Юрокор /img/frontend/nomap.png"

Gay friendly company, nice atmosphere, relax and fun in the office :). If you are from Belgium or from Netherlands, you are welcome :) Flight tickets, relocation and a lot of new friends are waiting for you. This is the company where even if you are in Bulgaria, you'll be accepted better than in your own country. It's easy to become a part of the company, if you are native speaker. Born in Brussels or Ghent, you don't have to prove anyone your language knowledge and competencies or to show your school diploma. Written French and Dutch are not mandatory, so you will progress quickly and soon you'll have the chance to become expert or senior agent. Because you are native and native speakers matter in Euroccor :)

Only 1 word: horrible!!!

Работих за фирмата почти 20 месеца в два различни проекта. Доволна съм. Коректен работодател, отлично ниво на мениджмънта, интересни проекти и прекрасни колеги. Горещо препоръчвам - не се колебайте, ако вече са ви направили оферта.

Привет,
Като служител, който работи във фирмата вече 4 години искам да споделя, че фирмата се отнася много коректно към служителите си. Лично аз никога не съм имал проблеми със заплатата и никога и при никакви обстоятелства не съм чувал фирмата да реже от твърдо договорената заплата. За мотивиране на служителите има бонус системи, които са различни за различните проекти. Ако си мотивиран, коректен и си постигаш таргетите, взимаш бонус. Ако системно не си постигаш таргетите и не се справяш със задълженията, разбира се, че има последствия - това е абсолютно нормално, но те не са свързани с рязане на възнаграждения.
Ако кандидатствате по Sales проект, разбира се, трябва да умеете да продавате или поне да имате желание да се научите.
Иначе работната атмосфера е изключително приятелска и позитивна, организират се рзлични забавления, тийм билдинги, обучения, събирания и т.н. Плащанията са винаги навреме, овъртайма и работата на празници също се заплащат според закона. Осигуровките са на пълната заплата,има също възможност за израстване, ако човек е инициативен и коректен.

Поздрави и успех!

Привет, заплатата е 1450 лева, като няма начин на края на месеца да си с чиста заплата, защото ще излезе, че не работиш правилно и не си достатъчно амбициран да продаваш замразени продукти по телефона.Има неустойка при напускане преди края на пробния период, който е 6 месеца, разгледай малко мненията и ще си направиш оценка за какво става въпрос, докато аз работех там обстановката беше наистина доста потискаща, защото след приключване на най-силния проект и съкращаването на хора изкочиха с проект за продажба на замразени храни по телефона, ако превеждането на време на заплата през 2016 година е достатъчно силен довод за стабилна работа в София, здраве му кажи.

Може ли да ме ориентирате за заплати по новите проекти от 2016г с френски? Интересува ме само твърдата заплата (бруто или нето) без евентуални бонуси.
Има ли уловки в договора за изпитателен период както при 60К (неустойка при напускане преди първите 4 месеца)?

Работих във фирмата от 2012 до 2015 в един от най-добрите проекти и през тези 3 години бях доволна от условията и отношението на работното място. Хората, с които имах възможността да работя (колеги, ниво team coach и project manager) бяха изключителни професионалисти, мога да кажа същото и за момичетата от HR отдела. Атмосферата е по-скоро приятелска и не толкова официална, а натоварването и обемът работа са различни във всеки проект. Заплащането беше изключително добро, така че ако имате отлично ниво на някой чужд език, не се колебайте да пуснете едно CV.

Като дългогодишен служител мога да кажа, че съм доволна от заплащането и навременното превеждане на заплата и аванс.
Работата е динамична и разнообразна.
Наемат се хора, които без никакъв опит и дори без добро ниво на чужд език, получават възможност да бъдат обучени да изпълняват работата си с максимално качество и ефективност, което е добро дошло за всички бъдещи работодатели. Дисциплината и мотивацията са задължителни.
Проектите се разрастват, което дава възможност за професионално развитие.
Има стремеж от ръководството да запази всички служители, както и социален подход.
Традиционно се организират фирмени събирания и благотворителни инициативи.

Заплащането е много добро, заплатите се превеждат винаги навреме, осигуровките са на пълната сума. Отпуски, болнични- всичко си е според закона. Възнаграждение по празниците, овертайм също. Аз лично съм много доволна, никога не съм срещнала лошо отношение. Ако работиш съвестно и не се скатаваш, всичко си е ок. Работя тук от няколко години и никога не съм имала проблеми.

Фирмата е подизпълнител на белгийската компания Rossel Group. Отношението им към кандидатите за работа не е никак професионално.
Първо се подписва договор с ELLITRO, който подбират персонала. Аз кандидатствах за проект с руски език и ме одобриха. Преминах две интервюта, едното в офиса с HR и второ - по телефона. Казаха ми че трябва да започнем на 08.04.2015 и се съгласих. След седмица ми се обадиха, че ще започнем по-късно - на 22.04.2015, защото нямат преподавател, който да ни обучава, но искаха да подпишем договора предварително. Отидох и подписах договора, после ми показаха офиса в Младост 1: нищо особено, кръгли бюра с прегради с по 4 работни места и нещо като кът за отдих с два стола и микровълнова печка в единия ъгъл на помещението. Подписах и мислех, че всичко е наред, но на стартовата дата ни събраха и ни обясниха, че отново няма кой да ни обучава. Помолиха ни да подадем молби за неплатен отпуск, докато чакаме да се появи преподавател. Кой започва работа с неплатен отпуск от първия ден?!
Преподавател не се намери до днес, при положение, че бяхме съгласни да ни обучават дори на английски, но да започнем работа. Вместо това ни прекратиха договорите "по решение на работодателя в рамките на изпитателния срок", т.е. излиза, че ние не сме се изпълнили задълженията си, а не те техните.
Не проумявам как може да търсиш хора да работят по проект и да нямаш квалифициран преподавател, който да ги обучи. В коя фирма е нормално да планираш някаква дейност без да разполагаш с основни неща?
Мотаха ме повече от месец с извинения и усуквания и мно-о-о-го съжаляваха, че нещата не се получили, уж се случвало за пръв път. Дълбоко се съмнявам, че им е за пръв път, но както и да е...
Един съвет - НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТАЗИ КОМПАНИЯ! ТОВА СИ Е ЧИСТА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И НЕРВИ.