Региоком България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189&markers=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189

Региоком България ЕООД

Аз работя в региоком. Работата е приятна и също така съм доволна от разтящите заплати, че с тая инфлация...Работната среда е приятелска дори от страна на тиймлидера ми. Като питам нещо той и колегите ми помагат. Стигам си таргетите и си взимам редовно бонусите.

Като кандидат за mid senior level парите, които дават са мега смешни. Такава заплата човек може да вземе и като агент в друга фирма. Пълна подигравка. Освен това след като излезнеш от асансьора, няма рецепция - само 2 врати, за които трябва да имаш карта. Седиш и не знаеш какво да правиш, чукаш, за да ти отвори някой... не е много freundlich идвайки да за интервю да се молиш някой да ти отвори, за да стигнеш до HR. Няма опция за home office

Някой да сподели какви са бонусите в региоком,достижими ли са таргетите ?
Предлагат изключително ниска заплата,ваучерите за храна явно са същите от както са на пазара в бг 60лв .Единствения шанс 7а добуташ прилична заплата е да изкараш от бонуси,затова питам дали се изкарват
Става дума за офиса в софия.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . В България е така, трябва да бачкаш 40 години и да плащаш осигуровки, като накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената му откакто е създаден в далечен хоризонт винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и сънувал че цената на Bitcoin ще нарасне толкова бързо.
Ето линк как може да си купите от най голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здравейте, Моля споделете мнение за условията на работа,обстановка и бонуси към момента.В джобс.бг има обява за кунденбератер, което е в повечето случаи само входящи обаждания и по-малко и-мейли доколкото разбирам.
Има ли бек офис позиции и по-какъв проект се работи и има ли хора освен двама трима,които са представени във Фейсбук страницата. Персонала е на по-малко от година или година и няколко месеца, което говори за голямо текучество и натоварваща работа.Моля дайте информациял

Здравейте,обмислям да кандидатствам във фирмата за офис Добрич,има ли тук някой който работи в Добрич,за да ми даде повече информация? Благодаря!

Вече две години съм във фирмата и съм страшно доволна!Да-проектът за който работя е тежък-искат се технически познания,усет към продажбите,търпение и дисциплина.Четейки написаното от някои недоволни,мисля,че в която и фирма да работят,все ще са недоволни.Не съм чула някъде да ти плащат без да спазваш правилата.
Бонусната система за заплащане е супер-факт-Региоком се слави с ниски заплати в сектора,но с бонуси можеш да си докараш три пъти по-висока заплата.
Социалният пакет също е добър!
На мрънкачите ще кажа-не може да не даваш нищо от себе си,но да получаваш,а на бъдещите служители-смело идвайте при нас!!!

Като бивш служител на фирмата нямам много добри впечатления от работата. Занимавах се с голям немски проект, обслужване на клиенти по телефона - по-натоварваща и досадна работа от това няма! Работата наистина е много - буквално не можеш да си вдигнеш главата на моменти. Следят те постоянно какво правиш и на какъв статус си. Ограничения на макс. Буквално всичко се следи до секундата, ако надвишиш почивката си с 2, повтарям ДВЕ МИНУТИ, получаваш мрънкане от teamlead-a си. Ако решиш да отидеш до тоалетна, трябва да си бърз, защото времето си тече. В момента, в който надвишиш 12 минути обработка на случай, получаваш съобщение от един изключително дразнещ служител на фирмата, чиято работа му е само да стои и да гледа служителят на какъв статус е в момента и да праща съобщения да се "стреснеш малко" и да работиш на макс! На моменти главата ти изпушва. Клиентите като цяло са неразбрани, мрънкат по телефона, викат и това е на дневна база. За парите не коментирам... Заплащането е ниско като се има предвид, че това е голяма фирма и се работи само с немски език. Септември месец си вдигнаха заплатите, но малко, колкото да се каже, че имаш някакво повишение. Усетиха, че много от служителите им се местят в други фирми. И все пак, на пазара те са с най-ниски заплати, щом става въпрос за работа с немски език.

Забелязвам, че в този сайт предимно пишат хора, които са останали недоволни от компанията, в която са работили. Това е разбираемо - човек с добри впечатления от фирмата си е много по-малко вероятно да се сети да си изрази положителното мнение. Затова не се залъгвайте по негативните отзиви.

Аз, като бивш служител, останах с впечатлението, че те са много коректен работодател, и проблемите, които при мен изникнаха и ме накараха да напусна, са свързани с качеството на системите, на които се работи.
Няма нищо друго, от което бих могла да се оплача, началниците са пълни с разбиране и уважение, колегите са готини, няма нужда от всичкия този хейт.

Съжалявам всеки, който се излъже да почне работа в тази “фирма”.