Региоком България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189&markers=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189

Региоком България ЕООД

Намират се на Цариградско шосе Младост

7 ми и 11 Километър Психиатрията

Вие там ли искате да отидете?

Немски трудов лагер с елементи на колумбийски затвор. Не само, че те следят, когато отидеш до тоалетната, но и те карат да даваш писмени обяснения, ако закъснееш. Атмосферата е изключително тегава и неприятна. Ако системите им не работят те карат да идваш извънредно и да отработваш, без да се съобразяват нищо. Наемат те на една заплата, а после ти поставят ултиматум или да се съгласиш на по-ниска,или да те уволнят. Това е най-некоректната фирма във Варна, умолявам ви, не повтаряйте моята грешка.

Извинявай, 1000 лева брутно или нетно? Вярно ли е, че засичат времето до тоалетната?

Останах подлъган.Наеха ме с обещанията да заема една определена позиция а си останах бератер и всеки забрави за обещаното ми.Дори ме бяха откупили от конкурент.Сега в града ми нямам друга алтернатива,но за сметка на това си имам кредит и семейство които биват изхранвани с 1000лв месечно на фона на несметно поскъпналите стоки и всички онези без образование и чужд език които взимат повече от мене дори в български фирми :)

Искам да предупредя хората, които работят в други кол-центрове и обмислят да започнат работа в regiocom да не се подлъгват от красивите реклами и обещания, защото ще бъдете жестоко измамени в очакванията и разочаровани. Regiocom е изключително фалшива и лицемерна фирма, която краде служители от фирми като Sutherland и Sitel, а после се отнася изключително некоректно с тях. Regiocom е немски трудов лагер в България с изключително арогантни, високомерни и глупави шефове, които третират служителите си като трета ръка хора. Обещават заплатите, по-високи от тези на конкуренцията, но това не отговаря на истината. Ще работите тежка, неприятна работа, под постоянен стрес и всекидневен риск от уволнение. Имам база за сравнение с други кол-центрове във Варна и смея да твърдя, че Regiocom е най-ужасният от тях. Никаква гъвкавост и уважение към служителите. Крадат служители от други фирми, а после ги изхвърлят на улицата.

Тук пишат, че не предлагат езиков курс по немски. А ето каква обява постоянно се върти в jobs.bg. Тоест заблуждават или откровено лъжат потенциалните кандидати!

Компанията предлага:

• Много добра стартова заплата + бонусна система;
• Отлични условия на работа, в динамична и развиваща се компания, с мотивиран екип от професионалисти;
• Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
• Допълнителни курсове за усъвършенстване на езиковите умения;
• Възможност за работа на 4/6/8 часа;
• Програма за развитие на таланти;
• Плодове и топли напитки в офиса, зали за почивка, спорт и активни игри;
• Тиймбилдинги и различни мероприятия;
• 24 дни платен годишен отпуск.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

До коментара от 05.05.2021:

Сякаш визирате новото бужу- офисът на бургаските гларуси,
или се лъжа?

Загуба на време, нерви и усилия. Не си заслужава! Липса на визия и идеи за развитие. Пълно отсъствие на комуникация между консултанти и меринджеи. Големи обещания и безкрайна некомпетентност от страна на ръководния състав. Смешно заплащане. Несъвместимо бъдеще. Логична раздяла.

Да, нивото на немски е високо.Чуват се грешки тук-таме:)
Има обучение, което продължава повече от месец и след това има помощ.
Но курс по немски няма. Обяснява се само определена терминология, необходима за работата.
Успех!