ИНФОРМАТОР ББС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИНФОРМАТОР ББС ЕООД

По принцип се радваме на забележки и предложения, свързани с качеството на продуктите и услугите ни. Начинът е да ни напишете писмо или да ни се обадите по телефона. Анонимните коментари в този сайт не взимаме под внимание.

Тъй като не знам по какъв друг начин да направя забележката си достъпна за въпросната фирма, пиша тук - гледам, че се следи от самата фирма.

Не е необходимо да сте служител в тази фирма, за да забележите едно много лошо нещо - че информацията в справочника Ви е остаряла и неактуална. Много от фирмите в него не съществуват и/или са недостъпни на посочените контакти - закрити телефонни номера, нефункциониращи имейли, които се връщат обратно, и прочие.

Ясно е как се работи във фирмата, ясно е и как се управлява - неефективно и неефикасно. Като справочника. Прави много лошо впечатление, съжалявам. Като повечето български фирми.

А би могъл да е много полезен този справочник, който е добра идея.

Може ли малко информация относно позицията Търговски представител за гр.Пловдив.Работно време,заплащане и т.н.

Скъпи Данчо, дори и тук пишеш с правописни грешки.Чак ме е срам вместо теб.От 10 години работя в тази фирма и мога да кажа, че по-коректен работодател не съм имала.Жалко е, че след като не успя да се справиш със задачите си, ти седиш тук и пишеш глупости.Намери си работа, вместо да си измисляш.Не всеки може да продава реклама, не се обиждай.Добре, че още няма сайт за некоректни служители - и управителите на фирми щяха да се радват да знаят кого всъщност наемат на работа.

Искъм да отбележа, че този сайт е създаден за да се описват в него положителни или отрицателни мнения за работодателите в България.
За съжеление по често българският работодател е нелоялен към подчинените си служители пък ако ще и работници, както вие се изразихте по- долу.
Нелоялен работодател е собственика на Информатор ББС ЕООД, които пуска трудов договор на 5 месец от постъпването на работа, за нелоялен се смята и този който не изплаща ИЗРАБОТЕНО месечно възнаграждение, и отказва да върне трудовата книжка на вече бившия служител.
Пожелавам ви бизнесът ви да е успешен и да не ви се налага да търсите работа като "РАБОТНИк" да четете внимателно bgrabotodatel.com за да не ви се случи на края на месеца да се приберете вкъщи без заплата .От личен опит ви казвам че чувството е доста неприятно.
А това доколко е кфалифициран даден "РАБОТНИК" бива го или не се разбира на първия месец а, не когато дойде време за заплата, мисля че това е грешка на работодателя а, не на служителя!
Поздрави: бивш СЛУЖИТЕЛ.

Никак не съм съгласна с анонимния Йордан Божинов, направил този коментар. То няма кой друг да си. В София бяхте двама :-). Аз лично си получавам всичко. Изгониха те защото не ставаш. Просто го приеми и продължи напред!

За тези които не знаят какво е да работиш в ИНФОРМАТОР! Измислена фирма с некоректен шеф. Малко е да се каже, че е мошеник.Подписваш договор на минимална заплата, другото което ти е обещано не го получаваш. Ако си го поискаш ти се отговаря, че не си го заслужил или си много нахален. И всичко много добре е подплатено документално, за това много внимавайте какво подписвате! Информацията се подава избиратерно! Добрите факти се изтъкват, а лошите се премълчават. Така го е измислил гн. Анри Исаков.
Съвет: Намерете си сериозна работа! Не си губете времето в ИНФОРМАТОР или НИВО (старото име на фирмата и за нея има коментари тук)! Ще останете разочаровани!

тъп коментар от някой уволнен

Ужастно некоректна фирма по отношение на заплащане. Пари малко и ненавреме, нерви много. Не се лъжете да почвате там.