магазини Немски Център /img/frontend/nomap.png"

магазини Немски Център

Преди близо две години имах неблагоразумието да започна работа в тази фирма като Оператор Въвеждане на Данни. Разбира се още от първата седмица започнаха номерата.. В договора ми пишеше "Продавач-Консултант" и аз им казах, че продавач не съм и няма да бъда и да го променят. Промениха го те, но така все едно ги карам нещо ужасно да направят. Аз нямам наблюдения за отпуските и да са ми удържали някакви пари, защото не издържах повече от 2 месеца на това място ! И е факт, че там си е шуробаджанащина .. Единия братовчед на другия, третия приятел на не знам си кой и т.н. И си правят, квото си искат и всички се мислят за шефове !! Лично аз напуснах точно заради това. Момче на 18 понеже бил работил вече 1-2 години и си мисли, че може да ми е шеф и да ми нарежда като видимо, няма нито качествата, нито мозъка да го прави. Аз вкарвам някакъв нов начин за работа, по-бърз, по-практичен, той се пули насреща и чак тон повишава, колко е грешно !! Съвет от мен, НИКОГА ама НИКОГА не започвайте работа в тази фирма :)

С 3 думи-МНОГО ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ!!!Постоянно търсят хора под различни имена на фирмите си.

Много лошо отношение и заплащане,за 6 дневна работна седмица от по 10 часа.Постоянни интриги и никакво развитие,постоянно грешно завеждане на стока от склада за която ние плащаме.

Поредната измама работиш като вол 6 дни в седмицата постояно те нахокват, с 5 дни годишен отпуск а януари те пускат през ден да почиваш за да не плащат надницата ти, от склада завеждат стока за да не излизат ревизиите .

1 точка

Поредната измама работиш без пари постоянно те нахокват с 5 дни отпуск, а януари те пускат да почиваш през ден за да не плащат, завеждат ти стока от склада за да те набутат.

Жалка фирма постоянно търсят персонал,уж все е много зле положението а шефовете само по екскурзии.

Защо не казвате как се държи с работниците управителката Кики постоянно обижда. Фирма в която нямаш развитие ,600 лева заплата, удръжки заприходени от склада, с платен отпуск 5 дни на всичкото отгоре част от управата в магазините и склада крадат а ние плащаме за липсите.

1 точка

Фирмата плаща да се изтриват негативните мнения за тях. Всичко е вярно което пишат хората. Който иска да бъде измамен да заповяда!

Изкам да изкажа мнение за тази верига магазини. Като  клиент бях горе - долу доволна. Но един ден кандидатствах за работа там и в момента много съжелявам. И така на кратко : Отидох на интервю и ми казаха че ме взимат на работа . Казаха ми че ще имам няколко дни обучение , което се заплашта по 10 лв. на ден. Първия ден ме изпратиха в един магазин. Казаха ми да раздавам брушури , да поздравявам хората и да разгледам асортимента. Всичко беше ок с изклучение , че десет часа не можеш крак да подвиеш. На втория ден ми казаха да отида в друг магазин от веригата а там понеже беше в центара имаше цял ден толкова работа , че даже и да хапнеш неможе. Но както и да е и така цял ден в съвсем друг магазин от предишния и пак същтите задължения. И така след обяд когато вече работата одтихна доиде един господин даже не благоволи да се представи. И така той ми каза , че са ме наблудавали на камерите и че не съм се справяла с работата. И ми подхвърли като на просяк двайсет лева. Моето лично мнение е , че магазини Ненски Център взимат хора на работа за по няколко дена и така спестяват заплати , осигоровки и се подиграват с безработните. Да знаете никой не заслужава такова отношение , защото в крайна сметка всички сме хора в колкото и лоши времена да живеем.

Малко заплащане за 6 дни работа по 10 часа.Отпуска се плаща по 5 дни ,а който е по-симпатичен по 8.Възможност за развитие само за наши хора.От склада заради грешки на Ванката постояно се завежда стока по магазините,която при ревизия се удържа от работниците.