Фууд Проджект ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, бул. КНЯЗ БОРИС ПЪРВИ, 66&markers=Варна,Район р-н Одесос, бул. КНЯЗ БОРИС ПЪРВИ, 66

Фууд Проджект ЕООД

Няма да поставям оценки, защото не работя и не съм работила там. Аз съм просто един техен клиент.
Преди много, много време пицерии Годзила бяха голяма работа в отношение на качеството и малки като размер компания. Сега са голяма работа като компания, но зле в отношение на качеството. Тръгваме отзад напред, все пак името е пицария(правилното е пицерия) Годзила, обаче напоследък цените на пиците там рязко се покачват с всеки изминал ден, а размерът им рязко намалява. Едно време човек се наяждаше с една малка пица за 1,5-2 лева. Вярно има инфлация, но тя важи за цените, а не за размера на пиците. В момента голямата пица там в повечето случаи е с размер много по-малък от малките пици на други места във Варна и струват някакви космически пари. В общи линии, цените са обратно пропорционални на грамажите и размерите на предлаганите там ястия. Казано с две думи: плащаме все повече за все по-малко. Вярно е, че обстановката доста се промени в положителна насока, но това така и не променя ситуацията коренно - човек трябва да се охарчи, за да се нахрани. За радост на собствениците Варна расте неуморно, а и си имат верни почитатели. Но аз и моите приятели, на които Годзила с години ни беше любимо място вече ги посещаваме все по-рядко. Ако има нещо, за което си заслужава да се отиде там, това са салатите, или по-скоро някои от тях. За мое разчарование днес си поръчах любимата ми Савана, и поне на първо четене беше доста далече от 500 г. обявени в менюто. Но това е живота, Годзила не е единственото място за хранене във Варна, нито пък аз съм единственият им клиент. Надявам се бизнесът им да върви, но и да пооправят нещата малко, защото хората не ядат доматите с колчетата и рано, или късно ще се усетят как стоят нещата.

Iskam da kaja na vsi4ki koito smqtat da zapo4nat rabota v picarii Godzila-NEDETE!
1.ZAPLATANETO NE OTGOVARQ VAOB6TE NA RABOTATA KOQTO VAR6.ITE,A TQ E MNOGO POVQRVAITE MI!
2.POSTOQNNO VI MESTQT V DRUGA PICARIQ DA VZEMATE SMENI ZA6TOTO NQMA DOSTAT4NO PERSONAL!
3.VSEKI MESEC P. D. VI DAVA TEST4ETA KOITO DA POPALVATE,KOITO ZA MEN SA PALNA GLUPOST.
4.ZAPLATATA VI ZAVISI OT OTCENKATA KOQTO UPRAVITELQ 6TE VI PI6E,KOQTO NE E REALNA.............
5.INTRIGI...
6.I O6TE MNOGO DRUGI NEDOSTATACI.................

много съм разочарован от пицарията.Имат много лошо отношение към персонала си особено към сервитьорите.Нямат ни за хора и винаги са недоволни от нас.Ние сме и чистачи и всичко което се сетите.Отидох с голямо желание да работя но там бях постоянно на нерви.П. Д. е истински тиранин и си мисли че по този начин помага на пицарията но всъщност по този начин гони персонала.Съветвам да не си проваляте живота в затвора Годзила.Колегите са точни но не можем много да се опознаем защощо барзо напускат.Тва е от мен

v momenta tam e bezkraino zle personala napuska za6toto ne samo 4e otno6enieto kam nego ne e 4ove6ko pak i nqma doststa4no hora ko8ito da rabotqt i v po4ivnite si dni 4ovek trqbva da dava smenii v dr.p[icarii za6toto navsqkade lipsata osobeno na servitiori e ogromna.koito e re6il da raboti tam trqbva dobre da si pomisli kolko zdravi nervi ima da ne govorim 4e se 4udqt kak da orejat ne4iq zaplata za da ne bi firmata da falira ot tova 4e e dala na nqkoi 30 lv.pove4e
silno i dalboko sam vazmutena!!!!!!!

mrazq gi,napravo sa yjasni.nikoga na sam vijdal podobno otno6enie sprqmo horata.

nai-ujasnoto darjanie i nai-golqmoto neuvajenie sprqmo personala koeto sam vijdal nqkoga.za zavedenie ne e zle no za rabota nikaka ne e prepora4itelno osobeno ako 4ovek darjina dostoinstvoto i 4ove6kite si prava.ne vi prepora4vam a zapo4vate rabota tam!!!!!!!!!!!!!
pozdravi na petq dimitrova:( ot men!!!!

yjasno e namat nikakvo yvajenie i ne znaqt kak da se otnasqt kam personala si

ypravitelite se darjat mnogo zle s personala.Postoqnno pravqt zabelejki za nezna4itelni ne6te.Iziskvat visoki normi na obslyjvane koeto e nevajmojno za6toto ima mnogo rabota.zapla6taneto e mnogo malko kato se ima vpredvid mnogoto rabota,da ne govorim za postoqnnite ydrajki koito vzimat ot zaplatite

otno6enieto kam personala e yjasno,nqmat nikakvi prava,samo zadaljeniq,rabotata i iziskvaniqta ne saotvetstvat na zapla6taneto.Edinstvenoto hybavo ne6to e personala no za sajalenie se smenq dosta 4esto.