Региоком България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189&markers=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189

Региоком България ЕООД

Здравейте! Искам да попитам дали се изисква високо ниво на Немския? Ако не дали обучението е достатъчно? Не съм напълно сигурен в немския си, затова искам да чуя вашите мнения...

Да напиша и аз своето мнение. Мисля, че е нормално да има различни отзиви, когато в една компания работят стотици или хиляди хора. Всеки има различни очаквания.
Аз вече имам опит и от друга фирма в бранша и мога да кажа, че като цяло съм доволен - добро отношение от страна на мениджмънта и супер колеги.
Работата във варненския проект е интересна и сравнително спокойна. Трябваше ми повече време да навляза в началото, но сега съм ок и си стигам таргетите за бонуса.
Има доста интересни мероприятия и придобивки. Не че това е най-важното.
Работно време - добро, уикендите са фри, заплащане - средно за бранша.

Ако искате да работите на телефон и да вадите пари, зарежете тази фирма. Тя е най - последната на пазара, от всички плаща най - зле, най - слаб мениджмънт и съответно цели и бонуси трудно постижими. Отделно че потъват пари и работни времена. Дали се лъже или се греши, все сте на минус.
Единствено сме стриктни към ходенето ви до тоалетна.
Иначе млади хора, хубава среда, но зачернена с интриги и лъжи.
Фирми за хора с език, бол, от Хюлет Пакърд до Сайтел. Тази няма да се оправи. И немския мениджмън е побългарен.

Бях support в проекта "Deutsche Telekom", занимавах се с IP диагностика и продажби на пакети.

Преди да кажа негативното, бих искал да кажа хубавото.
1. Колегите ще ми липсват. Те са едни готини хора.
2. В сградата беше чисто, в хладилника винаги имаше мляко и в шкафовете винаги имаше хубаво кафе!
3. Гледката от работното ми място (с изключение на последният един ден) беше абсолютно невероятна

След по-малко от шест месеца дойде нов мениджър (СТЕФАН) и реши да ме сложи да седна на място на което не искам. Сложено в краят на залата, където даже прозорците не са достатъчно големи и дърпаха едни подвижни стени между нас и между другите в залата, все едно ни затваряха.

Това се случва дни след като наемат нови служители.

Преди това бях седял до голям прозорец с изглед към планината, бях на това място близо шест месеца и бях щастлив. Ах, гледката беше невероятна!

Реших да питам този мениджър (СТЕФАН) защо го прави и той каза "Защото аз така казах" и аз го питах "Не се ли интересуваш аз дали искам да седна там? Това може да ме накара да напусна" и той каза "Можем да подпишем документите веднага"

Реших да си замълча, седнах си на мястото кротко. СТЕФАНИЯ и МАРТИН които бяха нещо като малки шефове. Не правят нищо по цял ден, но нямат титлата на мениджъри решават изведнъж да се държат лошо с мен като ми правят забележка защо съм станал от мястото си за 30 секунди, при положение, че работим от близо шест месеца и съм го правил 1000 пъти, не е кой знае какво престъпление.

В този момент аз решавам да напусна сградата.

СТЕФАНИЯ ми каза "Кучето според тоягата" когато си говорихме за колегите и за тяхната дисциплина.

Аз правя по 10-16 продажби на ден, ВСЕКИ ДЕН (някои не правят и една на месец) и тези продажби останаха неплатени след като аз напуснах.

Благодаря Ви,
- А. Иванов
IP Диагностика и продажби

Доста съм разочарована от фирма Региоком!Отношението е неуважително,несериозно и недопустимо!Не си губете времето!

Много добри условия и бонуси, а гледам една и съща обява я пускат от миналата година всеки месец до сега за Велико Търново. Е, толкова ли няма кандидати за супер привлекателните ви заплати. Аз като безработен в Германия ще вземам повече пари, отколкото, ако се бъхтя в Региоком. И това било немска фирма.

Да, наистина ги поемат, ако живеете на повече от 10 км от съответния град и до 50 км в посока.
За по-опитните служители има и опция за хоумофис.

Интересува ме дали на някого наистина плащат пътни раходи или бонус за квартира или това го пише само в обявите ей така?!

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света: https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Аз работя вече 1 година във варненския офис. Преди това съм работила и в други колцентрове.
Проектите са интересни и сравнително е по-спокойно, няма много оплаквания.
Препоръчвам. Премиите са много добри, ако човек е кадърен и работи здраво.
Има възможност и за работа от вкъщи, ако се справяш самостоятелно, защото работата е по-специфична. Но аз лично предпочитам да съм в офиса.
Колегите са супер!