ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

За да си успешен мениджър трябва да си добър психолог,а никой от ръководството не е.Престанете с тази шуробаджанащина и започнете да стимулирате финансово истински работещите в тази фирма и всичко ще се нареди иначе не ви чака нищо добро.

Всички! проблеми идват от оная стая след новата зала на инженерите.
От там двама-трима колкото по-бързо бъдат махнати толкова по-добре. Един коментатор по-долу беше прав - тия там лекуват само симптоми вместо болестта. Решенията им за даден проблем са потресаващо абсурдни и са временни колкото да се замаже нещо. То това не е мениджър, нито ръководител, нито нещо друго подобно, понеже зад тия думи стои някакъв положителен смисъл. Безсилен шеф по-скоро. Да неговорим за останалите лигльовци в стаята
И това някой втория етаж ако го чете, да вземе да чува какво се говори за тия там и да започне да наблюдава по-внимателно какво се случва, защото така не става. Тия оператори в производството колкото и да се въртят и идват и напускат кел файда - те правят каквото им се каже и колкото им се обясни. Не става с една книжка с картинки за тренинг и после през 5 дена конско в залата как за нищо не стават...

Не могат да си задържат персонала, защото възлагат по-отговорни позиции на хора които грам място нямат на тях. Докато позволяват да бъдат лъгани и очите им да се замазват от супервайзери, мениджъри и прочие, така ще е. Вероятно 90% ,ако не и 99% от проблемите в производството не стигат до ушите на правилните хора. Принципа разделяй и владей завзема цялата фирма и ябълката започна да гние. Дет се вика дай власт на някой и после му гледай сеира. Лошото е, че стойностните хора не търпят сеир и един по един се махат. Ще остане завистта и лошотията. И нали знаете не е важно на мен да е добре, важно е на Вуте да му е зле.

Добре де като ръководството е толкова кадърно и образовано,защо не могат да си задържат персонала ,а толкова често има обяви от фирмата за всякакви позиции.Нещо гнило има в Дания,пардон в Лем България!!!!!!!!!!!!

Рибата се вмирисва откъм главата уважаеми колеги. Уважаеми, защото наистина заслужавате уважение! Не позволявайте безотговорното управление да влошава отношенията между вас!

Колега Анонимния ти така леко изкара всички много озлобени,без личен живот,леко некадърни и прости, където са решили да споделят мнението си за фирмата между другото щото май тука е мястото в интернет пространството!Все една и съща плоча въртите като ви кажат самата истина, всички стават за вас прости и неграмотни!Те хората може да не четат книжки,но виждат какво става и няма да спрат да пишат...

Драги ми пикачу, защо смяташ че само хора от ръководството изказват мнение относно негативните коментари? След като си недоволен/а
относно швейцария и тестовете аз си вадя извод че не си достатъчно умен/а и си се провалил/а на предишните и сега те е яд че има по кадърни и можещи от теб. Относно старшите оператори ... Ами първо недоволствахте че всички са на една заплата а сега недоволствате че са на различни. Е угодия нямате! Мен също ме е яд за много неща но не си изливам яда в глупави коментари в интернет пространството! Вместо да пишеш тук те съветвам да наблегнеш на книжките ако искаш да има ефект кандидатурата ти за командировка!

Скъпо ми ръководство прекрасно си защитавате фирмичката,ама тези завистливи хора що ли казват точно истината,за живота им съмнявам се да им е скучен,ама и вие допълнително го напрягате,а да и като наемате хора търсете от първата работа на човека до последната все някъде ще е крив,май верно сте за психиятър мили ми хорица защитаващи интереса на някой!Много се излагате с тая тъпотия за старшите оператори....гоните си обучени хора,а сега за Швейцарията пак ли ще пускате смешен тест като за парлама и ще си закарате вашите държанки!Смешни сте!

Всички негативни мнения идват от завистливи и комплексирани хора без друга работа и интересен личен живот. Фирмата ни е хубава. Плащат добре, редовно. Отношението към служителите е професионално и на ниво. Това че има двойки е ясно на всички но по никакъв начин не пречи на производствения процес. Нека всеки който има желание и интерес към фирмата да не обръща внимание на завистта в тези коментари а сам да дойде да разбере. И последно един съвет към HR отдела. Преди да назначите някой, звъннете в предишната му фирма за мнение относно него. Да не се стига до завист и злоба отново.

От добра фирмичка, започваща добре за нула време прекрасното ръководство и човешки ресурси и разбира се кой с кого спал или на кого е човек помогнаха да се превърне ЛЕМ в един потъващ Титаник,да ни е честито....всеки ден старши напускат и пълно с нови кадри,цял цирк,докарали деца в цеха,отскоро старши оператори се мислят за велики....и по зле ще става, мило ми ръководство изпуснахте нещата,стигнахте Сиско и Райхлето ...Поздрвления за успеха!