Електростарт АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Шипченски проход 9&markers=София,бул. Шипченски проход 9

Електростарт АД

Това е най-отвратителната фирма в цялата страна! Ако може изобщо да се нарече така. Изискванията са изключително високи, шефовете са невероятно надменни, заплатата ту я получаваш ту не. Голяма част от хората са с успешно завършен 2ри клас. Всичко е някакъв пълен таш*ак. Работих 25 смени, имаше по 12-13-15 часа. И едвам взех 890 лв. Сами си правете изводите.

Некоректен работодател!! Скоро ще ви погнат и вас... ще бъдат разкрити тайните ви схеми. Само се подигрвате със служителите си .... Това е крайно неприемливо! Пълен потрес!Шефът Димитров е и с много неясна сексулана ориентация.

Шуробаджанащина, но това явно е наша характерна черта.
Липса на средства за материали, липса на стратегия за бизнеса, съкръщават неудобните, толерират сервилното отношение. Ако си прям, мислиш рационално и имаш познания ... нямаш място в компанията. Хората нямат постоянна заетост, елате днес, следващите 3 дни ще сте в неплатен отпуск, по спешност от петък вечер за събота елате на работа и ако откажете - довиждане ...
Липсва бизнес нюх. Заплатите се бавят с месеци.

Робовладелска история.Никакво уважение.Шефа е от ония, които все още си мислят,че за едно работно място чакат 100 човека.Заради такива като тях хората напускат държавата. Не е лошо някой от собствениците да попрочете, какво означава лилипут- нетипично малък предмет , пък виж ти,може и да му светне ,знае ли човек.

P.S. Разликата в отношението към определени работници прави изключително неприятно впечатление.

Пълни измамници!!!! Заплатата не е тази която ти казват при първоначалните преговори, а като дойде време за нея започва едно мотане(утре, утре...) и пазарене от страна на "шефa".Никаква организация, пълен хаос, постоянно текучество на персонал. Само ще си загубите времето в тази измислена фирма. Ако уважавате себе си не ходете там !!!

Работих почти 2 години в офиса в гр. София. Определено ми направи впечатление шуробаджинащината на няколко не конкретни души в този офис Анатоли Димитров и Ко Димитрови. Въпреки че не ми харесва да се изразявам негативно за когото и да е, в този случай наистина няма друг начин- става въпрос за хора-лекета готови да съсипят всекиго и да "хвърлят под автобуса" всекиго. Явно това е стратегията на Димитрови - да наеме безочливи лъжци,които без проблем да мамят и покриват мръсотиите в които е забъркана цялата компанията от към всякакъв вид далавери. Наистина се надявам с този коментар да предпазя млади хора -специалисти в областта си, които наистина имат талант и желаят да работят. Ако ви предложат работа от Електростарт по някакъв начин свързани с позицията ви- бягайте! Няма по -големи боклуци в цяла България. Аз напуснах още през 2017г под заплахите на Димитрови , и това се оказа най-доброто решение което съм вземала- наистина за можещите хора има възможности в дурги по стойностни фирми. Не ставайте част от тези подлеци.

Опита ми в тази фирма е няколко години и коментирам единствено, защото виждам крайно нелепи и неверни твърдения, от хора които със сигурност не са работили в Електростарт. Фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите. Работи се и то много, не е за хора които не са силно професионално насочени. Има си положителни и отрицателни страни. Факт е, че се работи на високи обороти, но и на високо ниво. Може да се срещне човещина и разбиране в повечето случаи, но не винаги. Опитвам се да бъда обективен... реално не съм част от тази фирма вече и определено си има причини да напусна. Смятам, че мениджмънта определено има върху какво да поработи, за да подобри ситуацията. И ще се повторя - фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите, зависи кои очила ще сложиш. Но определено трябва да си готов да работиш, изработваш си парите и аз не виждам нищо лошо в това. няма плащане на каквито и да е обучения или влияния от жени, заплатите не са лоши, няма миене на тоалетни и подобни глупости. Хайде малко сериозно, ако критикувате, то да е с реални неща, а не с измишльотини..

Като всяка семейна фирма и тази работи по свои собствени правила, различаващи се доста от "пазарната икономика". Обикновено (всъщност през цялото време) се обслужва личния интерес на собствениците( 25 000 заплата на месец), а фирмените дела остават на заден план. За различни бонус програми и дума не може да става. Според ръководството фирмата е коректна, защото плаща заплати навреме, но тази заплата човек си я изработва, а не му я подаряват, въпреки че трябва да остане точно с това впечатление ако слуша собствениците. На работника се гледа като на някакво същество втора ръка, което е длъжно да работи по 11 часа на ден (доста често и извънредно, без това да се заплати)по( 600 лв на месец, т.е , 42 пъти по-малко от лилипута). Ако искате да се развивате определено това не е фирмата, която търсите. Ако търсите приятна работна среда това също не е фирмата, в която трябва да работите. Лоялността към фирмата е култ към личността (собственика). Не търсете лоялност от тази фирма, защото такава няма да получите (въпреки че постоянно се твърди обратното).

Това е кофти място за работа. Директорът е дребно човече, с къси присти на ръцете, изключително зъл човек. Подчинен изцяло на втората си жена, може да обиди, наругае и охули всеки. Колеги не се лъжете, местните феодали съществуват

Здравейте, аз съм бивш служител. Отърваването ми от тази фирма е най-хубавото нещо в живота ми. Пълно е с критени, некъдърници и гъзоблизници. Въпреки че имах заробващ договор не се поколебах да напусна тази фшрма, като платих неустойки за измислените им обучения. Съветът ми към всички , които имат намерение да започнат работа в тази фирма да си избият тези мисли от главата