МАТ - Борис Лазаров ЕТ /img/frontend/nomap.png"

МАТ - Борис Лазаров ЕТ

Здравейте, колеги! Работих при Боби Лазаров един месец и се радвам че напуснах. За един месец трябваше да получа 1400 евро а получих около 900. И как ги получих? Съвсем нормално разбира се в рамките на 90 дни - хахах - ама не е смешно. Човека казваше на 15 то и на 30 то число получаваш пари а то стана страшно. И за всичко имам реални доказателства ( документи, банкови извлечения и т.н. ). Бобката се опита да ми вади от 100 кладенеца вода " коли съм бил потрошил, поразии съм му бил направил, и какво ли не "  ама работата е в това че не му е приятно да плаща. В тази фирма не работете. Разбира се това е чисто мое мнение. Успех на всички !!!

Братя българи, не работете там. Не се плаща както е уговорката.  Условията на работа на са според уговорката. Товарите и си разтоварвате самички палетата. Ще ахнете братя българи. Мислех да не пиша но искам да Ви предпазя уважаеми колеги.