Пропийпъл /img/frontend/nomap.png"

Пропийпъл

Карам 2-та година в компанията. Започнах като Jr QA, след което преминах в Automation Engineer

Като цяло съм много доволен от компанията. Бачкам доста, но винаги съм чувствал, че резултатите ми са забелязани и трудът - оценен.

Работи се по интересни проекти предимно с Drupal с дълготрайност от около година - така че няма да бъдете забит в правене на едно и също до живот както се случва в някой фирми.

Компанията притежава много силни кадри във всичките си отдели и ако искаш да научиш нещо винаги си добре дошъл. Дойдох в компанията с набор от теоретични знания и благодарение на екипа успях да ги приложа на практика както и да ги подобря.

За 2 години във фирмата не съм изпадал нито веднъж в някоя интрига или сериозна караница. Винаги в екипа ни е царяла готина, приятелска атмосфера.

Обстановката е свежа, има доста удобства относно време и място на работа, напитки и развлеченията в офиса са супер.

Фирмата предлага условия за развитие, ако има желание от страна на служителя за някакво обучение се намира начин. Колегите в по-голямата си част са уникални хора. Мениджърите са винаги на линия за да помогнат. Случва се да се наложи малко повечко работа на един път но няма перфеткни неща. Като цяло съм повече от доволен.

Като настоящ служител в компанията съм доволна от условията и средата.

Компанията се грижи за хората си. Дава ни се възможност да се развиваме. Има вътрешни и външни обучения изцяло покривани от фирмата. Отдадоха ми се възможности да пътувам в чужбина по няколко различни големи проекта.

Проектите, в които участвам са интересни и предизвикателни. Работя с международни екипи, което ми дава възможност за развитие на различни умения и качества.

Колегите са най-приятната част. Много са подкрепящи и правят атмосферата в офиса много приятна.

Работих във фирмата около година.

Лоша дума не мога да кажа.
Департмънт мениджъра добър човек, отговорен и приятел.
Колегите 6+!
Работа колкото искаш! Овъртайм също. Но е платен! И е ту по желание ту по задължение.

Зазплащането в сравнение с други фирми в София е над средното ниво.
Възможността за развитие е налична. И професионално и в личностен план.
Учи, подобрявай се, работи - ще бъдеш възнаграден.

Не работя от край време във фирмата, просто исках да постна този отзив, защото останал доволен от времето прекарано там и бих препоръчал на всеки фирмата като добър работодател, работещ на проекти на международно ниво.

Става, докато си студент.

Има ли някой който да предостави информация за тази датска компания като плюсове и минуси? Фирмена сигурност, кариерния път на програмиста, инвестира ли се в служителя, заплати, отношение, работна обстановка, колеги и прочее?