Електростарт АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Шипченски проход 9&markers=София,бул. Шипченски проход 9

Електростарт АД

Работих почти 2 години в офиса в гр. София. Определено ми направи впечатление шуробаджинащината на няколко не конкретни души в този офис Анатоли Димитров и Ко Димитрови. Въпреки че не ми харесва да се изразявам негативно за когото и да е, в този случай наистина няма друг начин- става въпрос за хора-лекета готови да съсипят всекиго и да "хвърлят под автобуса" всекиго. Явно това е стратегията на Димитрови - да наеме безочливи лъжци,които без проблем да мамят и покриват мръсотиите в които е забъркана цялата компанията от към всякакъв вид далавери. Наистина се надявам с този коментар да предпазя млади хора -специалисти в областта си, които наистина имат талант и желаят да работят. Ако ви предложат работа от Електростарт по някакъв начин свързани с позицията ви- бягайте! Няма по -големи боклуци в цяла България. Аз напуснах още през 2017г под заплахите на Димитрови , и това се оказа най-доброто решение което съм вземала- наистина за можещите хора има възможности в дурги по стойностни фирми. Не ставайте част от тези подлеци.

Опита ми в тази фирма е няколко години и коментирам единствено, защото виждам крайно нелепи и неверни твърдения, от хора които със сигурност не са работили в Електростарт. Фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите. Работи се и то много, не е за хора които не са силно професионално насочени. Има си положителни и отрицателни страни. Факт е, че се работи на високи обороти, но и на високо ниво. Може да се срещне човещина и разбиране в повечето случаи, но не винаги. Опитвам се да бъда обективен... реално не съм част от тази фирма вече и определено си има причини да напусна. Смятам, че мениджмънта определено има върху какво да поработи, за да подобри ситуацията. И ще се повторя - фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите, зависи кои очила ще сложиш. Но определено трябва да си готов да работиш, изработваш си парите и аз не виждам нищо лошо в това. няма плащане на каквито и да е обучения или влияния от жени, заплатите не са лоши, няма миене на тоалетни и подобни глупости. Хайде малко сериозно, ако критикувате, то да е с реални неща, а не с измишльотини..

Като всяка семейна фирма и тази работи по свои собствени правила, различаващи се доста от "пазарната икономика". Обикновено (всъщност през цялото време) се обслужва личния интерес на собствениците( 25 000 заплата на месец), а фирмените дела остават на заден план. За различни бонус програми и дума не може да става. Според ръководството фирмата е коректна, защото плаща заплати навреме, но тази заплата човек си я изработва, а не му я подаряват, въпреки че трябва да остане точно с това впечатление ако слуша собствениците. На работника се гледа като на някакво същество втора ръка, което е длъжно да работи по 11 часа на ден (доста често и извънредно, без това да се заплати)по( 600 лв на месец, т.е , 42 пъти по-малко от лилипута). Ако искате да се развивате определено това не е фирмата, която търсите. Ако търсите приятна работна среда това също не е фирмата, в която трябва да работите. Лоялността към фирмата е култ към личността (собственика). Не търсете лоялност от тази фирма, защото такава няма да получите (въпреки че постоянно се твърди обратното).

Това е кофти място за работа. Директорът е дребно човече, с къси присти на ръцете, изключително зъл човек. Подчинен изцяло на втората си жена, може да обиди, наругае и охули всеки. Колеги не се лъжете, местните феодали съществуват

Здравейте, аз съм бивш служител. Отърваването ми от тази фирма е най-хубавото нещо в живота ми. Пълно е с критени, некъдърници и гъзоблизници. Въпреки че имах заробващ договор не се поколебах да напусна тази фшрма, като платих неустойки за измислените им обучения. Съветът ми към всички , които имат намерение да започнат работа в тази фирма да си избият тези мисли от главата

Много лесно идват и още по-лесно си отиват дори и много свестни хора и работници от там ... Текучеството е огромно и това май е най-добрата характеристика на фирмата. Може би не ценят достатъчно най-големия капитал на една фирма - нейните работници .
Освен това шефа е див параноик ! Внимавайте със него :)

Просто нямам търпение да си намеря нова работа и да се махна от това ужасно джудже, шефа. Хора не започвайте работа в тази ужасна фирма. Ще ви мачкат, мачкат и мачкат, докато не рухнете тотално психически.

Хора като чуете Анатоли Димитrов, пишете К*Р и бягайте! Няма по-мазно и лъжливо същество като това нагло надуто джудже, ще потвърдят всички сигурно вече са станали 30 човека изгонени и унижени от него от фирмата!!!

Най-ужасното място, на което съм работила ! Парите не могат да компенсират психическия товар , който трябва да понесеш. Когато очакваш да чуеш от мениджъра реална оценка на разговорите ти, той те убеждава, че всичко е наред с леки пропуски. Докато не дойде един момент , в който викат хората по няколко човека да им кажат, че от утре не са на работа.

По принцип се въздържам от даване на оценки и мнения, но това, което пишете са откровени измислици и лъжи. Разбирам, че има обидени служители, напуснали по не най-почтения начин, но моля поне да бъдете обективни в оценките си. От няколко години съм в Електростарт и това, което съм видяла е коректно и човешко отношение. Тоалетни не съм чистила, но ако се наложи бих го направила, защото срамна работа няма, когато срещаш добро отношение. Има обстоятелства, които и аз искам да са различни, но всеки и свободен да се махне, когато не му харесва. Не разбирам защо като е толкова ужасно хората стоят по над 10 години да работят???
Нека взаимно да се уважаваме дори да не се харесваме.
Марина