ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Драги ми пикачу, защо смяташ че само хора от ръководството изказват мнение относно негативните коментари? След като си недоволен/а
относно швейцария и тестовете аз си вадя извод че не си достатъчно умен/а и си се провалил/а на предишните и сега те е яд че има по кадърни и можещи от теб. Относно старшите оператори ... Ами първо недоволствахте че всички са на една заплата а сега недоволствате че са на различни. Е угодия нямате! Мен също ме е яд за много неща но не си изливам яда в глупави коментари в интернет пространството! Вместо да пишеш тук те съветвам да наблегнеш на книжките ако искаш да има ефект кандидатурата ти за командировка!

Скъпо ми ръководство прекрасно си защитавате фирмичката,ама тези завистливи хора що ли казват точно истината,за живота им съмнявам се да им е скучен,ама и вие допълнително го напрягате,а да и като наемате хора търсете от първата работа на човека до последната все някъде ще е крив,май верно сте за психиятър мили ми хорица защитаващи интереса на някой!Много се излагате с тая тъпотия за старшите оператори....гоните си обучени хора,а сега за Швейцарията пак ли ще пускате смешен тест като за парлама и ще си закарате вашите държанки!Смешни сте!

Всички негативни мнения идват от завистливи и комплексирани хора без друга работа и интересен личен живот. Фирмата ни е хубава. Плащат добре, редовно. Отношението към служителите е професионално и на ниво. Това че има двойки е ясно на всички но по никакъв начин не пречи на производствения процес. Нека всеки който има желание и интерес към фирмата да не обръща внимание на завистта в тези коментари а сам да дойде да разбере. И последно един съвет към HR отдела. Преди да назначите някой, звъннете в предишната му фирма за мнение относно него. Да не се стига до завист и злоба отново.

От добра фирмичка, започваща добре за нула време прекрасното ръководство и човешки ресурси и разбира се кой с кого спал или на кого е човек помогнаха да се превърне ЛЕМ в един потъващ Титаник,да ни е честито....всеки ден старши напускат и пълно с нови кадри,цял цирк,докарали деца в цеха,отскоро старши оператори се мислят за велики....и по зле ще става, мило ми ръководство изпуснахте нещата,стигнахте Сиско и Райхлето ...Поздрвления за успеха!

Мили ми другари и другарки,

Изпитах и аз емоционална нужда да разкрия лични чувства и мисли пред публика и да отприщя бушуващата в мен стихия...
Обобщени в отделни точки по-долу ще изложа темите, засегнали най-безмилостно изтерзаната ми душа, а именно:
1. Защо (с изключение на няколко броя) всички менажери са си завряли главите в дупетата? Дали е резултат от акция?...
2. Защо не се търсят решения на проблемите, а лекуваме задълбочаващи се заболявания със средства, облекчаващи симптомите?
3. Защо се изписаха толкова безумни и празни коментари за фирмата?
4. Защо се позволи да бъдат публикувани коментари с използването на лични имена на хора, работещи във фирмата?

Нещата не се развиват добре и ни трябват антибиотици!
Във фирмата има изключително умни, изключително кадърни и изключително работливи хора. За съжаление моето усещане е че повечето от тях вече не са щастливи поради различни причини и това е едно от най-сериозните заболявания!
А по точка 4 апелирам да се обърне внимание за едно от правилата за писане на мнения в сайта, а именно "Коментари, съдържащи личности нападки и цинизми ще бъдат изтривани".

Направих си труда да изчета всички мнения.
Като гледам най-масивните проблеми се ограничават до производствения цех между операторите. Кой с кого се въргалял в кревата и какви привилегии/несгоди има поради местоживеенето си. Само за това се обяснява в 8 страници коментари, а фирмата е много повече от шепа хора, сред които се въртят разните интриги.
Имайте предвид, че в крайна сметка вие сте кандидатствали за работа във фирмата, което значи че като седнете на стола трябва да си вършите работата, на позицията на която сте желали да работите, а не да се започне да се симулира работа или да се бави работата, защото до вас стои някой, който имал бонус понеже мачка чаршафите с трети... Да получаваш лев отгоре защото си дупе и гащи с някой от една страна и да получаваш лев отгоре докато знаеш, че не си работил с нормалния си темп, защото нещо си те ядосва от друга страна, е едно и също. Да не говорим, че ако някой понечи да сравни кой колко работа върши и види, че тия дето търкат завивки са по-производителни от този, който им се ядосва и се мотае, познайте кой би го отнесъл. За това колеги, правете това което трябва и за което сте там.
Много хора плашат с напускане и сигурно ще напуснат, но нека имат предвид, че във всяка фирма в България има такива положения и не успява ли да намери мир в себе си, да не обръща внимание на такива неща и просто да си върши съвестно работата сам за себе си, значи само ще подскача от една фирма в друга докато не му останат опции.
Другите отдели също имат проблеми, макар и не от такова естество, което също може много да демотивира - но ако някой си мисли, че ще намери фирма, в която всичко е 6+ много се лъже. Не и тук. Всеки работи за подобряване, а това не става с улични маниери.

Идеалното място за работа. Получаваш пари само за присъствие.

Резистор, не се притеснявай, колектива вече е разделен. София, Перник, Своге, горе, долу, наши и ваши. Цигани, руснаци, турци, българи. Хомо, би и прочие индивиди. И когато цъфнем, вържем и узреем ще разберем че хората се познават по делата. Ще разберем обаче ако не правим компромиси.

само утайките на райхлето сте взели ... не ви завиждам. относно кокалова ... ами жалка работа като цяло. при нас въртеше бая интриги, нищо чудно и при вас да е така. не става за нищо, аз не знам как въобще сте я наели тази старозагорска ц*ганка. за мениджъра ви сами ще разберете. повечето ми колеги са при вас и ви съветвам да внимавате и да не им възлагате надежди защото ще опитат да разделят колектива ви

Забравихте да добавите, че трябва да си легнеш с някой за да се издигнеш. Може чеп за зеле да не става от теб но с*кса помага за кариерата.