ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Ама много сте смешни. Странно ви е че въпросните хора изписани в предишните коментаеиимат връзка, но не ви е странно че 50 годишна жена има същата връзка с 20 годишен хлапак!

Нито тук е мястото нито това е начина!

И дойде момента да кажем своето мнение за мениджър производство. Съгласен / Несъгласен.

Когато коментирах за рибата и главата, нямах предвид тази. Змеят се оказа триглав. Силно се надявам да излекуваме тази наистина добра фирма.

Вижте, тези безхаберници ги има във всички фирми. Перфектна фирма - НЯМА. В крайна сметка всички работим за пари и ако положението е поносимо, значи ОК

Не са лоши хората, лоша е организацията. Заплатата е адекватна, плаща се винаги на време, осигуровките са пълни. Малко фирми могат да се похвалят с това. Но, винаги има едно но... Трудно е да изпъкнеш сред куп от безхаберници. Дерзайте, надеждата е че ще ви забележат!

Да, Благодаря Анонимен. Този път информацията беше полезна. :) Успех.

Е направо смешни сте,сами си харесвате коментарите,все другите са злобни,все трябва да си търсят работа другаде,все не търпяли друго мнение...всички ви усещат кой пишете и че се повтаряте и хората пак няма да спрят да казват истината за селския мегдан дето се е превърнала една смяна и главната падарка,и за приближените и гнусните целувки и мазнене което й правят.И мило ЛЕМ сменете си ръководството,че все по-надолу отивате,а за измислената позиция на една девойка..еми като не сте приятелка на вайзера сори...айде сега почвайте там сбора на не харесващите коментарите с истината да влизате по 50-60 пъти все едно грам не е вярно нищо!

Здравей "Конструктор" :D . Като за начало , това което мога да ти кажа е , че ако на теб ти харесва да работиш нещо такова и заплащането те устройва ....пробвай. Бонус има ,вярно малко кофти , че е един път в годината но пък го има :) . Командировки и обучения има , но незнам дали в твоят отдел също ги има. Иначе обученията са в Швейцария. Имаш здравни осигуровки и застраховки . И ваучери на стойност 60 лв, които получаваш всеки месец.
Та относно до "Анонимният" да си гледа работата и да спре да злобее , защото е грозно по такъв начин да обиждаш които и да е колега!!!
Това е като цяло , сигурно пропускам нещо ,но се надявам да съм ти помогнала "Конструктор". :)

О! Благодаря ти за полезната информация, "Анонимен"! Ще знам с Иванка да не се закачам! А имате ли Иваничка, която също трябва да избягвам щото има ушна кал, или пък Петранка?
Не си губете времето да давате излишна информация като заплащане, бонуси, естество на работа, налични обучения, работно време за позициите, натоварване! Не споменавайте! както казах по-важно е, че има там една Иванка и, че има 4 кокошки, които й се подмазват, а всъщност не искали да работят с нея - това ще ми е от голяма полза за бъдещото ми кариерно развитие! Започвам да добивам много специфично мнение какви кокошки има и е имало в тази фирма и се питам има ли смисъл да ходя на такова място ...