Електростарт АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Шипченски проход 9&markers=София,бул. Шипченски проход 9

Електростарт АД

Работех във фирмата от повече от 6 години. Нагледал съм се на какво ли не... Наистина много грозни неща се случват. Там, за да оцелееш и за да те ценят, трябва да си вечно срещу колегите си и да се умилкваш на шефа! Във фирмата цари тотална шуробаджанащина, която е надминала дори прословутата такава за българските фирми. То не се гаджета, мъже, жени, братя, сестри, братовчеди, приятели по партийни линии.Преди се случваше да се появи някой случаен служител, но след последната чистка от миналия месец, случайни хора не останаха! Оставиха няколко работни пчелички, защото все пак някой трябва и работа да върши и всичко друго е кошер с оси... В предишния офис поне все още имаше колектив, но сега благодарение на завидния мениджмънт, всичко е крах... Хората се намразиха и изпокараха. Най-гадното, освен малкото пари, е отвратителното отношение на ръководството. Шефът, е толкова стиснат и неграмотен, че надали някой е виждал друг като него. Не съветвам никой да започва работа там и да не вярва на празните обещания по интервюта, защото ще остане само с тях, след изпитателния срок

От самото текучество във фирмата можете да си направите изводи. Изключително нездравословна работна среда, в която липсва уважение и комуникация между екипите. Като процеси и технологии компанията е кръгла нула, няма и възможности за развитие. Ако имаш проблем, няма към кого да се обърнеш, защото никой не го вълнува, а хората от мениджмънта са си оплели кошницата. Кадърните хора напускат след втория месец. Маниерът, наложен от същия този мениджмънт, е просташки и колегите не смеят да общуват помежду си нормално. Ако случайно се чуе звук по етажите, той идва от шефа(който е със съмнителна сексуална ориентация), който крещи по служителите си. По време на интервюто си ще чуете големи възхвали и обещания, които бързо-бързо рухват, след като започнете. Ако имате жълта книжка или сте на психотропни вещества, ще се чувствате добре. В противен случай, не си губете времето с това подобие на компания!

Единят от собствениците има психически проблем не се лъжете да започвате работа там

Това е най-отвратителната фирма в цялата страна! Ако може изобщо да се нарече така. Изискванията са изключително високи, шефовете са невероятно надменни, заплатата ту я получаваш ту не. Голяма част от хората са с успешно завършен 2ри клас. Всичко е някакъв пълен таш*ак. Работих 25 смени, имаше по 12-13-15 часа. И едвам взех 890 лв. Сами си правете изводите.

Некоректен работодател!! Скоро ще ви погнат и вас... ще бъдат разкрити тайните ви схеми. Само се подигрвате със служителите си .... Това е крайно неприемливо! Пълен потрес!Шефът Димитров е и с много неясна сексулана ориентация.

Шуробаджанащина, но това явно е наша характерна черта.
Липса на средства за материали, липса на стратегия за бизнеса, съкръщават неудобните, толерират сервилното отношение. Ако си прям, мислиш рационално и имаш познания ... нямаш място в компанията. Хората нямат постоянна заетост, елате днес, следващите 3 дни ще сте в неплатен отпуск, по спешност от петък вечер за събота елате на работа и ако откажете - довиждане ...
Липсва бизнес нюх. Заплатите се бавят с месеци.

Робовладелска история.Никакво уважение.Шефа е от ония, които все още си мислят,че за едно работно място чакат 100 човека.Заради такива като тях хората напускат държавата. Не е лошо някой от собствениците да попрочете, какво означава лилипут- нетипично малък предмет , пък виж ти,може и да му светне ,знае ли човек.

P.S. Разликата в отношението към определени работници прави изключително неприятно впечатление.

Пълни измамници!!!! Заплатата не е тази която ти казват при първоначалните преговори, а като дойде време за нея започва едно мотане(утре, утре...) и пазарене от страна на "шефa".Никаква организация, пълен хаос, постоянно текучество на персонал. Само ще си загубите времето в тази измислена фирма. Ако уважавате себе си не ходете там !!!

Работих почти 2 години в офиса в гр. София. Определено ми направи впечатление шуробаджинащината на няколко не конкретни души в този офис Анатоли Димитров и Ко Димитрови. Въпреки че не ми харесва да се изразявам негативно за когото и да е, в този случай наистина няма друг начин- става въпрос за хора-лекета готови да съсипят всекиго и да "хвърлят под автобуса" всекиго. Явно това е стратегията на Димитрови - да наеме безочливи лъжци,които без проблем да мамят и покриват мръсотиите в които е забъркана цялата компанията от към всякакъв вид далавери. Наистина се надявам с този коментар да предпазя млади хора -специалисти в областта си, които наистина имат талант и желаят да работят. Ако ви предложат работа от Електростарт по някакъв начин свързани с позицията ви- бягайте! Няма по -големи боклуци в цяла България. Аз напуснах още през 2017г под заплахите на Димитрови , и това се оказа най-доброто решение което съм вземала- наистина за можещите хора има възможности в дурги по стойностни фирми. Не ставайте част от тези подлеци.

Опита ми в тази фирма е няколко години и коментирам единствено, защото виждам крайно нелепи и неверни твърдения, от хора които със сигурност не са работили в Електростарт. Фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите. Работи се и то много, не е за хора които не са силно професионално насочени. Има си положителни и отрицателни страни. Факт е, че се работи на високи обороти, но и на високо ниво. Може да се срещне човещина и разбиране в повечето случаи, но не винаги. Опитвам се да бъда обективен... реално не съм част от тази фирма вече и определено си има причини да напусна. Смятам, че мениджмънта определено има върху какво да поработи, за да подобри ситуацията. И ще се повторя - фирмата не е от най-добрите, но не е и от най-лошите, зависи кои очила ще сложиш. Но определено трябва да си готов да работиш, изработваш си парите и аз не виждам нищо лошо в това. няма плащане на каквито и да е обучения или влияния от жени, заплатите не са лоши, няма миене на тоалетни и подобни глупости. Хайде малко сериозно, ако критикувате, то да е с реални неща, а не с измишльотини..