Офсетграфик АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Илинден, ул. 753-ТА 11-А&markers=София,Район р-н Илинден, ул. 753-ТА 11-А

Офсетграфик АД

Прочетох коментара на Мариела и се възмотих от написаното.Работя от 10 год. 1-во не сьм чувала за такава работничка 2ро нито съм виждала нито са ме хапали паразити обиколила съм всички машини и никога не съм ходила на лекар до сега вярно работата е тежка но за лежане пари не се дават.А за арогантното отношение кой както си го направи

Написаното тук касае жени, които биха постъпили там като книговезки. На интервюто ми казаха че било стандартна работа. Де факто предимно се разкъсват щанцовани опаковки от дебел опаковачен картон. Обслужват се и машини-лепачки където освен сръчност за събирането се изисква и доста сила, за да са се натъпчат въпросните опаковки в кашоните. В резултат на това на следващата сутрин едвам си свиваш пръстите от болка. Особено "стандартното" че жените редят и палетата с кашони от 8-10 кг. Ако някой от колегите ти пожелае да помогне се казва че нова е задължение на книговезката. На финала на работния ден си длъжна и да измиеш и лепящата секция на машината с ледено студена вода. Майстора единствено я демонтира. Тя тежи също доста. Сградата е стара, неподържана и ИМА БЪЛХИ. Няма топла вода или баня за да се измиеш добре преди да си тръгнеш. Било нормално в печатница да има - хранели се от картона. Не съм срещала в друга печатница.... Тоалетните са в безумен вид, но има изградена една новичка за трътлите от администрацията. Забранена за работниците! Отношението като цяло е грубо и арогатно. Съвсем логично, за да те държат стегнат в тази мръсна и тежка работа. Не получих парите които ми бяха казани. По малко бяха макар и не с много. Другите ми "ползи" за че ще обезпаразитявам кучето си, на което доставих бълхи. И тръгвам по доктори за да си помогна на дясната ръка, на която свивам пръстите и китката си с адска болка.