ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Идеалното място за работа. Получаваш пари само за присъствие.

Резистор, не се притеснявай, колектива вече е разделен. София, Перник, Своге, горе, долу, наши и ваши. Цигани, руснаци, турци, българи. Хомо, би и прочие индивиди. И когато цъфнем, вържем и узреем ще разберем че хората се познават по делата. Ще разберем обаче ако не правим компромиси.

само утайките на райхлето сте взели ... не ви завиждам. относно кокалова ... ами жалка работа като цяло. при нас въртеше бая интриги, нищо чудно и при вас да е така. не става за нищо, аз не знам как въобще сте я наели тази старозагорска ц*ганка. за мениджъра ви сами ще разберете. повечето ми колеги са при вас и ви съветвам да внимавате и да не им възлагате надежди защото ще опитат да разделят колектива ви

Забравихте да добавите, че трябва да си легнеш с някой за да се издигнеш. Може чеп за зеле да не става от теб но с*кса помага за кариерата.

Е как пък не разбрахте че се издигат тези които могат, а не тези които мислят че могат? Самооценката няма нищо общо с представянето.

Жена стои пред входа на Рая, а Свети Петър и преглежда документите, да види дали е за там. Докато прелиства, се чува ужасяващ вик..Блондинката притеснено пита,
-какво е това!?..
-Ааа, нищо , правят му дупки за крилата....
Свети Петър продължава да чете съсредоточено,а някъде зад него се чува още един, много по ужасяващ вик..
Тя, много притеснена вече отново пита...
-Ааа, нищо , сега му правят дупка за ореола, отговаря той.
Жената чевръсто издърпва документите от ръцете му и казва
-Отивам в Ада.
-Ма, защо там ще правиш ор@лен , в@гинален, ан@лен с*кс 24/7 искаш- не искаш....
-Да, може, но за това дупки си имам..

А ,бе ръководството как пък не разбрахте за толкова време че като слагате ваши хора на отговорни позиции работниците го виждат това нещо и осъзнават, че никога няма да се издигнат защото не се хора на НЯКОЙ.За фирмата има коментари от самото начало замислете се ЗАЩО???????

Фирма ЛЕМ върви по стъпките на една друга фирма за електроника .Сещате ли се коя е?
Ще Ви помогна , ако не се сещате.
Повече от 50% от кадрите Ви са работили там а сега са в ЛЕМ България.На път сте да да постигнете техните резултати и то доста по бързо.
За всичко писано по долу е виновно ръководството , ако бяха по-добри психолози нямаше да допуснат това да се случи и да опетнят името на фирмата.
Не се прави така драги.
Сами знаете ,че без сплотен колектив нищо не става , а какво направихте:
- стана така да ,че да се делим на Софиянци,Перничани,Свогенци и т.н.
-ОПЕРАТОР,СТАРШИ ОПЕРАТОР,ПО-СТАРШИ ОПЕРАТОР,НАЙ-СТАРШИ ОПЕРАТОР,
-дигнахте заплатите на определени хора без да се съобразявате ,че има и други такива с качества и достатъчно стаж във фирмата.(по добрия вариант беше да се дигнат парите на всички , които имат поне една година стаж дори и с 50 лева.)тогава нямаше да ги има тези грозни писаници за Ваня и Ангел и да Ви се смее цяла България.
И какво стана отново разделение -тези на новата линия идват с усмивка на работа , а другите кучетата ги яли .Стигат им тея пари ,да са доволни , че и тях ги получават.

НЕ ТРЯБВА ДА ЛЪЖЕТЕ ПОДЧИНЕНИТЕ СИ.Обещахте нещо и не го спазихте.Как искате тогава от хората да Ви уважават и да има добри отзиви за ЛЕМ.
Знаете за какво става дума - за прословутото 24/7.

ОБЕЩАХТЕ , ЧЕ ПРЕЗ ЛЕТНИТЕ МЕСЕЦИ НЯМА ДА СЕ РАБОТИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ПРЕД ВСИЧКИ И ПОСЛЕ НАЙ-НАГЛО СЕ ИЗМЕТНАХТЕ.
НЕ ВИ ОТИВА НА ПОЛОЖЕНИЕТО ИЛИ НИЕ ОПЕРАТОРИТЕ СМЕ НИЩО ЗА ВАС.
НЯМА КАК ДА СЕ ПОЛУЧАТ НЕЩАТА И ЩЕ ГО РАЗБЕРЕТЕ СКОРО.
И все пак има надежда просто признайте грешките си ,седнете и помислете -винаги има вариант при , който да няма толкова недоволни служители и нещата ще тръгнат в друга насока.

АДРЕСИРАНО ДО РЪКОВОДНИЯ СЪСТАВ.

Чета и не вярвам какво чета... Вие в производство не сте ли работили? Когато се съберат много жени на възраст между 30-50 години на едно място се получава това. Злоба, интриги, клюки, сплетни.... Не е нужно да продължавам да изброявам мисля?! Започват да се ровят в твоя личен живот и забравят техния. Колкото и да не ни се иска е така. ВчерА беше Ангел защото го направиха старши, днес са Своге и Перник защото се съобразяват с тях, утре ще е друг. Колкото и да не ни се иска ще е така. Злоба и завист винаги ще има. Оставете ги да си пишат, все някога ще спрат. Не им отделяйте внимание като отговаряте и не падайте на тяхното ниво да давате обяснения! Това са хора без интересен личен живот и смятат че като разпространяват такива неща ще си го направят интересен. Жал ми е за тях. Ако имаха смелост щяха да кажат това което ги притеснява в очите на хората и да си изяснят проблема. Не се връзвайте на това, а продължете да си живеете без да ви пука какво пишат за вас.

Много интересни и тежки "обвинения" . Ей в някоя индийска сапунка трябва да ви наемат, като режисьори. Кой чул и кой недочул. Някой на интересен решил да се прави и хайде и ние като овце подир него. А някой спрял ли е да помисли ей така за момент? Или то мислинето не е модерно. Ама разбира се, кой да се сети , че тези хора имат семейства! Имат чувства и достойнство, които вие мачкате с лекота , понеже не сте на тяхното място. Ами ако това бяхте вие?? Тогава картинката нямаше да ви е толкова розова. Нека бъдем стадо овце и то с претенции!! Това било Българска работа, онова било Българска работа. Ами то това вашето какво е? Тъпчем , мачкаме и злобеем. И винаги вие сте прави! Имате правото да унижавате хората по такъв долнопробен начин. Имате право да вярвате на лъжи. Имате право и да злобеете. В правото сте си да лепвате разни епитети на другите, но без да поглеждате себе си . Но не забравяйте , че имате право и избора да бъдете поне-малко хора!!
И да изясня , не защитавам никой , показвам ви в каква ситуация се намираме и колко неприятно би било ако ние бяхме под прицела на всички тези словестни бомбардировки и злоба!!!