Соитрон /img/frontend/nomap.png"

има ли смисъл да се кандидатства в тази фирма, ако вече работим за ХП?

Адски несериозна фирма,обърнете внимание на HR отдела си и по специално на г-жа  Виктория Петрова.

HR-ката забрави да ме информира за интервюто. Какво повече да коментирам за серозността на фирмата.

Фирмата е точна и няма никакви такива уж се представяли за партньор на HP, ама уж не точно и тн. Соитрон в момента работят само с HP и другаде няма акде да назначат хора на този етап. Офиса им е приятен и спокоен, въпроса е че зависмост от позицията и HP manager-a, може да сте в HP сграда, home offcie или Soitron office. Каква позиция ще почнете от предлаганата и дали зависи от вас и от тях разбира се. Заплащането за България е добро, поне в отдела за който аз говоря. а Разлика от другите две основни агенций за hr услуги партниращи с HP, тук не ти дират огромна част от заплтата като Адеко, кадето може да ви чукнат с до едни 40%.

HR-ката забрави да ми каже кога ми е интервюто, но го представила, че не съм отишъл.
Иначе обещават над 2000.

HR-ката забрави да ми каже кога ми е интервюто и после се покри като е казала, че не съм отишъл.
Иначе обещават заплати над 2000.

Здравейте, някой може ли даде актуална информация за компанията? Какво е нивото на сигурност? Условия за работа? Интересувам се главно от проектите им с НР.

Можете ли да дадете някакво актуално инфо? Реални неща ли предлагат, или мамят хората?

1 точка

Бъдете внимателни с обещанията, давани от тази компания. За подизпълнител на HP се представят (и проверено е - опитват се да са). Първоначално офертата е много добра, само че при всичките телефонни разговори, телефонни интервюта и лични интервюта, никога не се чувате и виждате с пъроначално обърналите се към вас HR-и. Едни са базирани в BG, други в UK, трети в Словакия. Съмнителността на офертата взе да се разкрива след като BG HR-ката ми даде доста противоречива информация, сравнена с информацията,получена от HR-a в Slovakia. Зададох отново въпроси, които бяхме обсъждали, за да съм сигурен че става въпрос за същата оферта, и тогава изведнъж се отдръпнаха, като ми обясниха, че HP  били несериозни и честичко постъпвали така.