "Еди кой си" а не вие. Ако бяхте на работното си място за да си изкарвахте прехраната и да си вършите качествено работата а не по цял ден да се месите в живота на другите , като пенсионери на кафе, можеби такива "драми" нямаше да има. Вас не трябва да ви касае кой с кого и как. Все пак вие със каква цел сте на това място. Ако искате клюки и турски сериали , Илиенци не е далеч, макар , че женският пазар повече ще ви допадне. Атмосферата във фирмата е такава , каквато вие си я направите!!! Искате да ви забележат? Ами спрете да плюете и да се скатавате и се хванете серизно със работните си задължения и си заслужете поста и парите с пот на челото, пък после на вашата душа да ви е спокойно. Защото винаги е по-лесно да се "лае" срещу някой и да му се търсят косури , който може би наистина си е заслужил поста. И за какво го правите, защото ви е яд , че не сте на неговото място. А замислихте ли сте, че докато се чудите каква мръсотия да сторите, можете вместо това да седнете и помислите:
1-Имате ли достатъчно знания за даден пост?
2-Можете ли да се справите с натоварването на даден пост?
3-Дали сте достатъчно компетентни и безпристрастни? И т.н.
И в заключение , ще кажа : помислете малко, защото всичките неща, които вършите рефлектират върху вас! :)

Колега ако работехме като Ванчето фирмата да не съществува,това че ти си влюбен в нея, ясно че е перфектна в очите ти,само че ние не сме! Тъй че колкото и да я защитаваш,всичко си е истина и всички са наясно в момента какво се случва,това че имате подкрепата на пълничнката шефка и са приятелки с Ваня няма нищо вечно,доста се излагате вие с тия селски истории и как вас не ви е срам,нас няма от какво,ние просто си вършим работата и виждаме как се подигравате с хората!!!

Ако всички работехме като Ванчето и давахме всичко от себе си без да гледаме в купичката на другите щяхме да постигнем това което искаме. Не ви е срам!!!