ПРОГРЕС КОНСУЛТ /img/frontend/nomap.png"

ПРОГРЕС КОНСУЛТ

страницата им е

каква е тая страница, която сте дали тук?!

Преди време бях кандидатствал по обява, на която не беше обявен работодателя
Очаквах като ми се обадят да ми кажат кой е и да реша дали поддържам канидатурата си
След като ми се обадиха от Прогрес консулт ме поканиха на интервю в София (жимея в Бургас)
Попитах коя е фирмата и не очаквах да не ми кажат, все пак не мога да тръгна за София ей така без да знам къде кандидатствам
Бранша за който кандидатствах ми беше познат
"Работодателят не иска да казваме името му"
Направо се втрещих
Питам ги: "Нали не си мислите че ще бия 800км ей така без да знам къде отивам
Казах им, че имам покана от друга агенция, която се беше постарала да ми направи покана 1 страница и да ми даде план на цялото интервю
- тест, делова игра и интервю, всичко по часове
Звъняха ми поне 5 пъти, накрая даже бяха съгласни да ми платят пътните, както правят в сериозните фирми :-))))))
До последно не ми казаха ичето на фирмата и ги отсвирих :-))))
Някои са родени да са аутсайдери :-))))))))))

Фирмата вече се казва ПроХюман Груп, може би по този начин бягат от лошата си слава.Аз не мога да дам оценка на тях като работодател, но като консултанти са наистина ужасни (затова съм поставила оценка само на уважението) и не мога да ги препоръчам на никой.

Мисля че нивото, като цяло на работата на служителите е много ниско. Изключително неориентирани, грешат относно на това за което кандидастваш и на това какво предлагат като свободна Позиция. Аз съм разочерован от тях. Ангажират те да се разхождаш по няколко пъти без разултат. Кандидастваш за една позиция, след като минеш през всички тестове и интервюта, на интервюто с работодател се оказва, че позицията е съвсем друга. А същевременно за позицията която си кандидаствал продължава да се актуализира. Не знам дали си заслужава да си губим времето по този начин.

За 7-ше лева е истина - и от мен ги взеха преди доста време. По-миналото лята. От тогава обаче ни вест, ни кост- хората просто разчитат на нашата наивност.

Да така елАз се регистрирах-ноември 2006.До сега не са ме извикали за интервю още.Плащаш за снимка и понеже имаш нужда от работа си даваш въпросните 7 лева с надежда.Не им вярвайте!!

Тази фирма работи като HR и взима незаконно пари от кандидатите за работа под предлога, че им трябват за снимка. Сумата е малка - 7лв. Правят ви снимка с някакъв цифров фотоапарат и после обясняват, че сумата ще бъде използвана за "заплащане на програмисти, които ще вкарат снимката в техния софтуер за обработка" - абсолютни глупости. Така успяват да заобиколят закона много успешно. Карат те да подпишеш и декларация, че ти по желание си ги дал тези пари.