ДЕКАТЛОН БЪЛГАРИЯ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Олимпийска&markers=София,ул. Олимпийска

ДЕКАТЛОН БЪЛГАРИЯ ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Фирмата е страхотна, но това е защото е френска. Времето прекарано във фирмата беше изключително напрегнато и не толкова заради работата, а заради отношението на управителя в Бургас и хората които толерира(подмазвачи, които те чакат само да сгрешиш, снимат и пращат на управителя). Давайки всичко от себе си е имало два или три пъти браво от управителя. През останалото време казва, че не работим достатъчно. При положение,че във останалите магазини в България самите магазини изглеждаха много по зле. Момичето което назначи за оперативен лидер, няма качества за такъв (същата която клюкари за всичко). Управителя също говори зад гърба на всеки(лично съм бил свидетел) И при забележка към него от моя страна, последваха куп нападки и лошо отношение. В единия момент казва на някой,че е страхотен и че има качества, след това казва че няма никакъв потенциал. За него и за голяма част от управителите в Декатлон България,потенциал означава;лицемерие, подмазване и повтаряне като папагал на техните думи. Казват ти да споделяш идеи, но си използват само техните. На интервюто ти се казва какво ще вършиш и какви са ти задълженията, после те ползват за хамалин. И когато не ти стигне времето защото имаш 100 задачи, получаваш изречение "ТИ НЕ СИ ДЕКАТЛОН". Съжалявам за хубавата фирма,че един управител може да остави такова впечатление.

Здравей те. Искам да искажа своето разочарование към Декатлон и по точно Декатлон Подуяне. В началото бяха обещания за развитие, търпение, откритост и накрая нищо от това не беше вярно. В лидерския екип има доста скрити решения вземайки се на база лично отношение. Наемат те на работа и преди изтичане на 6 месечния пробен период намират или по точно създавам конфликтна ситуация за да може след 6 месечния период да не те наемат, въпреки показаната мотивация и упорита работа.

Здравей те
Някой да има информация относно магазина във Варна ? Заплащане, труд, отношение и т.н.?

Здравейте интересува ме актуалното мнение за тази фирма? В смисъл като работна среда,заплащане и тн

Чуждестранна фирма с идея и замисъл. Но истината е, че ръководните лица далеч не са наясно как се менажира тя на практика. Едни работят за сметка на други. Пълен хаус и анархия на едни млади хора. Персонал натоварен с хиляди отговорности без яснота какво се очаква от тях. Непрекъснато текучество на хора, защото на никого не му пука за хората. Млади лидери, твърде повярвали си и решили, че са непогрешими. В същност малоумна работа, но много напрегната.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте , аз съм бивш служител на Декатлон. Искам да предупредя всеки които изобщо мисли да започва работа там ДА НЕ ГО ПРАВИИ. В Тази компания толерират мързеливите и некомпетентни хора , лицемерието е на висша степен . Управителите и мениджърите по магазините са комплексирани и лукави хора , не започайте там освен ако не сте мазохисти !!!

Не плащат извънреден труд, забравят да ти го въведат редовно. Има разлики в заплатите на служителите. Постояно имаш нощни смени, които не ти казват в началото. След това решават да се гаврят с теб и поетапно да ти обясняват рамката на фирмата. Няма такава отврат. Не започвайте работа там, ако цените себе си.

В Декатлон Бургас се работи в палатка, за което управителят твърди, че това е единствената в света. Просто няма други малоумници, които да не могат да си отворят магазина повече от година. В палатката е много горещо и не се издържа. Мъкнеш колички по цял ден от склада, който е в Мола. В склада е тъмница и там се работи с челник. Работиш за 800 лв и не знаеш в кой момент ще те уволнят или ще ти намалят часовете. Работиш на хиляда места и вършиш толкова много неща, които искат от теб да научиш за една седмица. Отношението на така наречените лидери към служителите е много лошо. Все за нещо те хокат и се оплакват, че не работиш. Не започвайте работа там.