Електростарт АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Шипченски проход 9&markers=София,бул. Шипченски проход 9

Електростарт АД

Също съм бивш служител - естествено за кратко.

Всички негативни оценки са абсолютно верни! Шефът Димитров има отклонения определено. Времето в което работих там беше ад. Накрая ме размотаваха сума ти време за трудова книжка и не ми платиха заплатата за последния месец, в който бях работил сигурно по 10 часа на ден. Освен това, секретарят / секретарката са длъжни да мият тоалетната и т.н...

Не могат да се опишат простотиите в тази "фирма" -

Много се ядосвам от такива теории за парашутисти. Лузърски работииии!!!!!!!! Лесно няма, но който си върши добре работата взима и добра заплата и се развива. А уважението към всички е много високо. Работил съм и в западна фирма и там беше пълна експлоатация. Тук когато ми се е наложило винаги са ме пуснали, проявяват разбиране винаги. Това поне никой не може да го отрече.
Аз не съм на никой никакъв и работя близо 10 години и не съжалявам.

Какви парашутисти, бе колега. В кой век живееш??? Електростарт е частна фирма и се бори с германци, финландци и разни други на международния пазар. Изобщо не си разбрал за коя фирма става дума. Или пишеш за друга фирма или си просто злонамерен.

В тази фирма е отвратителна шуробаджанащина пълно е с всякакви парашутисти без подходящо образование . Това е още от времето на селендъризма, дава се шанс само на определени хора да растат в йерархията - бивши женички и братовчеди и русенски протежета.Като ги назначът и започват да се учат тепърва в областта на електрониката. Чичови с гръб бутани за да може да стане нещо от тях. Липса на всякакъв професионализъм. Преди се казваше Електростарт има доста отрицателни мнения за тази фирма в нета може да се уверите сами. Обявите са им пълен фалшименс предварително назначени хора пускат ги само за да отчитат дейност.От близо десетилетие работих в тази фирма и се убедих защо тази държава няма да прокопса никога. Работника е тъпкан, унижаван с много ниски доходи за този бранш.Просто за тази пенсионерска заплата не си заслужава човек да се трови с вредни метали и да ходи на три смени за да им изкарва големите заплати на богопомазаните взели се твърде насериозно без никаква компететност парашутисти спрягащи глагола мотам се.
Назначенията стават само по роднински от регионалната бивша кумонистическа номенклатура (бивши от ЗПП). Дава се шанс само на угодни за тях хора.Има цигани назначени на позиции примерно като началник-смяна и др. нямащи дори и средното образование за това. Началник смените се държат нагло, брутално и безскрупулно с всеки умело изполват тактиката "разделяй и владей" въртят интригите и за това им дават високи заплати.Те са некомпететни и некадърни с образование далеч от областта на елктрониката. Все едно аз да бъда доктор без да имам кфалификация и образование за това.

Здравейте, аз съм бивш служител. Отърваването ми от тази фирма е най-хубавото нещо в живота ми. Пълно е с кретени, некъдърници и гъзоблизници. Въпреки че имах заробващ договор не се поколебах да напусна тази фирма, като платих неустойки за измислените им обучения.
Съветът ми към всички , които имат намерение да започнат работа в тази фирма да си избият тези мисли от главата

Искам да напиша няколко реда, за да могат хората които искат да кандидатстват за в бъдеще да знаят какво да очакват. Може би много от вас няма да обърнат внимание, но ще се убедят в думите ми след това.
Първо няколко думи за фирмата. Това е една пълна пародия на компания. Един голям надут балон пълен с въздух, който всеки момент ще се спука. Има директори, отговорници и т.н, но на какво са директори - на шепа хора, които сами се управляват и нямат нужда от някои да им казва какво да направят и след това да обира лаврите, че виждаш ли колко много работа е свършил. Като се заговорихме за работа, ако искате да просперирате трябва по цял ден да обикаляте и да разказвате на колкото се може повече хора, колко много работа имате и колко много сте заети. По този начин така наречените директори ще имат високо мнение за вас и ще ви уважават.
Също така, за да успеете трябва да се подмазвате колкото се може повече и то само на шефовете, на другите няма нужда.

Никога не бих си помислил, че може да съществува такава фирма и да постига каквито и да е било резултати. Изцяло фамилно неадекватно ръководство и служителите се третират като трета ръка хора.
Никакво уважение, към хората, които им изкарват хляба.
Няма да е пресилено ако кажа, че всеки почнал работа там жестоко съжалява и при първа възможност се маха от там.
Много некоректни собственици
Дължат пари на много хора и се крият.
Не плащат навреме,ако въобще благоволят да платят.Съветвам ви да внимавате във взаимоотношенията си с тях.

Компания, която се развива и дава възможност на служителите си да учат нови неща, свързани с технологии, разработки и производство. Висшият мениджмънт и администрацията са на високо ниво, има непрекъсната комуникация с работниците в завода. Заплатите са конкурентни и затова има опашка за започване на работа в завода! Доволен съм от условията в компанията, малко са фирмите в България на световно ниво. Който иска да подрони авторитета на Електростарт явно го прави злонамерено и не вижда по-далеч от собственото си гьолче. Напред и нагоре!

Че фирмата е супер зле, супер зле е. Че се правят невъзможни неща за да съществува, правят се. Какво му е ненормалното на това да правиш всичко възможно за да не затвориш?

Фирмата е пред фалит, внимавайте за това което ви обещават и го сравнете с реалността. Задълженията са огровни и продължават да нарастват. Фирмата дължи пари на кой ли не. Непрекъснато се налага да се извършват неща, които са на ръба на закона или... Хората, служителите са принудени да лъжат винаги. Както казах, фирмата е пред фалит, не се заблуждавайте от лустрото. Бягайте. Има съкращетия и рядоко някой остава повече от 6 месеца. Очакват се чудеса, които са не възможни.