Холидей Травел /img/frontend/nomap.png"

Холидей Травел

1 точка от 7 мнения

Работих във фирмата две длъжности, освободена бях със смс, поличих 230 лв последна заплата от обещаните 700. Напълно подкрепям предходните коментари.
Не се лъжете да кандидаствате там.

Не се лъжете да кандидаствате там.

Аз също съм една от потърпевшите на тази мизерна фирмичка!Напълно  потвърждавам по-долу написаните постове!В началото така нареченият шеф омайва кандидата с какви ли не обещания за по-висока заплата през лятото,за получаване на премии и т.н.Трябва да се молиш да си вземеш заплатата,която не е сигурно дали ще е тази за която сте говорили,предвид това че може да те одреже по необясними причини,а за премии можем само да си мечтаем.Дъранието му е нагло и арогантно.Знае да заплашва и обижда,но не знае нищо за туризма!Гони персонала си без никакво предупреждение и без никакво смислено обяснение!

Аз също бях една от потърпевшите на тази мизенра фирмичка.Потвърждавам думите на по-долу написаните постове!В началото така наречения шеф омайва кандидата с какви ли не обещания за премии,увеличаване на заплатата през лятото и т.н.Първо трябва да се молиш да си вземеш заплатата,която не е ясна предвид колко ще реши да те одреже,а за премии ще има да си помечтаем.Държанието му е нагло. Знае само да заплашва и обижда служителите си.А да не говорим,че не разбира нищо от туризъм!

ПРОМЯНА НЯМА...НЕЩАТА ПРОДЪЛЖАВАТ ПО СЪЩИЯ НАЧИНМ ДОРИ Е ПО-ЛОШО

Дано с този пост помогна на много хора да не се излъжат като мене и да не работят за това подобие на фирма. Обявите им циркулирят почти постоянно в джобса и това говори само по себе си.

Нямам думи да опиша отношението, манталитета и работната среда, в която попаднах. Всичко започваше от собственика - неграмотен, нагъл и лицемерен молдовец, който няма никакво понятие от туризъм. Заплатата е различна всеки месец и разбира се различна от обещаната. Варира от 300 до 600 лв, колкото успеете да си измолите. Осигуровки на 310. Зимата се работи без договор. Работи се по 5-6 дена по 10ч, като непрекъснато ви се натяква колко сте неграмотен. Персоналът в офиса изкарва по някой и друг месец и или е разкаран без да му бъде платено или сам се е спасил, ако има този късмет. На шофьорите на автобуса не се плаща изобщо, така че те сами напускат след 2-3 седмици. В офиса се наемат само жени, които разбира се се подбират по красота. Винаги имаше по една фаворитка, на която се плаща повече, но защото имаше сексуални мераци към нея. Някои хора си ги мъкнеше незнайно откъде и за съжаление без въобще да си имат понятие от работата. После гонеше някой от по-несимпатичните му за сметка на новата к***а.

Бяхме принудени да лъжем и фирмите, и хотелите с които работим. Същевременно да се крием като мишки в офиса, защото постоянно ни издирваха за пари. Разбира се шефът през тези периоди се покриваше в Молдова. Целият резултат от престоя ми там беше много изгубено време, сълзи и потрошени нерви. Дано помогна на някого!

Не правете грешката да работите за тази мизерна фирмичка, която е на светлинни години от туризма. Отношението е отвратително, работната атмосфера под нулата, шефът най-големия кретен, който съм виждал. всеки месец буквално трябва да се молиш за заплатата си която на всичкото отгоре е различна в зависимост отнеговото настроение. във всеки един момент може да изхвърчиш, защото на него просто така му е скимнало. Е, не му се отдаде това удоволствие, защото напуснах сам! Два месеца - толкова ми издържаха нервите !!! Не ги виждам как ще изкарат още дълго

Нямам думи да опиша отношението, манталитета и работната среда, в която попаднах. Всичко започваше от собственика - неграмотен, нагъл и лицемерен молдовец, който  няма никакво понятие от туризъм. Заплатата е различна всеки месец и разбира се различна от обещаната. Варира от 300 до 600 лв, колкото успеете да си измолите. Осигуровки на 310. Зимата се работи без договор. Работи се по 5-6 дена по 10ч, като непрекъснато ви се натяква колко сте неграмотен. Персоналът в офиса изкарва по някой и друг месец и или е разкаран без да му бъде платено или сам се е спасил, ако има този късмет. На шофьорите на автобуса не се плаща изобщо, така че те сами напускат след 2-3 седмици. В офиса се наемат само жени, които разбира се се подбират по красота. Винаги имаше по една фаворитка, на която се плаща повече, но защото имаше сексуални мераци към нея. Някои хора си ги мъкнеше незнайно откъде и за съжаление без въобще да си имат понятие от работата. После гонеше някой от по-несимпатичните му за сметка на новата к***а.