Норт 3Д Студио /img/frontend/nomap.png"

Норт 3Д Студио

1 точка от 4 мнения

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Нека директно да започна със заключението:

Не си губете времето с това така наречено студио. Норт 3Д ЕООД е нищо повече от една лъжовна представа на Стефан Иванов за 'гейминг компания', която съществува без никакво покритие и качествени резултати.

Обещания много, а резултати - никакви.

Придаването на важност беше на н-та степен нищо, че фокуса на работа беше върху вътрешни проекти, които нямаха нищо общо един с друг, както и потенциал за успешна реализация.

Защо?

Защото нямаше качествено управление на проектите, достатъчно таланти, идеи и ясна цел.

Имайте предвид, че т.нар. екип беше от 5 човека и разпределението на човешкия ресурс по дадени задания беше под всякаква критика.

Извън компетенциите си в environmental 3D modeling-а, собственика на компанията няма особена представа какво прави.

Това, разбира се дава резултат в лицето на изключително постното портфолио на 'студиото', което можете да проучите сами.

Ако се интересувате каква е мисията, визията и това, зад което стои компанията, то ще ви кажа, че е тъмна Индия.

Най-алармиращият фактор е, че след толкова години още няма сформиран екип като хората и цялата дейност се движи досущ като от аматьори, които се разпиляват в различни 'проекти', чиито замисъл само Стефан си знае.

И не на последно място нека спомена как стоят нещата с комуникацията и уважението.

Никаква яснота по заданията.

Конструктивната критика беше такава като от възрастна жена, която анализира керактър за игри.

Отговорите на въпросите носиха повече объркване отколкото решения.

Що се отнася до колегиалността и уважението мога да отговоря с няколко думи - лицемерие и подмолно отношение.

Независимо какво ще прочетете в обявите към Норт 3Д, моят съвет е да игнорирате написаното и да преминете към следващата компания.

Както Димитър Панайотов е споменал по-горе това не е фирма която да заслужава отделяне на време за нея. Моят опит също беше горчив макар и не толкова колкото този на Димитър, Работиш в големи обеми (поне за мен като 3D Артист), високи изисквания срещу големи обещания голяма част от които неизпълнени. Работих на неплатен стаж за период от 3 месеца, след това като платен стажант, нередовно (ако не никакво) заплащане на труда е редовно срещано явление в фирмата, несериозността на "Работодателя" е нещо необяснимо, пък и дейностите там са съмнителни. Съветвам ви да не се занимавате с каквото и да било с тази фирма.

И така..... реших да публикувам едно мнение тук, че да знаят хората за какво иде реч.Фирмата е абсолютно куха. Дори не е регистрирана като North 3D Studio. Има едно младо момче, което си мисли, че може да ръководи фирма. Наема стажанти на неплатени стажове, но след това не очаквайте да ви наеме.... Развитие - никъв шанс.Бях там 3 месеца. Получих много обещания, много сладки приказки. Не бях стажант, но ми бяха обещани други работи, които се съмнявам, че въобще щяха да се случат. И след като 3 месеца бях по 10 часа там на ден... накрая получих само неблагодарност и заплашителен е-mail, защото въпросното момче го е страх от мен.....Има и много други простотии покркай тая фирма, но ще се въздъжра от коментар. Смятам, че това, което написах е достатъчно, за да ви светне, че нещата не са както трябва.