ГЕО ТИМ КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ГЕО ТИМ КОМЕРС

1 точка от 1 мнение

Това е една от малкото работи, на които не бих се върнала по никакъв повод! Единственото коректно изпълнено условие е работното време - изключително рядко се остава след 22,00, но това е, защото просто няма клиенти по това време. Шефовете са абсолютно некомпетентни - нямат представа как да си ръководят заведението,да си задържат клиентите и персонала. Предлагат меню, в което по-голямата част от стоките ги няма и не могат да бъдат приготвени, карат персонала да прави фрешове със стопени или мухлясали плодове, палачинките редовно се приготвят със стара смес,а клуб-сандвичите са за смях също. В цялата тази ситуация персоналът остава единствен ответник на клиентското разочарование и нагрубяване. И това в името на що-годе нормирано работно време и смешна надница.. + бакшиш, който колкото и да си си изработил-шефовете решават колко да ти оставят. Това се получава тъй като те сами си отчитат оборота-след като персоналът е напуснал заведението, и на следващия ден връчват бакшиш, който никога не е реален. Ако работите там и решите да напуснете  - няма да видите и стотинка от изработеното и дължимото.