ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Бъдещи работници във фирмата да знаете....почнете ли работа бягайте далеч от смяната на Иванка.Никакво уважение,лидерка на 3-4 клюкарки и интригантки който и се мазнят и бият наколенки,а във същото време и те искат в друга смяна да ходят.Е и това ако не е комично.Тази жена не става за лидер на смяна.Дори не те поздравява камо ли да чуеш добра дума от нея и разбиране.С две думи обстановката в тоя смяна е доста напрегната и не се работи спокойно.
Успех и дано не изтеглите късата клечка

Отговор не получих, но за сметка на това имам 4 минуса без обосновка - може би за изказване на обективно мнение на страничен наблюдател - ако така си оценявате работодателя - по-добре напуснете :) Човек трябва да може да търпи критики. Явно никой не може да даде смислена информация относно фирмата и това е форум в който просто да влезеш и да оплюеш колегите си и бившия си работодател.

Абе хора, вие коментарите ги обърнахте на Биг Брадър. От спора освен, че едната част от служителите не харесват другата не се разбира НИЩО ДРУГО. От мен едно да знаете - където има повече от 1 жена на 1 място има интриги, а при вас има доста.
Та въпросът ми е следния - за Mechanical Design Engineer има обява - има ли смисъл да се кандидатства, т.е. Заплата стартово поне 1400 лв. И има ли обучения и възможност за квалификация и т.н.
Отношенията между секретарките, меринджей-овете и т.н. не ме интересуват, аз имам няколко години опит на тази позиция и бих работил за не по-малко кинти и бих искал да се занимавам с нещо смислено, а не с нътрешни спорове :)
Благодаря предварително за полезните отговори, ако има такива.
Също така никъде не се дава примеп с хубава и ведра и френдли фирма, така че вие не сте изключение :)

Не плюй в кладенеца от който пиеш!

Наскоро кандидатствах за позиция-складов работник,казах си условията на интервюиращата 800 лева нето с пълни осигуровки,а тя ми вика при нас се работи на 3 смени включително и нощна ,но такава ГОЛЯМА ЗАПЛАТА не можем да ви дадем.След това прочетох част от коментарите като започнах с тези от 2012 година та до сега.Сега не съжалявам започнах в друга фирма с 50 лева по-голяма заплата от 800,които аз исках,не се учудвам че постоянно се търсят кадри от Лем ,обявите ви не слизат от джобса,и с лошото отношение на мениджмънта само ще накарате кадърните във фирмата да напуснат и да се влошат нещата. Замислете се ЗАЩО вашите служители постоянно пишат във форума че фирмата не се управлява добре,че при този недостиг на кадри в България,трябва да си идиот за да влошаваш атмосферата във фирмата.Успех от мен и дерзайте!

Колко се радвам че напуснах това място пълно със селски змии пръскащи отрова!
Сега като чета гледам че нищо не се е променило. Смятам ще става и по зле. По зле откъм работна атмосфера. Хахаха леле колко сте смешни защитавайки смешниците развалящи отношенията между вас. Сеир да гледаш

Ехх... :)
Първо драги ми "анонимен" не отнемам ничие право никому да коментира, за разлика от теб!! Също така не се опитвам да изкарам някой виновен, но интересното е , че вие го правите! А и никаква работа не е гнила. :D Вие ѝ създавате усещането за такава. И илюзията , че всичко във фирмата е нагласено и как все се въртят някакви шашми и как нямате шанс.....ами щом така мислите , защо още сте тук и недоволствате? Не го разбирам. Уж всичко криво и лъжливо пък още седим?!?! ;D Да ви питам , не ви ли боли глава от толкова мислене и чудене по цял ден. Хора има по-важни неща от едната работа....семейството!
А и отново ще отбележа , че вие не толерирате различните мнения а не "ние" . Ако някой напише мнение , различно от вашето , вие веднага скачате ! Е как така? Сега кой кого изкарва виновен, че има мнение?!?
И последно ще допълня, изключително неприятно и некомфортно ми е да чувам и чета такива коментари за колеги. Затова апелирам да спрем с излишните глупости и да обърнем внимание на истински важните неща за нас!!! :)

Точно така, ситуацията е очевидна! Очевидно е че всички изказали мнение се опитвате да ги изкарате виновни за това че имат такова. Как пък всички останали все са грешните а няколко все са прави. Гнила е работата ви. Ама рано или късно истината излиза на яве и тогава ще се види кой е жалък и кой не. Ще си останете само " кадърните " и тези които "НЕ" са бутани от шефчетата и тогава няма да има по кой да зяете и лой да ви е виновен. За малкото време в което съм във фирмата такива неща ми чуват ушите от хората коментирани в по долните коментари, та чак ми ебгадно как може да има такива хора. Без капка душа и с лекота да лъжат и да оронват хората и колегите си. Та спрете с това жалки сте такива сте онакива сте. Щом хората пишат и за теб са жалки и така нататък, не би следвало да коментираш!!!

Интересно се опитвате да защитите нестабилната си позиция, но уви, ситуацията е очевидна! :)
Първо да кажа , че въпросната "защита" за работен комфорт , по-скоро вече месеци причинява огромен дискомфорт във фирмата. Също така моят епитет далеч не е обиден, колкото 10-те страници с отвратително и унищожително груби коментари към колеги. И така пред очите ни вече няколко месеца се дъвчи една и съща тема, която отдавна е отминала.Не е нужно , когато сте гневни да изливате ,цялата си агресия под формата на грозни коментари. Защото, когато един нормален и цивилизован човек е ядосан или недоволен той спокойно ще поговори със съответните хора и едва тогава мнението му ще бъде чуто. И сега моля да не се започва отново с думите "това е България" , "Българска работа" и прочие.
Другото интересно е , че обърнахте внимание точно на моят "груб" коментар ,но за другите отвратителни писаници си затворихте очите. Което очевидно показва, че не обичате да , четете неща които не са сходни или подобни с вашето мнение. Което е тъжно. Истината винаги боли, но отново повтарям, трябва да пораснете, защото това е реалният свят и трябва да свикнете, че ще се случват неща , които няма да ви харесват .

Много се извинявам ама кое точно е жалкото в случая? Хора които изказват мнение защитавайки работния си комфорт или ти като нападаш и обиждаш въпросните?