Секюрити Инвестмънт Груп /img/frontend/nomap.png"

Секюрити Инвестмънт Груп

работните места са 2. Казино "ХО" на МАРИНА-ДИНЕВИ Св.Влас и Казино "GOLD" в Сл.Бряг.   Накрая на сезона няма да видите една стотинка,и най-много да си изядете боя :) за благодарност,че сте били лоялни работници.
Ето и сайта на фирмата: www.sigroup-bg.com

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!!!

Колеги,ако срещнете из интернет тази фирма "Security Investment Group" или накратко "SIG" бягайте далече. Директора на фирмата е един гологлав здравичък господин,привидно много изискан и културен,даже прекалено културен и "пекан". Това жалко подобие на шеф,има навика да дава големи обещания,за заплати,за квартири за какво ли не.
Това лято,аз с другите ми голеги започнахме работа при този екземпляр,бяхме охрана на Казино ХО на "Марина-Диневи" в Св.Влас.
Заплатата беше 600лв + квартири + ядене + бонуси + издигане в иерархията. Квартири,бонуси и каквито и да било превилегий и издигания са ЛЪЖА! Бачкате като роби по 12 часа на крак,има един керлив стол дето седиш на него 30 мин и след това бягаш да седиш 2 часа на крак и т.н Квартирите си ги плащате вие,храната също (ако искате да се наядете) ,осигуряват храна в един от ресторантите на Марината,храната обаче е под всяква критика,ако сте недоволни почват да ви критикуват и да ви глобяват,защото не ядете къде да е а на Марина Диневи.Това означава,че демек храната е страхотна (изискана)...обаче нали се сещате,че не сте Диневи :) . Униформата е бяла риза с черен панталон,които са най-евтините като плат и изработка,но по думите на директора става въпрос за страхотни униформи :D . Мине се немине ще ви четат конско,че уж сте сгазили лука някъде,това е с цел да ви се земат 50лв мин от заплатите с които шефът ви си папка по ресторантите и си плаща квартирата за него и жена му или любовницата... същия си търси и пионки които да му вършат работи без нито 1 стотинка,но с обещание за взимане в София като охрана на някой от обектите му :D. Простотията в тази фирма е съвършена,да не говорим,че на големи хора "мишки" тряя едва ли не да им целувате задника,запомнете едно: на Марина-Диневи няма по големи от братята,всички останали са мишки,но на вас ще ви се казва ,че те са супер големи :D. Такаче приятели видите ли да ви предлагат работа на морето от тази фирма бягайте далече.