ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Не плюй в кладенеца от който пиеш!

Наскоро кандидатствах за позиция-складов работник,казах си условията на интервюиращата 800 лева нето с пълни осигуровки,а тя ми вика при нас се работи на 3 смени включително и нощна ,но такава ГОЛЯМА ЗАПЛАТА не можем да ви дадем.След това прочетох част от коментарите като започнах с тези от 2012 година та до сега.Сега не съжалявам започнах в друга фирма с 50 лева по-голяма заплата от 800,които аз исках,не се учудвам че постоянно се търсят кадри от Лем ,обявите ви не слизат от джобса,и с лошото отношение на мениджмънта само ще накарате кадърните във фирмата да напуснат и да се влошат нещата. Замислете се ЗАЩО вашите служители постоянно пишат във форума че фирмата не се управлява добре,че при този недостиг на кадри в България,трябва да си идиот за да влошаваш атмосферата във фирмата.Успех от мен и дерзайте!

Колко се радвам че напуснах това място пълно със селски змии пръскащи отрова!
Сега като чета гледам че нищо не се е променило. Смятам ще става и по зле. По зле откъм работна атмосфера. Хахаха леле колко сте смешни защитавайки смешниците развалящи отношенията между вас. Сеир да гледаш

Ехх... :)
Първо драги ми "анонимен" не отнемам ничие право никому да коментира, за разлика от теб!! Също така не се опитвам да изкарам някой виновен, но интересното е , че вие го правите! А и никаква работа не е гнила. :D Вие ѝ създавате усещането за такава. И илюзията , че всичко във фирмата е нагласено и как все се въртят някакви шашми и как нямате шанс.....ами щом така мислите , защо още сте тук и недоволствате? Не го разбирам. Уж всичко криво и лъжливо пък още седим?!?! ;D Да ви питам , не ви ли боли глава от толкова мислене и чудене по цял ден. Хора има по-важни неща от едната работа....семейството!
А и отново ще отбележа , че вие не толерирате различните мнения а не "ние" . Ако някой напише мнение , различно от вашето , вие веднага скачате ! Е как така? Сега кой кого изкарва виновен, че има мнение?!?
И последно ще допълня, изключително неприятно и некомфортно ми е да чувам и чета такива коментари за колеги. Затова апелирам да спрем с излишните глупости и да обърнем внимание на истински важните неща за нас!!! :)

Точно така, ситуацията е очевидна! Очевидно е че всички изказали мнение се опитвате да ги изкарате виновни за това че имат такова. Как пък всички останали все са грешните а няколко все са прави. Гнила е работата ви. Ама рано или късно истината излиза на яве и тогава ще се види кой е жалък и кой не. Ще си останете само " кадърните " и тези които "НЕ" са бутани от шефчетата и тогава няма да има по кой да зяете и лой да ви е виновен. За малкото време в което съм във фирмата такива неща ми чуват ушите от хората коментирани в по долните коментари, та чак ми ебгадно как може да има такива хора. Без капка душа и с лекота да лъжат и да оронват хората и колегите си. Та спрете с това жалки сте такива сте онакива сте. Щом хората пишат и за теб са жалки и така нататък, не би следвало да коментираш!!!

Интересно се опитвате да защитите нестабилната си позиция, но уви, ситуацията е очевидна! :)
Първо да кажа , че въпросната "защита" за работен комфорт , по-скоро вече месеци причинява огромен дискомфорт във фирмата. Също така моят епитет далеч не е обиден, колкото 10-те страници с отвратително и унищожително груби коментари към колеги. И така пред очите ни вече няколко месеца се дъвчи една и съща тема, която отдавна е отминала.Не е нужно , когато сте гневни да изливате ,цялата си агресия под формата на грозни коментари. Защото, когато един нормален и цивилизован човек е ядосан или недоволен той спокойно ще поговори със съответните хора и едва тогава мнението му ще бъде чуто. И сега моля да не се започва отново с думите "това е България" , "Българска работа" и прочие.
Другото интересно е , че обърнахте внимание точно на моят "груб" коментар ,но за другите отвратителни писаници си затворихте очите. Което очевидно показва, че не обичате да , четете неща които не са сходни или подобни с вашето мнение. Което е тъжно. Истината винаги боли, но отново повтарям, трябва да пораснете, защото това е реалният свят и трябва да свикнете, че ще се случват неща , които няма да ви харесват .

Много се извинявам ама кое точно е жалкото в случая? Хора които изказват мнение защитавайки работния си комфорт или ти като нападаш и обиждаш въпросните?

Еееее , жалки сте вече! То всичко мина и замина ама не , вие пак старата песен на нов глас.
А и "този трябвал да си замине онзи трябвал да си ходи".:D Ама чакайте малко. Откога вие решавате кой къде трябва да бъде?!?!?? Никой не е искал мнение, нито от мен нито от вас. Единственото решение, което можете да вземете е да останете или ВИЕ да си ходите. Щом смятате, че навън светът е шарен и няма да имате проблеми ама заповядайте , за какво още седите и само се оплаквате по цял ден! Тръгвайте, живота си е ваш!!! Ама май не е толкова лесно а? Или по-скоро при вас не е от работното място , колегите, началниците и т.н, А проблема този път май сте вие. Защото ако не е на вашето КРАЙ!!!! Света ще обърнете и ако трябва цялата си злост ще излеете само и само да е на вашето. Е дааа ама не! Време е да порастнете защото това е реалният свят. И трябва да свикнете , че понякога ще се случват неща , които няма да ви харесват!!!!

Много ми е интересно как е проведен вътрешния "конкурс" за позицията която приятелката на вайзера ни е заела? Как става това без никой да е информиран за подобна позиция ? Защо нямаше тест ? Други също искат да се докажат че могат! Или ви е шубе а? Щото всички могат повече от въпросната и някак няма да е готино да я изложите нали? Защо не казахте? Защо не давате шанс на служителите си? Давате зелена светлина само на хора които са близки с вайзерите нали? Е вече не ви ли е неудобно? Защо поне веднъж не чуете персонала си .... Вземете кардинални решения и покажете че сте фирма ръководена от професионалисти а не от супервайзери и тийм лидерки които грам нямат идея как се общува с хора !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

За да си успешен мениджър трябва да си добър психолог,а никой от ръководството не е.Престанете с тази шуробаджанащина и започнете да стимулирате финансово истински работещите в тази фирма и всичко ще се нареди иначе не ви чака нищо добро.