Провидент Файненшъл България

Възмутена съм от бездушното отношение на служителите,представителите на фирмата!!!

Аз в момента работя в тази компания. Учудена съм от негативните коментари, защото стандартите на компанията са доста високи по отношение на служителите на граждански договор. Това е работа, пряко свързана с личните качества на всеки кредитен консултант. Няма ограничение за дохода, но компанията дава реални възможности и подкрепа именно за тях, за да могат да получават нормално за страната възнаграждение. В офис Русе работят повече от 40 кредитни консултанти, някои от тях са на повече от година. Заповядайте при нас, заредени с много желание за работа и съм сигурна, че ще останете. За хора, които са по-самостоятелни, обичат да разполагат с времето си и сами да го организират, работата ще носи доход и удоволствие.

1 точка

Това, че клиентите закъсняват не е проблем да ги изчакащ, тъй като имаш интерес било то да попълниш документи за договор, било да им събереш вноската . Но, когато те поканят на интервю и висиш 15-20 мин през които никой не ти обръща никакво внимание да пита какво чакаш и като кажещ,че си поканен за интервю за работа като кредитен консултант отминава и накрая се прояви прословутия мениджър развитие и не може да ти отговори на конкретни въпроси свързани с работата , тогава това е меко казано неуважение.Първо неуважение към самият него , че като мениджър не е наясно с основните въпроси свързани с работата на хората , които трябва да ръководи и второ неужение към човека , който го чака и накрая установява, че даденият мениджър , не е добре запознат с всички основни характеристики на хората , които трябва да ръководи.
НО ДА НАПЪЛНО ПРАВ СТЕ ( СТАВА ДУМА ЗА НАСТОЯЩИЯ СЛУЖИТЕЛ С МНЕНИЕТО ПРЕДИ МОЕТО) , ЧЕ ТОГАВА ТАЗИ РАБОТА НЕ Е ЗА МЕН . ТАКА Е ВСЕ ПАК ВСЕКИ ЧОВЕК
( ИЛИ ПО-ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ХОРАТА ) СЕ СТРЕМЯТ ДА РАБОТЯТ НА МЯСТО , КЪДЕТО ГИ УВАЖАВАТ , ОСВЕН ОСТАНАЛАТА ЧАСТ ОТ КРИТЕРИИ КАТО ЗАПЛАЩАНЕ И РАБОТНО ВРЕМЕ.А КОГАТО ТАКОВА ВПЕЧЕТЛЕНИЕ ТИ НАПРАВЯТ ОЩЕ НА ПЪРВОНАЧАЛНИЯ ЕТАП (ОЩЕ ПРЕДИ ДА СИ ПОСТЪПИЛ НА РАБОТА), ТО ТОГАВА КАКВА ПРЕЦЕНКА МОЖЕ ДА СИ ИЗКАРА ЧОВЕК И КАКВО ЖЕЛАНИЕ ДА ИМА ДА ЗАПОЧНЕ РАБОТА В ТАКАВА ФИРМА.
ИЗКАЗВАМ САМО МОИТО ВПЕЧЕТЛЕНИЯ И МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА - АЗ ЛИЧНО СЕ УБЕДИХ , ЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА ЗАПОЧВАМ РАБОТА ПРИ ТАКЪВ РАБОТОДАТЕЛ.
Разбира се всеки сам, може да си изкара за себе си преценка и състави мнение и прецени дали да работи там или Не .

Щом ти е проблем че си чакал 15 мин може би не си за тази работа - клиентите също не са много точни

Сега видях, че са писани коментари за Провидент , които вероятно са написани и от самите служители там. Значи, реших да кандисатствам за кредитен и понеже съм от кв.Суха река, съответно ми казаха че мениджъра развитие , които отговаря за района ще ми проведе интервю.
Това стана в началото на миналия месец.Подадох си документите по email, както написах по-горе, обадиха ми се от Централата им и ме поканиха на интервюто.Дотук добре и какво последва:
1.Отидох в офиса им до метростанция Хан кубрат , където един едричък господин,които явно посреща посетители ( нямам педстава) ме пита кого търся, а аз му отговорих че съм на интервю.Интервюто ми беще за 15.00 а т.нар.мениджър развитие дойде едва след около 15-20 мин след това . Да кажем ок случва се наложило се е да закъснее, после почна да ми разказва как трябва да работа няй-малко 15 часа седмично и за двете основни обучения първото в началото , а второто след три седмици,как щяло да стане това основен бизнес за мен и тем подобни.

При въпрос , горе долу, каква е сумата, която мога а изкарвам седмично ми се отговори, че това не може да се каже в момента ,зависело от много фактори.След което при друг относно данъчната декларация , пак ми се даде уклончив отговор,че то тези неща аз да си ги оправям сам, но не може да се дде разпечатка а се давало служ.бележка за НАП.
Беше важно да се каже , че трябва да рекламирам и ще успея , след което се осведомих,че т.нар високо заплащане на седмична база не е повече от 10 лв , като за нов договор се получават около 20 лв. но чак след три месеца и обучение , може да се сключват договори , не преди това .
И не знам сами си преценето аз лично съм крайно разочарован, освен от отношението на служителите там, и от мълчачнието по такива съществени въпроси като заплащане и данъци .

За мен е меко казано несериозно уж такава реклама , за супер условия , а в действителност разликата от рекламата е огромна. Както и да е обадиха се де , след 7 дни да кажат , че съм одобрен за кредитен експерт, но предмисълта , че ще обикалям като луд няколко часа вечер стари клиенти в началото да им събирам вноските и ще взема 10 лв седмично извинете и се отказах

В колцентъра е якото парти...колегите са страхотни, условията също. Осигуряват на пълна заплата. Имамме колеги на половин работен ден, и става и за студенти. Заплатата е тайна като навсякъде а аз играя по правилата тъй че ...

Здравейте, попаднах на обява за работа на позиция Оператор контактен център в фирмата. Прочетох досегашните мнения, но никъде не видях някаква индикация за финансовата част. Та как е заплащането? Има ли някой наблюдение на тази позиция? Как е работата? Благодаря предварително.

Здравей те,като заплащане който работи получава добър доход,но за съжаление интриганти,двуличници,завистливи и алчни сме българите.Когато има такива хора в един екип работата не върви.И да прецакват хората като си тръгват не им дават парите който са изкарали,но не мениджърът развитие е виновен за това,а по-главни хора.На който мога да кажа халал да са им тия пари,пари се изкарват!Така че внимавайте!

здравейте
аз   съм бивш служител на тази фирма искам да ви кажа че аз работих шест месеца и наистина които си постигнеше целите получаваше добри доходи но от началото на тази година смениха мениджмънта и повечето от старите консултанти трябваше да си ходим независимо че шест месеца изпълняваме целите на мениджъра бизнес развитие за да стане на постоянен договор и след това да ни махне.За сажаление мисля че фирмата започва да се побългарява което не говори добе за неялно животът продължава.даже като напускаш те заплашват с дела и се опитват да не ти дадат парите котоси изработил типично по български.запомнете скъпи консултанти че всичките ви доходи зависят отмениджъра бизнес развитие

Каква е твърдата заплата на мениджър развитие ? Разбрах,че има бонусна схема, но  е важна и първоначалната заплата.