магазини Немски Център /img/frontend/nomap.png"

магазини Немски Център

Може да напишете и че плащате пални осигуровки върху заплатата,аз съм работил 17 месеца във вашата измислена фирмичка.Пишете глупости особено пък тва с ревизиите е пълен абсурд.Е назначете си КВАЛИФИЦИРАНИ тогава,да ама те искат нормални заплати.Коцето докато си организира състезания с работниците, не вижда как Павката краде, най-добрия от всички.!Изгони сто човека.!Да крадеш бельо е смешно, те си знаят кои са.!

Измамници !!!! На обявите си пишат заплата минимум 600 лева,а когато отидеш на интервю ти казват 480 / 530 лева.
Как да съм сигурна кой месец колко ще взема.
Щом лъжите започват още от обявата.Представете си,после как ще е?

Сменете си оправителката в магазина в Пловдив! Докато въпросната Емилия е управител, никога няма да имате нови кадри! Злобна,груба, лицемерна и доста често несъобразотелна с "обръщенията" спрямо персонала! Как може първите 5 дни човек да работи 11 часа за 10лв?!?!! Ненормалници! И тая 1ч почивка е не повече от 20 мин. и то ако ти разреши управителката! За всяко нещо трябва да питаш нея, дали може....!

Може да напишете и че плащате пални осигуровки върху заплатата,аз съм работил 11 месеца във вашата измислена фирмичка ,и когато излязох отпуск ми казахте че повече от 5 дни не може(всеки месец имам по 1,66 дни отпуск,който се изплаща,ако не знаете при напускане а вие и това не ми изплатихте).И да работи се по 6 дни,които никога не се плащат (извънреден труд надницата по 1,5).Можете да кажете ,че и чай с бисквити ни сервирате!!! А дори в жегите не давате да се пускат климатиците в магазините.И също че днес те прашат в един магазин утре си в друг на другия край на София и всичко си е за твоя сметка.И защо се рекламирате с 10 фирми в интернет ,а винаги става въпрос за магазини немски център където нищо не е немско???А относно за ревизиите на мен и колегите ми сте ни удържали по 150 лева,за грешно заведена стока която дори не е била доставена в магазина,а съм го чувал и от колеги и от други магазини.Нали знаете че няма вечно ДА ЛЪЖЕТЕ хората!!! Аз лично сега работя за конкурентите ви ,и тук не всичко е идеално,но поне ми плащат пълни осигуровки и не си измислят глоби за ревизии.

Пишете глупости особено пък тва с ревизиите е пълен абсурд.Ако си кадърен и работлив никога няма да те изгонят и ще си доволен много.Редовна заплата без закъснения ,20 дни платен отпуск ,който се взима на 2 или повече пъти (което е нормално, плюс това до 6 месец всеки новоназначен няма право да ползва ПО),работи се 5 дни ,много рядко се налага да са 6 ( но нали накрая ще вземеш и повече пари като саповече дните..)Управителите са най- готините,няма по стабилни в Бг от тях винаги биха ти помогнали ако могат.За работливите винаги има шанс за развитие и парите също скачат.Ако Ви се работи с хора и не Ви мързи почвайте няма да сбъркате .

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ХОРА ! Думите написани в коментарите по-долу са абсолютна истина. Едва когато Господин Хавов ( собственик на фирмата ),започне да цени многобройните си служители ,заради които има привилегията да отиде на почивка,тогава ще види и прочете добри неща за фирмата и хората в нея,и най-важното нещо за него предполагам - РАЗВИТИЕТО И.До тогава тук ще пълно с помия изсипана от хората опарили се на немския котлон.Ще присъстват постоянни обяви в сайтовете за набиране на кадри като например : Продавач - консултант - Център, ул . Георги С. Раковски 147 , от фирма ;Сема Tрейдинг ЕООД ( има и други фирми посредством които се представя работодателят).Като допълнение на написано нещата ескалират и от 5,6,7 дневната годишна отпуска(която не ти се изплаща щом напуснеш и най - безочливо се прехвърля на последващият ти работодател) , смешното заплащане на фона на печалбата на фирмата ( + изпраните пари от осигуровки и отпуски) и лошите условия за труд.Най-много съжалявам че едни от най-кадърните и способни хора там се наложи да ближат раните на фирмата и трибуквието на господин собственика.Жалко за тях,защото потенциала в тях се вижда от далече , но нежеланието им за промени и развитие ги довежда до това да им четем имената по постовете тук. Някой го направиха и сега си живеят спокойно живота ,други не са и все още бих ги приканил да напуснат и да вземат живота си в ръце!

Кандидатствах за работа като продавач-консултант по обява на фирма Лимитед трйдинг,оказва се че това са магазини немски център,но ме учуди че подписах договор с фирма Ахат и попитах управителя Станимир(собственика е друг ,но и той се казва Станимир) но не ми бе даден адекватен отговор.Заплатата която ми казаха бе 650 лева чисто,но ще ме осигуряват на минимума,е нямах избор и приех като очаквах да работя 5 дни,да но се работи по 6 ми казаха.Говорих с управителя защо не ми го каза в началото.Както и да е стиснах зъби да работя по 6 дни.След три месеца ми казаха че трябва да ме преместят в друга фирма(Сема трейдинг) по документи(фиктивно защото продължих да работя в същия магазин).Попитах защо трябва да подписвам договор че ме местят в друга фирма,пак не ми бе даден адекватен отговор.Казаха ми че собственика има 5-6 фирми регистрирани на различни лица и на няколко месеца ти сменяват фирмата,подразбрах че е нещо заради ддс.След като направих половин година започнах да замествам в магазина но заплатата ми не се промени,само ми се увеличиха задълженията.Забелязах че управителя Станимир и един друг Костадин(управител на склада) имат ключ за магазина и съм ги заварвал там няколко сутрини.Това го казвам защото правихме ревизия и имаше много липси.А в магазина имаше известен период беше повредена камерата за която известихме че не работи,и доста време не се поправи или смени.Като казаха че трябва да плащаме ревизията аз се нервирах,и разбрах от други колеги че това е стар номер на ръководството и че доста често се прави затова имало и такова текучество на хора.А ревизията се прави по безумен начин,завежда ти се стока от склада която пристига в кашони по 10-12 и ти нямаш време да я оправиш същия ден и се оказва че има не малко разлики и като се обадиш в склада ти казват че ще проверят и всичко се потулва,бяха ни изписали телевизор който не дойде ,добре че го оправиха че беше за над 500 лева.Сред хората се говори и това е публична тайна че управителя на магазините и този на склада си въртят далавери за сметка на продавачите ,след което ние плащаме ревизиите.Затова аз реших да напусна и му казах на управителя Станимир какво мисля ,а той ми отговори ,,и какво от това ,шефовете ще повярват на мен и Коцето не на тебе,,.За това към всички търсещи работа внимавайте с магазини немски център да не се опарите като мен,и да си тръгнете с половината заплата за това че някой високопоставен служител краде,а плащат работниците и никой не смее да им го каже.Успех те пускат постоянно обяви поне в нашият магазин минаха 15-16 момичета и момчета за 7 месеца в които работих.Да кажа че не ми изплатиха и дни за отпуската.Успех на всички и внимавайте за тях независимо с коя фирма се рекламират.

Е назначете си КВАЛИФИЦИРАНИ тогава,да ама те искат нормални заплати а вие издиша те в това отношение,при конкурентите ви са по-големи и сега работя при тях.Как пък всички са крадци,некадърни и неграмотни ,как пък за толкова години не намерихте правилните хора.Не се ли замисляте че проблема е във вас,в сравнение с Костадин Иванов децата от помощните училища са като професори.На всички е ясно кой злоупотребява с властта която му е дадена и изнася разни стоки от склада,пък после ,,УЖ,, липсвали. Пожелавам ви да си намерите само Квалифицирани работници които ще са съгласни да им плащате 650 лева за работа 10 часа на ден по 6 дни седмично,а не да пускате обяви всяка седмица.Дерзайте.

Съгласен съм с по долния коментар,въпросния управител Костадин Иванов е най -неграмотния и некадърен човек който познавам.Не може да сглоби един шкаф ,а има претенции,не може да пише правилно а когато сгафи започва да замита следите си за пред шефовете.А с въпросния Мето си правят далаверки,изнасят се разни неща от склада за който те имат ключове. Заприходяват се разни неща към магазините а поемат към домовете им и после ,,УЖ,, липсват от магазините а те просто не достигат до тях,и понеже нямат време да си сравнят какво получават си плащат от джоба,само на Гоце Делчев не приемат стока ако не са я проверили,там затова и липсите са минимални.А шефовете така ги устройва има няма липси те се плащат от персонала. Затова и пак се търсят складови работници и продавачи за магазините.Отделно и шуробаджанащината е много голяма,всеки ти се прави на шеф.

Аман от мързеливи и имащи голямо самочувствие служители.
Колко пари трябва да взимаш , за да буташ една количка и да събираш в нея стока за магазини( стоки тежащи по няколко грама) , колко пари трябва да взимаш за да направиш едно пале или да лепиш етикети? Заплатите в склада са адекватни на работата която се извършва.
Говорим за складов работник , не за инженер. Всяка фирма само претенции, от мързеливи и неквалифицирани работници