Автосвят ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Автосвят ЕООД

Първо търговското наименование на фирмата е Автосвят ООД. Счетоводството на фирмата е в гр. София.
В различните отдели на фирмата - търговци, отдел репаратура и отдел механичен сервиз повечето работници са от създаването на Автокомплекса. Това само по себе си говори много. Автосвят ООД за 10-те години на пазара в гр. Русе е неизменен лидер по - брой продадени нови автомобили.
Аз се кавам Борислав Русев и работя в Автосвят ООД от 18.март.2007г. За този период нито веднъж заплатите не са преведени със закъснение, независимо от трудните години на криза които преодоляхме.
Ако в годините е имало служители за по 5 - 6 месеца които поради липса на качества не са се наложили - е лично техен проблем и не е коректно да изливат собствената си дребнава злоба по този начин.
Най-малкото щом искат да стоят зад думите си нека си напишат името.

Здравейте...въпросната фирма, със седалище в Русе, и счетоводство в Плевен...оперира в Русе.
Началството е младо, неопитно, нямат завършено висше образование дори.
Обещават заплащане, което не дават. Условията на труд за ужасни: Няма климатици в шоурума през деня, през зимата било студено по думите на сегашните работници в тази фирма.
Обещават една заплата и бонусни схеми, които не изпълняват. Често те глобяват за грешки, които са породени от началството.
Работи се на 36 градуса темп. в шоурум-а.
Прикриват се много дефекти на продаваните автомобили Шевролет и Опел.
Продават се втора ръка автомобили, който 'уж' сасертифицирани, но не са. Закупуват ги без да сменят части потях, а твърдят на клиентите друго. Закупуват коли втора ръка, блъскани от Италия, оправят ги и ги продават все едно са върнати от лизинг.
На клиенти, има ли проблеми с колите си в чужбина, и имали проблем с гаранция, не помагат особено, да се оправят сами.
Обещават една заплата, като след третия месец я смъкват на 300лв твърдо + 8% от печалба от автомобил...което е много малко.
 Заради порочната си практика и работа са изгубили много клиенти и качествен персонал.
При напускането ми не ми изплатиха изработените бонуси.
Осигоряват те на малко над основната заплата, другото ти се дава в плик.
Не препоръчвам да се захващате с тази фирма, нито да си губите времето. Шефовете и управителя не стават просто. За два месеца летни се пунаха климатиците в шоурума за 5 пъти...темп на 25-26градуса..и се спират в 16:00...пестят дори от тока.
Обещания, че можеш да се издигнеш са напразни, няма такава. Заплатата ти не се вдига. Продажбите са спаднали на 1-2 коли на месец за двама дилъри-колеги. Колегата ми получи заплата от 380лв за месец Юли. Той работи там от 5 години. Има служители пред, които трябва да внимаваш какво казваш, защото веднага се изфабрикува пред управата.