магазини Немски Център /img/frontend/nomap.png"

магазини Немски Център

Работих в склада преди време,управителя беше един неграмотен човечец от Кърджали на име Костадин,толкова неук човек който не може да пише правилно на български дори не бях виждал,неразбиращ от работата си ,обградил се с хора от неговия край които постоянно прикриваше пред шефовете.Правеха си някакви далавери с 2 от работниците Иво и Мето . Ако си от неговите хора няма да вършиш нищо и ще те прикрива ако направиш гаф.Постоянно търсят хора защото ги лъжат с заплащането,договаряте се на едно ,а получаваш друго.Фирмата често търси и продавачи за магазините си ,даже там май всяка седмица под различни имена Суит ,Ахат,Агата трейдинг и други производни с трейдинг. Абсолютна шуробаджанащина ,ако ви се представят под някое от многото си имена,а накрая ви кажат че ще работите в магазини немски център където нищо не е немско да си знаете ще бъдете жестоко излъгани и изиграни,и най-вероятно няма да ви платят всичко.Всеки сам да си прецени дали иска такава работа,те често пускат обяви,даже много често.

Преди близо две години имах неблагоразумието да започна работа в тази фирма като Оператор Въвеждане на Данни. Разбира се още от първата седмица започнаха номерата.. В договора ми пишеше "Продавач-Консултант" и аз им казах, че продавач не съм и няма да бъда и да го променят. Промениха го те, но така все едно ги карам нещо ужасно да направят. Аз нямам наблюдения за отпуските и да са ми удържали някакви пари, защото не издържах повече от 2 месеца на това място ! И е факт, че там си е шуробаджанащина .. Единия братовчед на другия, третия приятел на не знам си кой и т.н. И си правят, квото си искат и всички се мислят за шефове !! Лично аз напуснах точно заради това. Момче на 18 понеже бил работил вече 1-2 години и си мисли, че може да ми е шеф и да ми нарежда като видимо, няма нито качествата, нито мозъка да го прави. Аз вкарвам някакъв нов начин за работа, по-бърз, по-практичен, той се пули насреща и чак тон повишава, колко е грешно !! Съвет от мен, НИКОГА ама НИКОГА не започвайте работа в тази фирма :)

С 3 думи-МНОГО ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ!!!Постоянно търсят хора под различни имена на фирмите си.

Много лошо отношение и заплащане,за 6 дневна работна седмица от по 10 часа.Постоянни интриги и никакво развитие,постоянно грешно завеждане на стока от склада за която ние плащаме.

Поредната измама работиш като вол 6 дни в седмицата постояно те нахокват, с 5 дни годишен отпуск а януари те пускат през ден да почиваш за да не плащат надницата ти, от склада завеждат стока за да не излизат ревизиите .

1 точка

Поредната измама работиш без пари постоянно те нахокват с 5 дни отпуск, а януари те пускат да почиваш през ден за да не плащат, завеждат ти стока от склада за да те набутат.

Жалка фирма постоянно търсят персонал,уж все е много зле положението а шефовете само по екскурзии.

Защо не казвате как се държи с работниците управителката Кики постоянно обижда. Фирма в която нямаш развитие ,600 лева заплата, удръжки заприходени от склада, с платен отпуск 5 дни на всичкото отгоре част от управата в магазините и склада крадат а ние плащаме за липсите.

1 точка

Фирмата плаща да се изтриват негативните мнения за тях. Всичко е вярно което пишат хората. Който иска да бъде измамен да заповяда!

Изкам да изкажа мнение за тази верига магазини. Като  клиент бях горе - долу доволна. Но един ден кандидатствах за работа там и в момента много съжелявам. И така на кратко : Отидох на интервю и ми казаха че ме взимат на работа . Казаха ми че ще имам няколко дни обучение , което се заплашта по 10 лв. на ден. Първия ден ме изпратиха в един магазин. Казаха ми да раздавам брушури , да поздравявам хората и да разгледам асортимента. Всичко беше ок с изклучение , че десет часа не можеш крак да подвиеш. На втория ден ми казаха да отида в друг магазин от веригата а там понеже беше в центара имаше цял ден толкова работа , че даже и да хапнеш неможе. Но както и да е и така цял ден в съвсем друг магазин от предишния и пак същтите задължения. И така след обяд когато вече работата одтихна доиде един господин даже не благоволи да се представи. И така той ми каза , че са ме наблудавали на камерите и че не съм се справяла с работата. И ми подхвърли като на просяк двайсет лева. Моето лично мнение е , че магазини Ненски Център взимат хора на работа за по няколко дена и така спестяват заплати , осигоровки и се подиграват с безработните. Да знаете никой не заслужава такова отношение , защото в крайна сметка всички сме хора в колкото и лоши времена да живеем.