НИРА Комюникейшънс /img/frontend/nomap.png"

НИРА Комюникейшънс

1 точка от 2 мнения

Напълно споделям по-горното мнение! Това е абсолютна фирма фантом, както са повечето в България. Не се плащат осигуровки, не се спазва работно време, за отпуск да не говорим. Офисът на фирмата е фиктивен, проверки не могат да се правят, защото там никога няма човек. Има ОГРОМНО текучество на хора, които получават само напразни обещания. Няма договори, няма нищо, ако случайно с ти дадат пари, става само на ръка. Цялата фирма е в сивата икономика.

Искам да предупредя всички, които смятат, че ще станат PR специалисти благодарение на тази т.нар. агенция.
В тази фирма трудови договори не се сключват, ако случайно се започне някакъв вид дейност се представя, че това е стаж. За този стаж също не се сключва договор-било то и граждански. Работно време няма, а за заплащане да не говорим. През целия период, (който обичайно е, докато не ти писне да те размотават) вършиш всичко. Фирмата плаче за инспекция по труда. Съветвам всички, които мислят да започнат стаж там с надежда да останат - да си търсят истинска работа, а не място, където всичко според управителката е  "сега се учим".