Региоком България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189&markers=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189

Региоком България ЕООД

Колко по - добре?Има ли възможности за работа на непърно раб време /4,6 часа/.Ккаво е работното време,има ли нощни смени?

Преди години беше 900 лв.
Сега е много по-добре, а и премиите са доста добри.

Разбира се, че се договарят според качествата и способностите и далеч не са 900 лв.

Заплатите с немски за всички ли са 900 ?Може ли да се договарят ?Работи ли се в събота и неделя,и на празници?

Фирмата е коректна, има динамика и непрекъснато развитие. Промяната е често явление. Има нормални човешки взаимоотношения и приятелска атмосфера. Заплащането е редовно и много добро. Фирмата се грижи добре за своите служители-предлагат се различни бонуси, спрямо постиженията. Предлагат се безплатни напитки (чай, кафе), плодове и сладки изкушения.

Страхотна фирма с много възможности за развитие на тези, които имат потенциал. Заплащането е винаги коректно, средата е много приятна, отношението на колегите и ръководителите е приятелско, всички са винаги готови да помогнат. Ако имате интерес, не се колебайте да потърсите Региоком, така направих и аз преди 3 години и не бих ги сменила!

Възможно ли е работа на 4 или 6 часа?Какво е заплащането с немски и какво ниво е необходимо?Изпитателния срок в чия полза се подписва?

Сливница 189 се намира в жк Трошево,до Дирекция Местни данъци и такси,кв.Младост.Изобщо знаете ли къде се намирате и защо подвеждате хората?

Работя във фирмата от по-малко от година и вече съм получила две повишения за заплатата с ясна(достижима) цел за трето повишение и бонус.
Работата не е супер интригуваща на пръв поглед , но е доста различна и ако човек не е с типичното българско негативно отношение, може наистина да му хареса.
Всички във фирмата (вкл. и "шефовете") са изключително приятелски настроени и подхождат с разбиране.
Истина е,че последните няколко месеца имаше наистина много работа и се наложи да работим допълнително, но това беше повече от адекватно заплатено.
С повечето неща, които прочетох по адрес на фирмата , съм крайно несъгласна. Локацията е удобна,с много паркоместа, има достатъчно пространство, винаги има кафе и чай на разположение, офисът е модерно оборудван, чист и уютен.
Естествено минуси има. Налага се да се работи на официални празници (особено ако си телефонист), но това се заплаща винаги двойно, но и това никой не може да те накара на сила да правиш,ако не искаш или нямаш възможност.
От една случайно доволна служителка. :)

Адресът във Варна е бул. "Сливница" 189.

Става дума за сградата точно до бензиностанция "ЕКО" на кръстовището с ул. "Андрей Сахаров" (отбивката към Гранд Мол). На партера има шоурум на Great Wall и съотвтно голяма реклама на покрива.В сградата се помещава и спортен център "Rowers".

Срещу сградата се вижда търговкси център "Зора/Камко".

Има удобен паркинг пред стадион "Локомотив".