ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Когато коментирах за рибата и главата, нямах предвид тази. Змеят се оказа триглав. Силно се надявам да излекуваме тази наистина добра фирма.

Вижте, тези безхаберници ги има във всички фирми. Перфектна фирма - НЯМА. В крайна сметка всички работим за пари и ако положението е поносимо, значи ОК

Не са лоши хората, лоша е организацията. Заплатата е адекватна, плаща се винаги на време, осигуровките са пълни. Малко фирми могат да се похвалят с това. Но, винаги има едно но... Трудно е да изпъкнеш сред куп от безхаберници. Дерзайте, надеждата е че ще ви забележат!

Да, Благодаря Анонимен. Този път информацията беше полезна. :) Успех.

Е направо смешни сте,сами си харесвате коментарите,все другите са злобни,все трябва да си търсят работа другаде,все не търпяли друго мнение...всички ви усещат кой пишете и че се повтаряте и хората пак няма да спрят да казват истината за селския мегдан дето се е превърнала една смяна и главната падарка,и за приближените и гнусните целувки и мазнене което й правят.И мило ЛЕМ сменете си ръководството,че все по-надолу отивате,а за измислената позиция на една девойка..еми като не сте приятелка на вайзера сори...айде сега почвайте там сбора на не харесващите коментарите с истината да влизате по 50-60 пъти все едно грам не е вярно нищо!

Здравей "Конструктор" :D . Като за начало , това което мога да ти кажа е , че ако на теб ти харесва да работиш нещо такова и заплащането те устройва ....пробвай. Бонус има ,вярно малко кофти , че е един път в годината но пък го има :) . Командировки и обучения има , но незнам дали в твоят отдел също ги има. Иначе обученията са в Швейцария. Имаш здравни осигуровки и застраховки . И ваучери на стойност 60 лв, които получаваш всеки месец.
Та относно до "Анонимният" да си гледа работата и да спре да злобее , защото е грозно по такъв начин да обиждаш които и да е колега!!!
Това е като цяло , сигурно пропускам нещо ,но се надявам да съм ти помогнала "Конструктор". :)

О! Благодаря ти за полезната информация, "Анонимен"! Ще знам с Иванка да не се закачам! А имате ли Иваничка, която също трябва да избягвам щото има ушна кал, или пък Петранка?
Не си губете времето да давате излишна информация като заплащане, бонуси, естество на работа, налични обучения, работно време за позициите, натоварване! Не споменавайте! както казах по-важно е, че има там една Иванка и, че има 4 кокошки, които й се подмазват, а всъщност не искали да работят с нея - това ще ми е от голяма полза за бъдещото ми кариерно развитие! Започвам да добивам много специфично мнение какви кокошки има и е имало в тази фирма и се питам има ли смисъл да ходя на такова място ...

Бъдещи работници във фирмата да знаете....почнете ли работа бягайте далеч от смяната на Иванка.Никакво уважение,лидерка на 3-4 клюкарки и интригантки който и се мазнят и бият наколенки,а във същото време и те искат в друга смяна да ходят.Е и това ако не е комично.Тази жена не става за лидер на смяна.Дори не те поздравява камо ли да чуеш добра дума от нея и разбиране.С две думи обстановката в тоя смяна е доста напрегната и не се работи спокойно.
Успех и дано не изтеглите късата клечка

Отговор не получих, но за сметка на това имам 4 минуса без обосновка - може би за изказване на обективно мнение на страничен наблюдател - ако така си оценявате работодателя - по-добре напуснете :) Човек трябва да може да търпи критики. Явно никой не може да даде смислена информация относно фирмата и това е форум в който просто да влезеш и да оплюеш колегите си и бившия си работодател.

Абе хора, вие коментарите ги обърнахте на Биг Брадър. От спора освен, че едната част от служителите не харесват другата не се разбира НИЩО ДРУГО. От мен едно да знаете - където има повече от 1 жена на 1 място има интриги, а при вас има доста.
Та въпросът ми е следния - за Mechanical Design Engineer има обява - има ли смисъл да се кандидатства, т.е. Заплата стартово поне 1400 лв. И има ли обучения и възможност за квалификация и т.н.
Отношенията между секретарките, меринджей-овете и т.н. не ме интересуват, аз имам няколко години опит на тази позиция и бих работил за не по-малко кинти и бих искал да се занимавам с нещо смислено, а не с нътрешни спорове :)
Благодаря предварително за полезните отговори, ако има такива.
Също така никъде не се дава примеп с хубава и ведра и френдли фирма, така че вие не сте изключение :)