Виктори Стар / Крис Клуб /img/frontend/nomap.png"

Виктори Стар / Крис Клуб

Пуснали са обяви за бармани и сервитьори. Някой да знае нещо по въпроса: заплати, отношение, колеги...

"Познавам ги отдавна тези хора. Бивши комунисти от Кремиковци, но пък са настоящи капиталисти. Хитряги. Цоцат до мъка. Ако си мислите че ще изкарате пари оттам - забравете. И наистина дъртата коли и беси наред"

През лятото си купих едно парче торта. Забелязах че има по 1 по 2 парчета на витрината. Беше отвратителна и кой знае колко време беше престояла на витрината. Въпросът ми към ръководството на това заведение е:защо продавате стара храна?!

Работата в Крис клуб има своите положителни и отрицателни страни.
Нека започна с положителните. Плащат почти навреме. Чисто е и не е някаква мизерия. В общи линии са създали условия за работа. Полага се минерална вода и кафе. Назначаване на трудов договор става веднага, дори няколко дни преди това, както е според Кодекса на труда.
А сега с отрицателните. Дълги и безкрайни часове. Има колеги, които работят по 13.5 часа. Оборотите са паднали и всичко се изсипва на гърба на обикновения работник. Заплатите са мижави, но изискванията са високи. От оборот и клиенти не може да се очаква кой знае колко - особено тези, които са сервитьори. На ден се полага по една супа и ако не свиеш нещо от кухнята или не си купиш - направо си умрял от глад. Най-неприятното нещо от всичко това е че има един дърт вампир - майката на собственика, който само броди и тормози персонала. Всички се страхуват от нея. Уволнява на минутата! Работната атмосфера е напрегната - в смисъл на излишен стрес, който се причинява именно от тази стара хубавица.