Ирим ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе, ул.КАП.РАЙЧО НИКОЛОВ, 1А&markers=Русе, ул.КАП.РАЙЧО НИКОЛОВ, 1А

Ирим ЕООД

По-некоректно отношение и заплащане няма. НИКАКВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЕТИКА ТОЛЕРИРАНЕ НА Некадърността.Който има време за губене може да опита даже и договора не спазват който самите те ти дават да подпишеш просто който не иска да се чувства роб не е за там.

Това е поредната подигравка. Вътрешно в душите си го осъзнавате колко е грешно това, което правите. Един ден ще съжелявате, че се подигравате така с нормалните хора, които са решили да си изкарват прехраната по достоен начин с легална работа. После защо младите хора напускали държавата. Разсипахте страната, това е всичко. Тези мизерни заплати за нищо не стават. Как може да давате по 20лева за пробен работен ден, вие добре ли сте ???. За тази заводска работа трябва да се заплаща по 2000лв миниум, но понеже сте поредната алчна и безсърдечна фирмичка, няма как да го направите, не че не можете. Смешни сте просто и се излагате.

Искам да изкажа мнение, като вече бивш служител. От кратките ми взаимоотношения със собствениците на фирмата останах по-скоро с добри впечатления. "Интересно" става в производството. На интервюто производствения директор обещава прилична за длъжността заплата. Когато дойде време да я получиш, тя се оказва мнооого по-малка. След кратка консултация с него, научаваш, че обещаната сума се отнася за 26-27 работни дни, при достигане на определен оборот и освен това е бруто. Някак си решаваш да продължиш още месец, два и да се ориентираш в ситуацията... Още на първия месец разбираш значението на термина "семейна фирма". Г-н директора е назначил жена си, тъща си, тъст си, братовчед си - буквално. Самият той е племеник на собствениците.... Разбирате какво имам предвид. Толерират се група негови приятели, а всички други служители очакват в даден момент да бъдат понижени или санкционирани. Предполагам че собствениците са запознати със ситуацията, но не ги интересува, щом се постигат исканите обеми.
Като цяло бях доста разочарован от престоя си в Ирим и не препоръчвам фирмата за хора, търсещи сигурност и дългосрочна работа.

Истината е, че за 4 месеца си тръгнахме 4 дизайнера по собствено желание. За 1 год. общо 5 човека. Фирмата и условията са ОК, но "ръководителя" на отдела работи единствено за собственото си его и отношението към служителите е отвратително. Заради него са напуснали над 20 кадърни работници и никой от управата не обръща внимание на това, даже обратното, постоянно е толериран. Има нещо сбъркано в това.