ЕТ НЮ ЙОРК - ЕЛЕНА ИВАНОВА /img/frontend/nomap.png"

ЕТ НЮ ЙОРК - ЕЛЕНА ИВАНОВА

Пиша за тази фирма по малко по-странна тема. Работя във фирма за ресторантско оборудване, имаме онлайн магазин. Госпожата която е явно и собственик на тази фирма Елена Иванова вече трети ден не си вдига телефона, явно нарочно си го е изключила!!! Има направена поръчка в нашия онлайн магазин от пред 2 седмици и не си взима пратката. Щом няма 48 лева за поръчката при нас, какъв работодател може да бъде въпросната ЕТ НЮ ЙОРК ЕЛЕНА ИВАНОВА ?! Ще съм ви благодарен ако може да ми дадете някакви други нейни кординати, защото имам само един нейн телефон и опитам на ден по 20 пъти да се свържа, но си го изключила!!!

Мнението ми за собственичката на фирмата е феноменално :) Нямаше такова бързо интервю от 1мин. и последните думи нейни бяха "ако искаш". Някой работодатели найстина се мислят за робовладелци в България както и тази г-жа Иванова. Обаче тук непозна при мен при такова държание няма как да стане. Извода е в конкретната фирма няма смисъл да ходите на интервю, ако ви абсолютна загуба на време!