Силвер Стар Логистик /img/frontend/nomap.png"

Силвер Стар Логистик

Ами ето върнах се преди 2 месеца вече,но фирмата още не ми е платила,а и няма намерение да ми плати.Сега се съдим за тези пари.Това е положението на меж.шофьори.

Здравейте,искам да споделя своето мнение относно фирма СИЛВЕР ТРАНС ЛОГИСТИК ООД,централният им офис се намира в Самоков,но имат офис и в София на 2 етаж в Централна гара.Какво да ви кажа работих с тях само 1 месец(такава ни беше уговорката)когато реших накрая да си искам парите(тука е така трябва ние да си ги искаме като просяци)отговарящият беше изключил телефоните си.Освен това самата фирма работи към френската КОКЕЛ.НАДЯВАМ СЕ КАТО СЕ ВЪРНА ТЕЗИ ДНИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДА СИ ВЗЕМА ЗАРАБОТЕНОТО.Къде е уважението към нас шофьорите които с риск за живота си караме по чужди пътища,скъпи работодатели,но това е България,мисля че тази държава никога няма да се оправи.Отчаен съм.