Рейвън Консултинг /img/frontend/nomap.png"

Рейвън Консултинг

2 точки от 1 мнение

Рейвън са фирма която си мисли, че предоставя консултантска дейност по европейски проекти.
Екпът е некомпетентен, меко казано. Нямат професионално отношение към работата и към клиентите си. Държат се нагло. Не спазват сроковете на работа, което при европейските проекти е от изключително значение. Не умеят да работят с word и excel, което води до множество грешки и неточности по документите изготвени от тях. Това т своя страна генерира допълнително работа. Не планират добре разходите си, което води до проблеми с отчитанията по проектите.
Общо взето да се работи с тях е доста проблемно, изключително времеемко и каляващо нервите. Голяма част от работата която им е възложена по договор не я вършат. Налагало се да е им се чете инструкцията по проекта, за да може да се запознаят с това което трябва да свършат. Както вече казах документите са им пълни с грешки, което освен допълнителна работа, товари и с допълнителен разход на хартия (а това е много).