М - Иви 88 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Белене, ул.АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 25 А&markers=Белене, ул.АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 25 А

М - Иви 88 ЕООД

2 точки от 1 мнение

Тази фирма обаче е гнила отвътре и мирише на скапано- пълна е с двуличници а подмазвачите ги правят началници. Пълни палячовци и за всяко нещо търчат да питат шефчето. Ако сбъркат нещо им се карат като на малки деца и после са насрани. Текучеството във фирмата е много голямо и наемат непрекъснато нови хора особено при нас в производството. Гледам че и в другите отдели е същото. Интриги има във всички отдели а много помияри слухтят и доносничат. Договорите с работниците са едностранни и са както отърват на фирмата. Изобщо работната обстановка е силно отровна .
Не искам да ги гледам повече тия смешници. Намерих си друга работа и тия дни си хвърлям молбата.