Стоилов и Ко /img/frontend/nomap.png"

Стоилов и Ко

Не се подлъгвайте да започвате работа в Алекса!!!Намерете си работа на която ще се държат като хора с вас!В тази фирма работника е никой..а ако си кандидат за работа,изобщо и не те броят.Трудовите договори си ги подписват на килограм и ги прекратяват без обяснения..Не внасят пълни осигуровки.Не изплащат обезщетения на съкратените работници.Освобождават работници без предупреждения.Изобщо за тях не съществува кодекс на труда.

Аз съм един крайно недоволен клиент. Съжалявам много ,че си поръчах при тях щори.Преди няколко месеца си поръчах при тях щори, но до ден днешен не ми се обадиха да дойдат да вземат размерите .Служителите дори не се обаждат да те информират как стоят нещата. Дори не ми се извиниха. Ако една фирма е некоректна към клиентите, едва ли е коректна и към служителите си.

Фирмата е пълна трагедия както преди така и сега! Лицемерие, завист, мърсотии, топене зад гърба, началниците са най-големите боклуци и лицемери, мизерно заплащане, лоши условия. Ако някой мисли да робува за никаква заплата да го скъсат от работа и да го унижават постоянно това е мястото !!!!