Региоком България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189&markers=Варна,Район р-н Младост, БУЛ. СЛИВНИЦА, 189

Региоком България ЕООД

До коментара от 05.05.2021:

Сякаш визирате новото бужу- офисът на бургаските гларуси,
или се лъжа?

Загуба на време, нерви и усилия. Не си заслужава! Липса на визия и идеи за развитие. Пълно отсъствие на комуникация между консултанти и меринджеи. Големи обещания и безкрайна некомпетентност от страна на ръководния състав. Смешно заплащане. Несъвместимо бъдеще. Логична раздяла.

Да, нивото на немски е високо.Чуват се грешки тук-таме:)
Има обучение, което продължава повече от месец и след това има помощ.
Но курс по немски няма. Обяснява се само определена терминология, необходима за работата.
Успех!

Здравейте! Искам да попитам дали се изисква високо ниво на Немския? Ако не дали обучението е достатъчно? Не съм напълно сигурен в немския си, затова искам да чуя вашите мнения...

Да напиша и аз своето мнение. Мисля, че е нормално да има различни отзиви, когато в една компания работят стотици или хиляди хора. Всеки има различни очаквания.
Аз вече имам опит и от друга фирма в бранша и мога да кажа, че като цяло съм доволен - добро отношение от страна на мениджмънта и супер колеги.
Работата във варненския проект е интересна и сравнително спокойна. Трябваше ми повече време да навляза в началото, но сега съм ок и си стигам таргетите за бонуса.
Има доста интересни мероприятия и придобивки. Не че това е най-важното.
Работно време - добро, уикендите са фри, заплащане - средно за бранша.

Ако искате да работите на телефон и да вадите пари, зарежете тази фирма. Тя е най - последната на пазара, от всички плаща най - зле, най - слаб мениджмънт и съответно цели и бонуси трудно постижими. Отделно че потъват пари и работни времена. Дали се лъже или се греши, все сте на минус.
Единствено сме стриктни към ходенето ви до тоалетна.
Иначе млади хора, хубава среда, но зачернена с интриги и лъжи.
Фирми за хора с език, бол, от Хюлет Пакърд до Сайтел. Тази няма да се оправи. И немския мениджмън е побългарен.

Бях support в проекта "Deutsche Telekom", занимавах се с IP диагностика и продажби на пакети.

Преди да кажа негативното, бих искал да кажа хубавото.
1. Колегите ще ми липсват. Те са едни готини хора.
2. В сградата беше чисто, в хладилника винаги имаше мляко и в шкафовете винаги имаше хубаво кафе!
3. Гледката от работното ми място (с изключение на последният един ден) беше абсолютно невероятна

След по-малко от шест месеца дойде нов мениджър (СТЕФАН) и реши да ме сложи да седна на място на което не искам. Сложено в краят на залата, където даже прозорците не са достатъчно големи и дърпаха едни подвижни стени между нас и между другите в залата, все едно ни затваряха.

Това се случва дни след като наемат нови служители.

Преди това бях седял до голям прозорец с изглед към планината, бях на това място близо шест месеца и бях щастлив. Ах, гледката беше невероятна!

Реших да питам този мениджър (СТЕФАН) защо го прави и той каза "Защото аз така казах" и аз го питах "Не се ли интересуваш аз дали искам да седна там? Това може да ме накара да напусна" и той каза "Можем да подпишем документите веднага"

Реших да си замълча, седнах си на мястото кротко. СТЕФАНИЯ и МАРТИН които бяха нещо като малки шефове. Не правят нищо по цял ден, но нямат титлата на мениджъри решават изведнъж да се държат лошо с мен като ми правят забележка защо съм станал от мястото си за 30 секунди, при положение, че работим от близо шест месеца и съм го правил 1000 пъти, не е кой знае какво престъпление.

В този момент аз решавам да напусна сградата.

СТЕФАНИЯ ми каза "Кучето според тоягата" когато си говорихме за колегите и за тяхната дисциплина.

Аз правя по 10-16 продажби на ден, ВСЕКИ ДЕН (някои не правят и една на месец) и тези продажби останаха неплатени след като аз напуснах.

Благодаря Ви,
- А. Иванов
IP Диагностика и продажби

Доста съм разочарована от фирма Региоком!Отношението е неуважително,несериозно и недопустимо!Не си губете времето!

Много добри условия и бонуси, а гледам една и съща обява я пускат от миналата година всеки месец до сега за Велико Търново. Е, толкова ли няма кандидати за супер привлекателните ви заплати. Аз като безработен в Германия ще вземам повече пари, отколкото, ако се бъхтя в Региоком. И това било немска фирма.

Да, наистина ги поемат, ако живеете на повече от 10 км от съответния град и до 50 км в посока.
За по-опитните служители има и опция за хоумофис.