Технокороза АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ловеч, ул.ГУРКО, 1, ет. 4, офис ТЕХНОКОРОЗА&markers=Ловеч, ул.ГУРКО, 1, ет. 4, офис ТЕХНОКОРОЗА

Технокороза АД

Няма такава фирма която да не дава обяснение на своите служители, нито кога ще получат заплатите си, нито кога ще бадат на работа. Ако на директора мястото нее там да го освободи. Фалирахте такъв голям завод, бесрамници. Крият се като мишки без никакво обяснение.

Това място не е за хора!
Служителите там биват третирани като животни, заключват ги и не им позволяват да си тръгнат докато не изработят стоката!
Няма условия за работа, няма работно облекло за всички, няма предпазни маски за нужните цехове, но всичко се покрива!
Собственикът е тиранин, обижда всички и налага тормоз на хората, псува заплашва и какво ли не, по груб и лош човек не бях срещал през живота си!
Всички си мълчат разбира се,понеже няма къде да работят търпят и биват наказвани и унижавани всекидневно ! Работи се минимум по 12 часа, всеки ден! Да не говорим за честите случай на злополуки,които естествено не променят нищо!
ХОРА, събудете се!!!!!! Там ви имат за животни !!!!!

Измамна,мутренска фирма която обещава високи заплати!?Обяви в Jobs всеки месец за началници(голямо текучество или мизерия)-ПОМИСЛЕТЕ! Работно време обявено 8 часа,а се работи 12 и повече.Свършва работният ден и чакаш цех"Опаковка" 1,2 и повече часове да свърши за да си ХОДИМ.Глоби за глупости,но по 100,200 и повече лева.Лоши условия за работа,няма топла вода,миещи препарати,тоалетни са МИЗЕРНИ!Дават храна,която и кучетата не я ядат.Фирмата работи за "ИКЕА",но е балон с вмирисан въздух!!!Преди да кандидатствате там попитайте бивши работници за РОБСКИЯ ТРУД и арогантното отношение на шефа и началниците!?

Работа за животни не за хора

Крайно неприятно място за работа. Ттрагично управление и много лоша работна среда.